Asker sevdiğim çare yok mesafeye imkansızlık kocaman yardım istiyorum.

arkadaslar benim erkek arkadasım asker ve yeni tanıyorum kendisini 40 gün sonra özgür fakat o 40gün ne ona ne bana geciyor.

geldiğinde bizi bambaska bir hayat bekliyor. onun orda moraliz çok bozuk ve sıkıntılı. benim de burda haliyle sıkkın ve çalısıyorum ben. can sıkıntısı gecsin die sabahlara kadar uyumuorum onunla konusmak için. o bir gün ii bir gün kötü ne zaman ne diyeceği belli olmuyor.ona nasıl davranacagımı sasrdım ve bilemiyorum. bayramda izine çıkabiliyor mu askerler ona soramıyorum zaten canı sıkkın diye bana bilgi verir misiniz?ve ben ona nasıl davranmalıyım?

Güncellemeler:
bu sırada aileler arasındaki iletişimi nasıl saglıcam?herkesin soruları var?
lütfeeeeeeeeeeen askerliğini yapmıs olanlar biliglerinize ihtiyacımm vaaaaaaaaarrrrrrrrrr
arkadaslar erkek arkadasım çarsı iznine geldiğinde onu kendime daha ii alıştırıp beni daha da fazla özlemesi için ne yaparım? ve geldiğinde nasıl olmalıyım?yani izine çıkmasının tadını çıkarmalı.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• izin isteme durumuna bağlı.. ve komutanların izin istedikten sonra verme durumuna bağlı

0|0
    0|0
    • İZİN istediğinde komutanın isteğine mi bağlı yani. herkesin bayram izni hakkı yok yani

• başka şekilde olmaz.. komutanından izin alması şart. Hani derler ya askerlik şöyle askerlik böyle. Al işte bak askerlik.

• çok zormus gercekten konusma sekli bile değişti çocugun. peki ona nasıl davranmlaıyım. cok sinirli. sanki herseyden korkuyo. ramzandan sonra nişanımız var bizim.

Kızlar Ne Diyor 1

• altdan al asker pskoljısı gelecekten yanı yapacaklarınızdan bahıs et orda hayal kurusn bıraz

0|0
    0|0
    • YA yapıyorum. elimden gelen herseyi ben çok sinirli biriyim surda 10gündür kendimi tanıyamıyorum. söyleniyo sonra dio boşver o anki psikolijimden dolayı öyle dedim dio konusması bile değişti çocugun ya? nasıl davrancagımı sasırdım. haftasonu ,izine cıktı delirmiş :(

• uuuuuuuuu :S nedıyım kı canım yıpranıyosan bırak gıtsın bozulmusa ruh halı senıde bozar ama bu drumda ayrılmakta onu yuz ustu bırakmak ne bılım hırs yapıp zarar vere bılır hıc asker sevgılım olmadı yorumsuz kaldım :S

• ya keske ii olsa elimden geeleni yparım canım. ama ii gelip gelmediğini bilemiyoru.m:(

Yükleniyor...