Kadının az konuşanından,erkeğin çok konuşanından uzak duracaksın !!

Kadının az konuşanından,erkeğin çok konuşanından uzak duracaksın

diyor benim bir arkadaşım nedendir size soruyorum erkekler ciddi bir sebebi var mıdır bu sözn greçekten öyle midir ?

NOT : bunu diyen bir erkek

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlara dikkat edersen sevdikleri bir arkadaşı ya da sevgilisi varken daha çok konuşurlar ama erkeklerde böyle değil. Genelde çok fazla konuşan erkekler yalan söylüyor. Muhabbet olur konuşur o ayrı, devamlı çok konuşanlar yalanı fazla kullanır.

1|0
    0|0
    • aslında şimdi ben briyle tanıştım o kadar çok konuşuyo ki her şeyi tiye alıyo gülüyo komik falan arada konuşmalar başka yerde gidiyo ağzı durmuyo anlayacağın ondan bende bir arkdaşıma danışmıştım bu niye böyle diye o da bunu dedi de öyle yalan söylüyo olabilir mi gerçekten . . . . . .

• ona dedim ki sen beni ne sanıyorsun beni o çevrende gördğün o basit kızlrdan mı sandın da böyle tarz konular açıyorsun dedim o da hiç de öyle düşünmüyorum ama öyle beni yanlış anlıyorsan beni ffaceden teleondan sil gio hiç tedirginliği yok gerçek bu apacık belli yani şimdi daha i anladım tavsiyeniz için teşekr ederim

• Rica ederim, zaten buradan bakınca görünüyor ne yaptığı.

Erkekler Ne Diyor 14

• onu diyen arkadasın yalnıs dusunuyo tam tersi su devirde kadınlar cok konusan erkek arar yanı ergen yaslarda cıkanlar canım benım o söz evlilige adım atmıs kısıler ya da yasını basını almıs kısıler ıcındır

1|0
    0|0
    • aslında bir bakıma dığru haklsın şimdi ben briyle tanıştım o kadar çok konuşuyo ki her şeyi tiye alıyo gülüyo komik falan arada konuşmalar başka yerde gidiyo ağzı durmuyo anlayacağın ondan bende bir arkdaşıma danışmıştım bu niye böyle diye o da bunu dedi de :

• ilerde eşimle şunu yapmak isterim mesala ben senn eşin olsam istesem sana şunu bunu yap dersem yapar mısın diyo belli değil mi işte ama ne biliyim ilkez böyle bir durumla karşılaştım desem yalan olur karşıma gelen erkekler ilk konuşmalarda bu konulara giriyo bende ki de şans

• her şerinde güzeldir ama çok konuşan çok yalan söler buda gerçektir

1|0
    0|0
    • doğru haklısınız olma ihtimali yüksek maalesef :( öyle mi diyorsunuz

• vallahi bilmiyorum ki bu dünya hep soru (?) olmuş bilinse yaşanmaz zaten yaşanmasının anlamıda olmaz

• aynen öyle soruların cevabını da yaşayarak öğreneceğiz artık . . .

• çokta mantıklı değil bence. ama genel olarak çok konuşan insandan değil, az konuşan insandan kork. çok konuşan insan kendini yansıtır ve çözersin ama az konuşanın içinden neler geçtiğinide anlamazsınn..

1|0
    0|0
  • kadin az konuştuğunda plan yapıyordur erkek cok konuşuyorsa kadından ancak firsat bulmuştur tadini cikariyordur

0|0
    0|0
  • Arkadaşın bende bir laf bulayım benimde bir sözüm olsun diye söylemiş bunları, bir anlamı yok yani.

0|0
    0|0
  • Erkeğin ağır ve olgun olanı makbuldür bir bayanın ise dobra olanı içi dışı bir olanı;az konuşan bayan kalan sözleri içinden sarf eder bu en tehlikeli olandır.

0|0
    0|0
  • bu kadar yerine otururdu. az konusanın kalbinde çok konusanın dilindedir, Kadınların da şeytanlık boyutunda profesyonelliği ve erkeğin hep vaad eden konumda bulunması göz önüne alınırsa olağan üstü bir çıkarım. Ama anonim bir deyiş.

0|0
    0|0
  • tersi daha doğru geldi bana

0|0
    0|0
  • kadını erkegi yok çok konuşandan uzak dur.

0|0
    0|0
  • 2sininde çok konuşanından uzak durmaya çalışıyorum

0|0
    0|0
  • az konusan kadın candır

0|0
    0|0
  • bide g*tü yere yakın olandan uzak durcan =)

0|0
    0|0
  • o cümlenin aslı tam tersidir yani kadının çok erkeğin az konuşanından korkacaksın

0|0
    0|0
  • az çok bilmem de boş konuşanından sürekli kendini öveninden uzak duracaksın..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evet ikisi de sıkıcı oluyor

0|0
    0|0
  • az konuşan çok düşünüyordur çünkü ve kadın düşünüyorsa erkek yandı demektir :D

0|1
    0|0
  • Arkadasın yanlış genellemeler yapıyor

0|0
    0|0
  • arkadaşın çok doğru söylemişş, eski erkek arkadaşım çenesi pek bir düşüktü bir konuyu uzattıkça uzatırdı sus diyip terslerdim artık sıkıcı oluyorlar

1|0
    0|0
Yükleniyor...