Aşkı tanımlar mısınız desem ne dersiniz?

Öncelikle günaudin ben 24 yaşımdayım ve buzamana kadar sevgilim olmadı olmasında zaten

Askmış sevgiymiş bunların hepsi yalan dolan paran varsa arban varss sevgilin çok olur paran yoksa malın yoksa hiçbiri yok eskidenmiş aşklar ve sevgiler bir erkek kızın elini tutmaya utanırken ne katsılık verir diye düşünüyodu şimdi öylemi her köşe başında dudak dudağa olanımı ararsın yoksa ilişkiye girenimi

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Eskiden yasaklar, sınırlamalar, teknoloji yetersizliği (mesajlar e-postalar web-camlar yerine romantik mektuplar kullanılması) olduğu için aşk daha heyecanlı ve masum görünüyor şu anki neslin gözüne.

Ama aşkı aşk yapan yasağı, sınırı, gizemi, erişilmezliği değildir, aşkın kendisidir. Aşkta zamanın, mekanın, çevrenin bir önemi yoktur, aşkta hissedilen, kendi içinde yaşadığın önemlidir. Eğer aşkı yaşamadıysanız, yaşayana dek bunu bilebilmeniz mümkün değil. dediğim gibi aşk her zaman, her yerde aşktır. Para, mal, mülk, itibar... hiçbiri önemli olmaz eğer gerçekten aşıksan.

Şu var ki aşık oldum aşığım diyenlerin çoğu hatta neredeyse hepsi yanılsamada olduğu için gerçekten aşkı yaşıyor olmadıkları için aşk değersizmiş gibi algılanıyor.

Aşkın yaşı yok, ne zaman ne şekilde karşına çıkacağı belli olmaz. bence ümidini kesme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• askin tarifi zordur, lakin, bir insan karsindakini, parasi,pulu, evi,arabasi, herseyi varken beraber ise birden bu adamin tüm zenginlikleri bir anda elinden gidiyorsa ve bes parasiz sokakda kaliyorsa ve o anda bu zamana kadar eslik eden sevgilisi veya hanimi gercekden bosamayip eskisinden daha cok erkegine kenetleniyorsa...iste buna ben ask derim

0|0
    0|0
  • aşk

1 cümle, 2 kelime, 3 harf, 2 insan ve 1 aptal kısaca bu :(

0|0
    0|0
  • İsteyen istediği yerde aşkını yaşasın sen yaşayamıyorsun diye onlara yasaklanmaz..

Malesef eski devirde yaşamıyoruz onlar geçmişte kaldı.

Ben vicadanı ve yüreği temiz iyi niyetli yalan söylemeyen birini arardım..

0|0
    0|0
    • Benim kimseye yasakladim yok bende yasadim ama bir sucum yokken sevdigim kiz beni terk edip baskasiyla evlennce bende onu unuturym diyerekten askerligimi yapmaya geldim ve suanda mardinde hudut karakolunda askerlik yapitorum ve hala unutamadim buna ne diyceksin peki

• Sagolasin kardesim sana hayirli teskereler ama dedigim gibi unutmak kolay olmuyo iste guzel kardesim

• :D ben bitireli 5 sene oldu sagol yinede.

Yükleniyor...