Evli erkekler neden aldatır?sevdikleri içinmi cinselliktenmi?

herkese hayırlı haftalar dilerim.sorum şu hafta sonu bir arkadaşımla konuştuk.sevgilisi evliymiş.adamın 2 çocuğu varmış.ve bu arkadaşıma ev tutmuş kızı kaç yıldır göremiyordum sen nerdesin diyince bu adam nerdeyse bütün zamanınıda arkadaşımla geçiriyormuş.peki bir erkek evli eşi var çocukları var böyle bir riske niye girer gönül eğlendirse bütün zamanını bu kıza niye harcasın? erkeklere soruyorum özellikle ciddi cevap bekliyorum ona göre arkadaşıma anlatıcam.teşekkür ederim şimdiden

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• .Öncelikle evli erkeklerin aldatma nedenlerinin başında sanırım değişik duyguları heyecanları yaşama istekleridir belkide biraz sorumsuzluk .. Erkeklerin genel yapısı bayanlara göre farkldıır bayanlar eşlerini ailesini daha fazla düşünürler.. Aslında her insanın iç dünyasında bir takım değişiklikleri yaşama arzusu vardır ama bayanlar toplumda daha geride kalamk zorundalar erkeklerse bir an geldiğinde anı yaşamak arzusunu hissederler.. Yeni bedenler yeni arzular heyecanları getirir beraberinden ondan olsa gerek..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• evlı bekar farketmez erkekler cocukluktan berı zamanparalıga yonlendırıldıklerı ıcın bu erkege normal psıkozu genlerıne ısledıgı ıcın cogunluk aldatır onune gelenle yatmak ıster ama az bır kısımda bunun adıl olmadıgını bılır sansına kalmıs rus ruletı gıbı 6 da 1 sansın var

0|0
    0|0
    • soruna cevap verdım alttakılerı okumadım sımdı alttakılerıde okudum adam evı tutmus gonul eglendırıyor arkadasınla sıkılana kadar boyle gıder arkadasında karısından ayrılıp onun ıle evlenecegı hayalı ıle buduruma ses cıkarmıyor ama eger oyle olacak olsaydı bır erkek karısından ayrıldıktan sonra ev tutardı nıyetı acıkca bellı arkadasında bunu hak etmıs zaten sorun yok bosver

• sevgi bitmiştir eşi tatmin edemiyordur evde huzursuzluk vardır

0|0
    0|0
  • insanlar zamanla değişir bazen seveceğini sanır olmaz bu tür durumlarda sadece cinsellik ön planda olmaz duygular daha etkilidir. cinsellik olsa kısa süren birşey olurdu kimse o zahmetlere katlanmaz. evlenmiştir fakat beklediği gibi bir eş ya da yaşama sahip olamamıştır. böyle şeyler her yerde var sadece gizli tutuluyor...

0|0
    0|0
    • evet etrafta dolu örneği var.ben dinledikçe şoka girdim sen nerelerdesin dedim tam 2,5 yıldır yok ortada çünkü ev tutmuş adam hergün evine gitmeden kızın yanında eve yatmadan yatmaya gidiyormuş.ilk heves sandım ama geçici şeyler olsa bu boyuta gelirmi?bir yandan bizim kıza üzüldüm iki çocuklu bir adam var ona aşık.bi tarafta bir kadın var hiçbişiden haberi yok kendi çapında takılıyor.olan iki kadına oluyor.o adamın içindekileri bilmek isterdim neden dolayı böle bişi yaptığını bilmek isterdim

• evet haklısın ikisinde yazık ben o yüzden başlamadan bitirdim.. sevsende bir anlamı yok yazık başka insanalra zarara vermeye gerek yok seviyorsun diye...

• Erkekleri yoldan çıkaranlar olabilir. Giyimiyle, frikikleriyle... Bazı erkeklerde sonrasını düşünmeden bu göz oyununa inanır ve aldatır. Cinsellik diyebiliriz genel manada bunun dışında evliliğinden soğumuştur ve mutluluğu başka yerlerde aramaya çalışıyordur.

0|0
    0|0
  • bu arkadaş sen olmayasın. neyse neyse arkdasın ikinci kadın olmayı kabul ediyosa sorun yok. karısına yapmadıklarını arkadaşına yaptığında sorun etmiyorsa sorun yok ağzına boşalıp fermuarını çekip ben eve gidiyorum çocuklar bekliyor dediğinde alınmıyorsa sorun yok. evde karımla kavga ettim domal bir anal yapalım deyiip bütün hırsını arkadaşından almıyorsa veya aldığından arkdasın sorun çıkarmıyor sorun bence sende sorun etme arkdasın düşünsün

0|0
    0|0
    • ben değilim emin ol bundan. ben üzüldüm kızın o haline çok güzel bir kız ama hayatını mahvetti

• kız belliki asık olmuş . asık olduğu erkekte kesin çirkindir ve 40 yaslarındadır

• yok 34 yaşında adam çirkinmi güzelmi bilmiom o gözle bakmadım ama o kızın kalemi değil tek onu biliom kız ona 3 gömlek fazla

• ya bunun çok nedeni var aslında inan bana , erkeğin kendine güvensizliği olabilir, cinsel başarısızlık olabilir, Egosu olabilir, farklı heyecan arayışı olabilir, eşi yetemiyor olabilir yani onlarca neden var

0|0
    0|0
  • erkeklerin genelini şuçlama

0|0
    0|0
  • eşi wermiyordur ondan aldatıyordur

0|0
    0|0
    • bak ben yanlarında değilim bir erkek bütün zamanını sırf cinsellik için bir kızın yanında geçirirmi?

• kız güzelse erkeğin tam istediği gibiyse gecirirr canım .s erkekler yassın demissin ama duramadım :)

• iyi yaptın.evet canım kız çok güzel ve kariyeri iyi

• sosyal sebebler ve monotonluk sevmeden yapılmış bir evlilik

0|0
    0|0
    • evet bende akşam sevgilimle konuşurken öyle dedim sevmeden yapılan bir evlilik. adı evlilik olsun diye ortada iki çocuk.herşeyi bilen ama yanlışı bile bile yapan çok güzel hayat dolu bir kız.adam seviyorsada bu kızın günahını ve hakkını iki dünyadada veremez

• hayatın insanları nereye gotureceği bilinmez...kimse mutsuz olmak için evlenmek istemez sevmeden yapılmıs bir evliliktede mutlu olunabilir mutsuzda bu sadece biraz ihtimal

• bu ikinci şık oluyor mutlu adamın dışarda işi ne.dedimki kıza yarın senden sıkılır başkasına gider.evet dedi bende onu mutsuz edersem gider.sen nasıl bir manyaksın bütün gerçekleri biliyorsun yapıyorsun.hayatla oynuyorum bende dio bana

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...