Kapat

Bacak Egzersizleri?

Arkadaşlar ben simdi bir uygulama yukledim 30gunde bacak egzersizleri yapcam sürekli duzenli olarak yapsam incelir mi sıkılasir mi

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 - 2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sadece 30 gun mu

1|0
    0|0
    • Evet bir sonuç alamaz mıyım sence

• Squat kas yapıyormuş

• Senin vücudunda ne kadar testosteron var? Testosteron ne ıse yarar? Bunları araştır. spotmebro.com/.../girls-who-squat7.jpg

• Düzenli beslenme ve dinlenme şartıyla

1|0
    0|0
  • İncelik sıkıllaşıd düzenli beslenir düzenli uyur bol su içersen

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hafif vfark görürsün de en az üç ay lazim

1|0
    0|0
  • Diyette yap

1|0
    0|0
    • Az yiyorum zaten belim falan ince bacaklarim kalin biraz 1 ayda fark görür muyum

• Birden mucize gibi bir değişim bekleme Zaman'la olur. 2-2,5 ayda tam olarak bir değişim görürsün. Benim de belim bacaklarıma göre daha ince

• Hm tm teşekkürler

• Devamlı yaparsan etkisi olur

1|0
    0|0
Yükleniyor...