Bugün at yarışını izlemeye gittim harikaydı:=)

Arkadaşlar bugün Veliefendi Hipodromu'ndaydım ve 87. Gazi Koşusu'nu izledim.Çok kalabalıktı ve yarış güzel geçti. Sizlerden de izlemeye gidenler var mıydı? Sürekli gidenler kimler görelim bakalım.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• bıkac yıl once gıttım babannemle :) 1.7 oynadım atlara :)) tuttu ! gittim kazandıgımı almaya kadın bana 2 sonrakı yarısı oynatmıs eşşooluusuuu ben halbukı o yarıs ıcın oynamıstım.. tabı ustune bıde bana 2tl nizi iade edebilirim diyince benım kadına ucmam bir oldu.. babaannem kalpten gidiyodu :))) o gun bu gundur adım atmam! cinler tepeme cıkıyo :D

0|0
    0|0
    • Hahaha:=) ben de oynadım ama hayatımda ilk kez oynadım o da tutmadı:=) herkeste bir Karataş sevdası vardı herkes o jokeye oynamış ama tutmadı kimseninki:=)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• gazi koşusuna baktımda bayağı at aynı anda yarıştı

normalde bu kadar kalabalık olmaz

0|0
    0|0
  • izlemeye değilde atlara binmeye gidiyordum ben

0|0
    0|0
  • yok gitmiyom

0|0
    0|0
  • öğrenciyken bir ara at yarışına sardıydık iyi de para aldıydık hemde para kazanmasak bile yarışlar güzel oluyordu

0|0
    0|0
    • Evet ben de hiç oynamayı bilmem ama yarış zevkli:)

• at isimleri öyle makaradır :D hadi hadi mali mali böyle isimler vardı biz oynarken

• Var ya çok değişik isimler var güldürüyor bazen hatta adamlar bağırırken de gülüyorsun:=) izlemesi eğlenceliymiş:)

• bir ara gideyim :D

0|0
    0|0
  • benimde izleyesim var :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...