Kapat

Beyler, bayanlar sizce bu Hatun nasıl?

Beyler, bayanlar sizce bu Hatun nasıl?
Ben en çok kalın ve güçlü bacakları olmasını sevdim.

Güncellemeler:
Yani bu kadar temel bir konudan nasıl hakaretler ve çıkarımlar yapıyor... Dünya senin gibi tahammülsüz, hoşgörüsüz önyargılı yaratıklardan arındırılmalı, cinsiyetçilik yaparak "cahil beyin" diyor, sanki kadınlar kaslı olamazmış gibi bir kanun var, eğer bu kadın çekici olmasa 3 Milyondan fazla kişi takip etmez ve kadın milyoner olmaz, cahil demeden önce sorgulamayı öğren kassız, güçsüz vücudunu alacak erkeğe sabır.
αѕijuliєт isimli engelleyen-cahile cevaptır, iletirsiniz.

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• Beğenip beğenmemek kişisel tercih ama ortada bir emek ve çalışma var kimsenin ''iğrenç, mide bulandırıcı'' demeye hakkı yok

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Mide bulandirici. hic kadinsi degil

0|0
    0|0
    • Kadınsılığın bir genel geçer hali olmadığı gibi kas sadece erkeğe özel değildir, aksine kaslı kadınlar zayıf ve güçsüz kadınlardan daha çekicidir.

• Evet bu kadının 4.9 Milyon instagram takipçisi var, bence kendini sorgulamlısın, kadınlar güçsüz olmak zorunda değil, çiçek falan da olmak zorunda değil ne istiyorlarsa olurlar.

• Takipci sayisi ne mana.. Güldüm :) Sorgulanacak tek seyim neden sizin gibilerle ayni evrende oldugum :/ cahil beyin

• Kadınsı gelmedi ama kız güzel.

0|0
    0|0
  • Bacaklar itici ya

0|0
    0|0
  • Maşallah

0|0
    0|0
  • dev anası gibi

0|0
    0|0