Erdal sarızeybek albayımızın anlatımları sizce haklımı.

link

Erdal sarı zeybek albayın anlatımlarını dinleyen ve onu bilen arkadaşlar eger onun anlatıklarının hepsi gerçekse ozaman ülkemiz gelecekte ne duruma ilerlemektedir.

Güncellemeler:
Lütfen erdal sarı zeybeği bilenler yorum yazsın..Anarşit ve pkk yandaşı olanlar yorumda bulunmasın..Dalga geçenler yorum yazmasın kafi..saygılar.

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Erdal Sarızeybek psikolojik savaşı iyi bilen bir faşisttir. Milliyetçilik ve laiklik damarınızdan yakalıyor ve bir iki doğruyu çarpıtarak düşüncelerini, empoze etmek istediğini çok güzel empoze etmeyi başarıyor.

NOT ; Erdal Sasızeybek'i bilen biri olarak yorumladım.

0|2
    0|0
  • 0|1
    0|1
  • kendisince haklı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• mesleki olarak iyi güzel.daha önce epey bir dinledim izledim.ihanet,eksiklikler stratejiler vs

ama şu da var ki

beyaz türk kafasıyla memleket sevilmez..vatan millet sözleri kof kalır..bu asker kafasının

milletin değerlerine saygı duyduğuna inanmıyorum ben.atatürk laiklik

başka laf yok.askerlikten çok siyaset yaparlar geneli.ve çok çok başarısız kaba saba adamlardır genel olarak.az bir miktar rütbeli ve gariban erler sayesinde ayakta bu memleket.bu komutanda biraz statükocu.yüksek askeri karar alma organlarına hiç laf etmiyo.teneke karakolları bu zamana kadar orda tutan,toz kaçınca tutukluk yapan kıytırık silahları kullanmaktan vazgeçmeyen adamları pek eleştirmiyo

0|1
    0|0
  • 22. dk dayım.20. dk dan sonra çok mantıklı ve doğru..kaynakları ele geçirmekten özelleştirmelerden vs bahsediyo

0|1
    0|0
    • bunu size sorma amacım bu anlatımların oldugu gerceği eger ki böylesine bir gerçek varsa ülke ilerki zamanlarda çok kötü durumdadır.

• askerden adam çıkar mı ki?

0|1
    1|1
Yükleniyor...