Bir erkek arkadaşınız gelse ve kız arkadaşınızın telefon numarasını istese ne yaparsınız?

bir erkek olarak sizin evinize sınıftan erkek arkadaşınız gelse ve sevgilinizin yani kız arkadaşınızın telefon numarasını istese ne yaparsınız (Bu çocuk o kızın sizin sevgiliniz olduğunu biliyor)

Güncellemeler:
erkek arkadaşım bu çocuğa numaramı vermiş. çocuk beni aradı ve beni bir yere çağırdı ondan aldığım ders notlarını benden alacağını söyledi ama zaten o notları ben ondan almıştım. Bu ikisinin amacı ne ben anlamadım.
Dün sormuştum sorularımın cevabını bugün aldım:)) kumam varmış yolda karşılaştık bugün. Beni görünce tabanlarını vura vura kaçtı. Arayıp halasının kızı olduğunu söyledi neden kaçtın dedim okulda kimliğimi unuttum kaçmadım dedi ya bu ne demek ne sanıyor bu beni

0|0
2|25

En İyi Erkek Görüşü

• Nedenini sorarım. Cevabına göre yaşayıp, yaşamayacağına karar veririm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• okudum ama sizin ilişkinizin sevgi, bağlılık boyutunu başlangıcını filan bilemiyorum, tanımıyorumda o yüzden ne söylersem doğru olmayabilir ama bikaç ihtimal düşünelim: bu yaptıkları senin kendisine olan bağlılığını ölçmek için yapılmış olabilir ya da senin böyle şüpheci düşünmen yapılmış sinir edici bi şakada olabilir, ya da... bu çok küçük bi ihtimal adam senin ondan o notları aldığını unutmuş olabilir... veya kendi aralarında bi iddialaşma olabilir... bilemiyorum hangisi yakın sana acaba ? kolay gibi gözüken zor durum !

0|0
    0|0
  • yargısız infaz yapmadan olayın içyüzünü öğrenirdim, senin bu anlattığın kadarıyla sevgili suçsuz olabilir, arkadaş sevgili her ikiside suçlu olabilir, sadece sevgili suçlu arkadaş iyi niyetli olabilir. sadece adam suçlu olabilir, önce her şeyiyle bi irdelemek lazım !

0|0
    0|0
    • güncellemeyi okur musun lütfen

• yaw arkadaş sende poliyannacılık oynuyorsun.İstemesinin nedeni kabak gibi ortada...Aslında telefonu vereceksin lafı kız yapıştıracak daha kötü koyar o zaman:):) Ama bu sefer kız neden verdin diye başının etini de yiyebilir orası ayrı...Risk alacaksın o zaman:)

• okudum ama sizin ilişkinizin sevgi, bağlılık boyutunu başlangıcını filan bilemiyorum, tanımıyorumda o yüzden ne söylersem doğru olmayabilir ama bikaç ihtimal düşünelim: bu yaptıkları senin kendisine olan bağlılığını ölçmek için yapılmış olabilir ya da senin böyle şüpheci düşünmen yapılmış sinir edici bi şakada olabilir, ya da... bu çok küçük bi ihtimal adam senin ondan o notları aldığını unutmuş olabilir... veya kendi aralarında bi iddialaşma olabilir... bilemiyorum hangisi yakın sana acaba ?

• Ne ayaksın oğlum der döverim :)

Direkt vermem, dövmem de, ne ayaksın oğlum sen yaparım. Sapık mapık çıkmasın. Bir de niye gidip kendinden istemiyor okulda yahu, benle ne işi var. Çocuğu tanıyorsam veririm, gerçi tanımasam zaten gelip tel istemez. Yalnız durum değerlendirmesi yapmak gerek, sevgilim sonra kızmasın bana niye telimi veriyorsun diye..

0|0
    0|0
  • Sana söyliyim senin sevgili sandığın kesinlikle sevgili değil seninle dalga geçiyor seninle eğleniyor senin hakkında beraberce konuşuyorlar diğeri seni beyenmiş sevgilinse sıkılmış bırak bari ben takiliyim eğleniyim belki ilişkiye bile girerirz diyor.. oda numarayı veriyor...

gerçekten seven erkek ten o numara istense şahsen düşünemiyorum bile çüşşşşşşşşşş

napcan lan sen benim kızın numarasını şerefsiz it ...

sikdir git senin ...

bidaha gözüme gözükme sakın yanıma yaklaşıp konuşma

senin ...

0|0
    0|0
  • Kavga çıkar .

0|0
    0|0
  • niye istiyormuş ? yani yakın bir arkadaşımsa neden istediğini tahmin ederim.

ama bir bit yeniği olur genelde. vermem. ama şöyle bir durum olabilir .arkadaşı vardır kendisine ayarlamak için istiyor olabilir ...

gibi gibi

0|0
    0|0
  • Önce ne için istediğini sorarım.Eğer söylediği problem yaratmayacak bişey ise veririm.Ama bana söylemez ise onunla konuşacağım gibi tavır takınırsa def ederim.Kız arkadaşıma da onunla herhangi bir şekilde irtibat kurmamasını söylerim.

0|0
    0|0
  • Eğer erkek arkadaşını eve çağırdığına göre samimi arkadaşı fakat güncellemeden sonra aklıma seni , sevgiline karşı bağlılığını ölçmek için bir komplo olduğunu düşündüm fakat aralarında bir iddia da olabilir..

Bilemedim.

0|0
    0|0
  • Sevgilinle yaşadığın özel münasebetler var mı? Eğer varsa bunları o kişiye anlatmış olabilir, bu şekilde beklenti olabilir. Onun dışında seni denemek için olabilir. Ancak her koşulda çok saçma bir durum

0|0
    0|0
  • güncellemeye cevap.. paylaşmaya çalışıyor olabilirler. daha önceden böylesini gördüm ..

0|0
    0|0
  • o kim, o kim?

0|0
    0|0
  • kafasını gözünü yarar balkondan aşağı atardım herhalde.

0|0
    0|0
  • walla kavga çıkar

0|0
    0|0
  • napcağını sorarım mantıklı bi açıklaması varsa veririm,zatan başka bi amacı varsa ortaya çıkar

0|0
    0|0
  • ne amacı yaa notları almış işte.

0|0
    0|0
  • Oyuncu değişikliği yapmış.

0|0
    0|0
  • orta kafa gol.

0|0
    0|0
  • kendini koru --------- saf olma ---sana bölelerini görmüş bir erkek olarak söylüyorum sakın ...

0|0
    0|0
  • benim evime gelmişse yakın bir arkadaşımdır neden istediğide belli olur

0|0
    0|0
  • niye istiyo hayırdır?

0|0
    0|0
  • alamaz

0|0
    0|0
  • Böyle biri arkadaşım olamaz.

0|0
    0|0
  • şok olurum ve ne yapacağını sorarım...

0|0
    0|0
  • yumruğu çakarım alttan alttan yapıyr alt yapıyı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevgilin verseydi notu ona.cok sacma.oyun oynuolar bnce sana

0|0
    0|0
  • çok saçma, gitme bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...