Yeni bir ilişkiye hazır mısınız ?

Diyelim ki uzun bir ilişkiden yeni çıktınız ve çok yıprandınız ? Karşınıza yeni birisi çıksa ona fırsat verir miydiniz ? Yoksa uzakta kalıp kafayı mı dinlerdiniz?

Not: eski ilişkiniz güvensizlik , sadakatsizlik, buyuk kavgalar v.b sebebplerle bittiyse

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• bence bır ılıskı nasıl bıterse bıtsın onun arkadasından bır ınsan en az 3 ay kendını kapatmalı kı cıddı bır sürec yasabılsın yoksa hatırladıgı herseyı onda bulmak ıster.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bende olmaz öyle şeyler..beni hiç bişey yıpratamaz..ayrıldım 5 dk sora kafama yatarsa çıkarım..

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun onu kafamdan atmadan başlamazdım

1|0
    0|0
  • Zor, ama karşıma çıkan kişinin ikna ve çekici gücüne bağlı, zaten o an en zayıf anındır çünkü boşluktasındır... Denize düşen yılana bile sarılabiliyor, temkinli olmalı o tür zamanlarda...

cut.

0|0
    0|0
  • uzun bir iişilkiden yeni cıkıp hemen baskasıyla olmak sağlıklı değil dir 3 5 ay kafasını dinlemeli insan

0|0
    0|0
  • eskisinin üstünden baya bir süre geçmesi lazım yani ondan sonra karşıma çıkana fırsat verırdım tabikide her kişi bir fırsatı hakeder bence

0|0
    0|0
  • İşimi halleder, terk ederim. Yeni ilişkiden çıkmış erkeklerde dikkat edilmesi gerekir. Çünkü sadece bu düşünce ile hareket ederler.

0|0
    0|0
  • 2 sene önce bitti sanırım ilişkim ve hala bile ciddi bir ilişki yaşamak istemiyorum. kafa dinlemek gibisi yok.

0|0
    0|0
    • walla benim 4 ay sürdü , şimdi diyorum ohh çok şükür kurtulmuşum diye :)

• ya çıkma demiyorum ki. ciddi olma diyorum. yani tanımaya çalış.

• Her zaman hazır kıtayımdır ben.

0|0
    0|0
  • hemde nasıl.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...