Şansınızın yaver gittiği ya da bol rastlantılı bir gününüz oldu mu hiç??

geçenlerde balkondayım bir kargo geldi apartmana ahh keşke bizede gelse içi hediye dolu paket dedim 1 hafta sonra sabahleyin kapıyı bir açtım kargo ülkerden gelmiş içi çikolata dolu bir kutu :))

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• şans ne ki.Gökten kadın yağsa bize tro düşer.O derece yani.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ülker boş çerçeveye 125.000 dolar vererek bitmiştir benim için. artık ülker ürünlerini almıyorum ve cüzi de olsa boykot etmiş oluyorum. müslümanım, ya da insanım diyen kimsenin ülkerden birşey almaması gerekir. Hoş, kapitalistlerin hepsi öyledir, ve ülkere gelene kadar stadyuma gidip sonra da müslümanım diyen, ya da baş örtüsü takıp hem de evlenmeden sokakta öpüşen evlerde ise nicelerini yapan, para benim değil mi kardeşim istersem 1 milyon dolarlık düğün yaparım helal kazanmışsam diyen, sokakta insanlar ölürken birşey yapmayan insanların insanlık statüsünden istifa etmelerini beklemek gerekir.

Anlamayacaklar için söylüyorum, stadyuma gitmenin müslümanlıkla nasıl bir tezatlığı olabilir, ya da bir milyon doları düğün için israf etmekte ne gibi bir sakınca olabilir? - adaletsizlik ve gelir dağılımı.

topçu popçu sevgilisine 7 milyon dolarlık yalı alıyor, ve gözümün önünde evsiz bir insan sokakta ölüyor. Böyle bir cemiyette adaletten bahsedilemez. adalet ve kalkınma partisi önce gelir dağılımını düzenlesin. soytarıların önünde el pençe divan olan bir halktan bahsediyoruz. Yazıklar olsun, geldiğiniz duruma hiç şaşırmıyorum. türkiyenin şimdiki durumu tam bir fiyasko ve rezilliktir. (300 yıldır kötüydü ama şimdi iyice trajikomik oldu. bu ülke bana bölünmüş kişilik sendromu ya da manik depresiflik yaşatıyor: gülsem mi ağlasam mı karar veremiyorum. Aslında umurumda da değil, fırsatım olsa çeker giderdim. Ama hudut çekmişler, fazla imkan da yok ki kurtulayım.

Hülasa, ülkerden hayır gelmez. reklam yapma.

0|0
    1|0
    • ne reklamı be manyak mısın

• bana manyak diyor :) ülker boş çerçeveye 125.000 dolar veriyor o manyak olmuyor :) doğru modern sanatmış! :) Türkiyenin boşluğunu sembolize etmek istemiş adam. hala da utanmadan ülkeri konuşabiliyorsunuz.

• Bu şans filan değilki biri senden hoşlanıyor bu kadar :)

0|0
    0|0
  • nerde o günleerr:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şansa hiç mi hiç inancım yok.

0|0
    0|0
  • niye ülker sana böyle bir jest yapmış anlamadım :D

0|0
    0|0