Kaçınızın dostu tam acaba?

Evet arkadaşlar kaçınızın tam istediğiniz özelliklere sahip dostu var. Birebir ama istemediğiniz bir özelliği bile olmıcak

0|0
15|14

En İyi Kız Görüşü

• Her arkadasimin sevmedigim bir ozelligi mutlaka var ama hepsini canimdan cok severim

0|1
    0|0
    • peki en çok sevdiğini düşün arkadaşını tabi onu neden en çok seviyon hiç düşündünmü

• her insan ayni degildir ayni dusuncelere sahip degil oyle de olmamali bunun farkina var bence ilk basta

• evet ben çok hayal ettim okadar gerçekçi hayal ettimki dünyada yani gerçekte böyle bir dosluğun olmasının imkansız olduğunu gördüm

Kızlar Ne Diyor 14

• hiç yok

0|1
    0|0
  • kimde dört dörtlüklük olamıyor kı duruma ve bulundugukosula göre ıllakı değişir kişiler buna canım ciğerim dediğin insanlarda dahil

0|1
    0|0
    • aynen bende onu farkettim o yüzden sordum bu soruyu

• :)) o yüzden demek istediğimi anlayamassın benim var

• galiba :)

• yasamım boyunca oldu hep ama hepsi ile yolum ayrıldı . sımdı gene bır tane var bakalım . sorun onlarda degil bende sanırım :)

0|1
    0|0
    • yanlışmı duydum sen var mıdedinn

• kusursuzluk her insana göre farklıdır . ben orjınal, ozgur, cılgın tipleri sevdim ama bir yandan o kadar duygusal felsefeye düşkün politikadan anlayan falan fişman . ikiside öyle ve muazzam seyler yasattılar . kusursuzluk özgürlük be özgünlükle gelir . cok gözü yukarılara dikmedim kucuk seylerle mutlu oldum . ve evet sımdı bu soruya gögsumu gere gere cevap veriyorum oldu !

• hımm seni tebrik ediyorum ozaman :)) ilksin

• kimse dört dörtlük değil herkesin artıları eksileri var ben artıları daha fazla olanları kendime yakın buluyorum bana göre eksilerinide idare ediyoruz :)

0|1
    0|0
  • maalesef yok öyle biri

0|1
    0|0
  • İnsan öyle bir varlık ki istediği şeyler olunca da ondan sıkılıyor, çoğumuz ne istediğimizi bilmiyoruz. Olsa bile onun daha üst modelini istiyoruz.

0|1
    0|0
  • öyle bir arkadaşım yok ve istemem de zaten kendime zıt insanları seçerim böylece hem değişik yönlerde bilgi edinirim hem zaman geçirmek için daha çok seçenek oluur :))))

0|1
    0|0
    • ama bide bunu düşün biri var hiç tartışmıyonuz siz ne isterseniz onu yapıyonuzz böle biriolsa fenamı

• tamam sen bir baş belasısın bunu anladım seni gezdirirdi :))) neyse sana iyigeceler artık çıkıyorum ben

• tamam iyi gecelerr :D:D

• yok maalesef, hiç olmadı, olmayacak da eminim.

0|1
    0|0
  • sanırım yok. arkadaşlar var sadece. dost yok

0|1
    0|0
    • sence ikisi arasındaki fark nee

• dost her anında yanında olur. her dakika arayabilirsin. gece gündüz. dost farklıdır ama arkadaş öyle değil arkadaşla sohbet edersin, buluşursun gezersin o da derdini dinler ama üzülmez senin kadaar. dost üzülür anca

• hımm bak bu ayrımı bilmiyodum benimde dostum yok ozaman ne acı

• Var fakat elbette dört dörtlük değil arada ufak tartışmalarda olur yani.

0|1
    0|0
  • Benim var,1 tane ama başka özellikleri de olsun isterdim birebir değil yani.

0|1
    0|0
  • Dostlarımı seviyorum .:)Hepsi ayrı bir cevher .

0|1
    0|0
    • sevmek ayrı bişe hepimiz seviyoruz da kusursuz dostu arıyoruz şuan var mıo

• Var bir iki kişi.

0|1
    0|0
  • öyle biri var mı ya :D en son dostum dediğim arkadaş şuan benim eski sevgilimle nişanlı :D o yüzden dost most alayı yalan :D

0|1
    0|0
    • aman tahtaya vurıyım başıma öyle bişe gelmedi gelmez inş

Erkekler Ne Diyor 14

• Kimsenin yoktur sanmam... Benim dostum ben bilgisayara ekran kartı alırken gel benim karttan çek taksidi bana ödersin dediğinde tamam işte... Çok fazla ayrıntıya bakarsanız hayatta hep yalnız olursunuz...

0|1
    0|0
  • dost diye birşey yok be abi..

menfaatsiz arkadaş yok..!

en iyi dostum dediğin adam bile başka bir arkadaşını görünce seni orada bırakır..

0|1
    0|0
    • bak buda farklı bir bakış açısı dediğin gibide oluyo çoğu zaman

• bi şarkı vardı bir dost bulamadım gün akşam oldu.. bir hocamız hayatınız boyunca dostum diyebileceğiniz gerçek insanlar bir elin parmağını geçmeyecek.. diye doğru demiş..dostum olduğuma inanmıyorum ben.. yalnızım ben.. sevmiyorum yalnız olmayıda:(

0|1
    0|0
    • konu çok güzel.. esasında.. niye dostsuzuz biz? niye yalnız? herkesin evinde laptoplar yerini aldı.. artık çocuklar saklambaç, istop oynamıyor evinde pc de oynuyor.. ve yalnızlaşıyor.. dost kavramı gittikçe kayboluyor... sevmiyorummmmmmmmm bu durumuuuuu

• evet aynen katılıyorum köle oluyoruz resmen

• Dostunu seçerken bu özelliklere dikkat edip seçmen gerekiyor. Benim o yüzden bir sıkıntım yok. Ama bir şey de var insanlar değişebilir.

0|1
    0|0
  • yok öyle bir insan

0|1
    0|0
  • Kimsenin böyle bir dostu yoktur :/ Her yönden kafamın uyduğu, çok iyi anlaştığım ve eğlendiğim dostum var ama onun da tek kötü yanı, futbolla hiç ilgilenmiyor :D

0|1
    0|0
    • sende ninkinden futbolla ilgilendiğini gösteriyosun :))

• yok bitene bile yok...

0|1
    0|0
  • Benden bir ben daha istemezdim.Huylarımızın bazıları farklı olmalı.Diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • kusursuz dost arayan dostsuz kalır der ve giderim :)

0|1
    0|0
  • Özelliği bırak sağlam birtane dostum yok anasını satayım :))

0|1
    0|0
  • 1 tane .. digerleri faso and fiso

0|1
    0|0
  • dünyada 6

0|1
    0|0
  • en büyük dost insanın kendisi

0|1
    1|0
  • douzbin douzyüz doksan seiz...