Yüzme bilen kaç kişi var aramızda

ben yüzme bilmiyorum ama öğrenmek istiyorum sizce çokmu zor yüzmek ve yüzme bilenler siz kaç yaşınızda ve nasıl öğrendinz

0|0
16|26

En İyi Kız Görüşü

• çok kolay ya. ama önce korkun varsa onu yenmen gerek. kurslar falan var çok güzel ben orada öğrenmiştim. özellikle de palet giyersen çok çok daha kolay yüzersin minimum efor sarfederek. zaten su seni kaldırıyor dümdüz yatarsan bile batmazsın öyle düşün zor durumda kaldığında bunu yaparsın ya da yorulduğunda. emin ol çok kolay. kendini kasma yani:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• beni atmışlar küçükken bata çıka öğrenmişim.

ama bir kaç kişiye yardım etmiştim yüzmesinde genel olarak gözlerinde büyütmemelerini sağlamaya çalıştım ki büyütecek bir şey yok. kaldı ki sen içindeki havayı bırakmadan hiç çırpınmasan bile denizde ama tamamen batmazsın.

0|0
    0|0
  • Su ile Dans Ederim 5-6 Yaşımdan Beri.

0|0
    0|0
  • Bisiklet sürmeye benzer bir kez öğrendiğinde ömrün boyunca unutmazsın :) 8 yaşımda öğrenmiştim ama sadece serbest yüzme ve dalmayı diğer stiller için kursa gitmeni öneririm 1 ay gibi kısa zamanda öğretiyorlar :)

0|0
    0|0
  • çocukken öğrendim her sene yazlığa gideriz ve öğrenmek için ders almadım. nasıl oldu bilmiyorum ama kendi kendime öğrendim. zaten suyun içinde zaman geçirdikçe vücudun tepki vermeye baaşlıyoo

0|0
    0|0
  • 5 yaşında kendi kendime ögrendim çok kolay su seni kaldırıyor dengeledinmi tamam.ama havuz ve karadeniz haricinde ögrenebilirsin.

0|0
    0|0
  • zor birşey değil ki ?

youtube tan yüzme konusunda bir kaç video izle.. kolay gelir zaten

yürümekten farksız.

0|0
    0|0
  • Bir zamanlar yüzücülük yapmış birisi olarak iyi yüzerim. Çok küçüktüm öğrendiğimde.

0|0
    0|0
  • 15 yaşlarımda falan havuzlara giderek öğrendim.

0|0
    0|0
  • Bende öğrenemedim bir gün öğrenicem inşallah :)

0|0
    0|0
  • sudan korkuyorum malesef.. kıyıda çoluk çocukla beraber oynuyorum.

0|0
    0|0
  • Yüzmek kolaydır ya yeterki panikleme sakin bir şekilde ellerini ayaklarını salladın mı batmazsın ilk etapta bunu öğrenmeye çalış bence

0|0
    0|0
  • ben özel eğitimciyim. zihinsel engelli çocuklar bile öğreniyo. yani cok kolay 15dk- bilemedin yarım saate cat pat yuzersin. sonra zamanla gelişir.

0|0
    0|0
  • suya alışmak lazım ve korkmamak gerisi kolay

0|0
    0|0
  • bende bilmiyorum no problem :D

0|0
    0|0
  • seni küçükken hiç denize atmadılar mı

0|0
    0|0
    • yok denize uzak yerde yaşadım ama şimdi okyanusa yakınım ve yüzme örenmem gerek acilen

• hiç korkulacak bir şey yok, panik yapma yeter denize gir ellerin ve ayakların sürekli hareket halinde olsun suyun üstünde kalıyosun zaten :)

• Yüzmede baya iyiyimdir 9 yaşımda falan havuza fırlatılarak öğrendim :D

0|0
    0|0
  • İzmirli olduğum için biliyorum tabiki

0|0
    0|0
  • alanya ya da antalyada isen yardımcı olabilirim...

0|0
    0|0
  • çok severim yüzmeyi hele denizaltı bambaşka bir dünya kesin öğren

0|0
    0|0
  • ben cankurtaranım adamına denk geldin :D çok kolay ama konsantrasyon işi biraz

0|0
    0|0
  • kurslar var oraya git

0|0
    0|0
    • spora gidiyorum orda havuz var ama sadece swim noodle kullanarak yüzebiliyorm

• abd hangi şehir

• miami

• 13 yıldır yüzüyorum :D profesyönel

0|0
    0|0
    • sana bilgi verebilirim korkmaman icin

• aslında korkmuyorum havuzda yüzmeye çalıştm ama sadece swim noodle yardımla yüzebildim

• cidden sana bir taktik veriyim havuza girerken ayaklarını cırpıyosun ya psikolojik olarak batıcagını hıssedıceksın bak havuza girdin havuzun üstünde çivileme sekilde duruyosun ayaklarını yavas yavas dallandırarak cırp geniş ama suyun içinde gövdenide yukarı çıkarmaya calıs vücut hareketinle

• Yuzme bilmeyen insanlara sasiriyorum ben yahu.

0|0
    0|1
  • Ya ben bilmiyorum ama çok istiyorum öğrenmeyi kursuna yazılacagım

0|0
    0|0
  • mersinliyim ama 24 yıldır öğremedim bu mereti

0|0
    0|0
  • Bebekken öğrenmişim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Bilmeyenler öğrenebilir.Hatta bazen belediyenin düzenlediği kurslar bile olabiliyor ve onlara daha uygun bir ücretle katılabiliyorsunuz.Yeterki öğrenmek isteyin her yaşta başarabilirsiniz.Ben kendim tam emin değilim ama 2-3 yaşlarında yüzmeyi öğrendim.Benim babam çok iyi bir yüzücü ve bizi küçükken ay sonları kapalı havuzlara yüzmeye getirirdi ve yanılmıyorsam 5-6 yasında kursa gittim.Üniverisitede yüzme gurubundaydım.Ben havuzda yuzmeyi sevmiyorum.Ben denizde yuzmeyi seviyorum ve dalgıç sertifikamıda Türkiyede Bodrumda almıştım :)

0|1
    0|0
    • havuz ve denizdeki fark nedir yüzerken hangisi daha zor hem

• Bana göre havuz daha kolay ve yüzme bilmiyorsanız ilk başlayacağınız yer havuz olmalı.Havuz daha kontrollü.Denize tecrübesiz insanlar kendini atmamalı.Denizde yüzmek bence daha zor ama daha zevkli :)Yüzme bilmiyorsanız havuzda başlayın ve sonra tecrübe kazandığınızda denizlere açılın.Ben denizi sevmemin bir çok nedeni tuz, dalga ve balıklar.Ben suda yaşadığımı hissediyorum.Denizin tehlikesini seviyorum ve hatta denizde ölmek istiyorum.Hayırlısı :)

• Biliyorum.

Nasıl öğrendiğimi hatırlamıyorum küçükmüşüm.

0|0
    0|0
  • ben varım çok kolay öğrenirsin

0|0
    0|0
  • Az çok yüzme biliyorum :\

0|0
    0|0
  • Ben de bilmiyorum, yetişkinler için olan kolluklardan takıyorum, tavsiye ederim özellikle denizde ve derinde yüzmek çok keyifli

0|0
    0|0
  • Beş yaşımda babam yardımıyla öğrendim

0|0
    0|0
  • 10 yasidaydim, guzel bence ogren. Önemli bide

0|0
    0|0
  • 7 Yaşımdan beri biliyorm :)

0|0
    0|0
  • babam öğretti yaşımı hatırlamıyorum :) ben denizde öğrendim ama en güzel havuzda öğrenilir havuzda dik durmayı başarırsan suda batmamayı öğrenmiş olursun :):

0|0
    0|0
  • çok kolay. biraz cesaretin varsa hemen öğrenirsin.

0|0
    0|0
  • Biliyorum. Çok oldu ama yüzmeyeli.

0|0
    0|0
  • 1haftaya kalmadan öğrenirsin

0|0
    0|0
  • En iyisi kursa git. 5-6 yaşlarında öğrenmiştim

0|0
    0|0
  • yüzme bir reflekstir aslında. sadece uygun hareketleri öğrenmen gerekir. yani kursa gitmeyen hayvanlar yüzebiliyor. hatta 5-6 aylıkken yüzen bebekler var. sakin olman gerekir. suda batmazsın zaten. çırpındığında su seni batırır. hareketsiz dursan suyun yüzeyine çıkarsın yani. tek yapman gereken kol ve bacakları uyumlu hareket ettirmen.

0|0
    0|0
  • ben kursa gidiyorum sende git

0|0
    0|0
Yükleniyor...