Hilmicem Galibiyeti haketti mi ?

Bence hilmicem kendi gayretleriyle bugüne kadar geldi.. Başarılı performanslar sergiledi hakettiğini düşünüyorum ve en başından beri destekliyorum ya siz ?

Güncellemeler:
Hilmicem herkesin gönlünde taht kurdu bence efendiliği adamlığı sayesinde türk halkı onu bu yüzden destekledi :)

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Evet gerçekten Hilmicem çok efendi birisi, Bozok yüzüne karşı şerefsiz dediğinde g*tü bir şey demeye yemez.

Duygu adam değilsin dediğinde duygunun üstüne el kol yaparak yürür dövercesine. :D

Siz efendilik nedir onuda bilmiyorsunuz..

En efendi kişi Murattı en karakterliside Doğukan.

Hakedende Doğukandı.

0|1
    1|0
    • evet murat efendi o lafına katılıyorum ayrıca sinrlerine hakim olamadı ada koşulları duygu ayrı bir gergn hlmi öyle açlar.. ben ordan sonra sevdim hilmyi zaten ben çok delikanlı abilerle büyüdüm adamlığıma laf edecek insan adammı gibisinden konştu öyle..

• Hehe. Harbiden güldüm ya.. :D Abi güldürmeyin beni şakamısınız siz ? Bir bayan laf ettiğinde ben çok iyi büyüdüm diye üstüne yürümek kolay. Asıl g*t erkeğin üstüne yürümekte.

Bozok duygunun ettiğinden çok daha ağır laflar etsede ağzını açıp bir şey bile diyemedi korkudan. Sıkıyosa onun üstüne yürüyeydi o zaman derdim bu adam işte. :D

Siz bir bayan olarak bayanın üstüne yürümesini normal karşılıyorsanız sizede bir şey diyeceğim yok hayal dünyanızla devam.

• Bozokla arasının bozulmasını istemedi o duyguda insanları çok geriyor en son hilmicem yürüdü onun üstüne ki haklıydıda.

Erkekler Ne Diyor 7

• doğukanı destekliyordum.çok efendi.barış manço ne güzel bir evlat yetiştirmiş.

2|2
    0|0
    • katılıyorum. güzel adam, güzel adam bırakmış bize

• bir kere daha gördükki efendilik para etmior Yakışıklı ol güvercin gibi iki takla at survivor ol :)

0|1
    1|0
    • Ümit karanamı diyon

• DoğukAN daha efendiydi oyunlarda iyiydi.. kızların bakış çısını diyorum kardeş :) ümit ksinlikle haketmedi zaten yattı yedi içti :)

• Kesinlikle yakışıklı olmasına bağlıyorum..

• aq hilmicemin sırf tipi var diye birinci oldu .doğukanın hakkıydı.

1|0
    0|0
  • Birde kıçına don alamayıp onlara mesajla oy gönderen saflar var bu memlekette ...

1|1
    0|0
  • doğukan haketti.

0|0
    1|0
  • Sadece taklalarıyla bile haketti :)

1|0
    0|0
  • onun kazanmasını istemiştim zaten, iyi oldu

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayır etmedi!

1|1
    1|0
  • Gönlümün tek şampiyonu Murat ve Mustafa...

Mustafa'ya haksızlık edildi,ilk haftalardan elendi...

Daha sonra Murat'ta elenince ben de doğal olarak Hilmi'nin kazanmasını istedim 1890a da oyumu attım mutluyum adamın dibi!

0|0
    0|0
  • Tabiikide hilmi cem hak etti sorumu bu yahu :)) kendini parçaladı çocuk oyun alıcaz diye..

0|0
    1|0
  • Kesinlikle hakediyor. Ama o kazanamasaydı doğukanın kazanmasını isterdim.

0|1
    0|0
  • Evet layikti . Hakkiyla aldi

0|1
    0|0
  • hak etti tabi murat hilmi doğudan biri kazansa diye düşünüyordum doğru çıktı

0|0
    0|0
  • Hilmicem kim?

1|1
    1|0
  • O yarışmayı izlemiyordum

0|0
    0|0
Yükleniyor...