Bir haftayı aşkın internetten tanıştgm kişi

bu beni dürttü mesaj attı benle tanşmk istdgni felan söyledi bn başta kabul etmedm tanmdgm insnlarla sert konuşrm bunlada öyle oldu vazgecmedi kötü niyetm yok sadece arkads olmk istdgni söyledi bir hafta uğraştrdm zor bieisn falan dedi.zoru severim bn dedi.calışma günlerimi tatil günlerimi sorup duruyodu bende söylemıyodm.numaramıda istedi ama vermdim.seni anlayamıyorum napmya calışyosn dedm o da dedi ki seni tanımak istyrm bigün bana brz vaktnı ayırablr msn dedi hayr falan dedm snra üzülünce dayanamadm tamam ddim.herneyse kısa gecim son2-3 gündr aramz ii gibiydi bnde braz yumuşadm işte.bu bana prensesim diyo falan işte her sabah günaudn mesajı atıyodu geceye kadar calştgı için gece konuşuyoruz coğu zamn.bugün pazar ve tatil günüydü hiç girmedi faceye mesajda yok dogal olarak sizce neden böyle oldu ?

Güncellemeler:
şimdi mesaj attı ay sonu oldgu için pazar günüde calşmlrı grrekiyomuş

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini kaliteli göstermeye çalışıyor, kalitesiz herif.

0|1
    0|0
    • ben hiçbşyi kabumyorm bıkmıyobana yalvarıyo resmn sadecd bgn böyle oldu

• Bir de aynı dili konuşabilsek keşke. Dediğim gibi seni şuan burda olduğu gibi anlamsız düşüncelere itmek için. Bak bir gün hayatından çıktım ne hale geldin diyebilmek için. En güzeli bir daha konuşma da mal gibi kalsın. Çünkü ona akıl veren kişi; seni kölesi olacağına ikna etmiş. Eğer bu saatten sonra tek bir cavap yazarsan, kaliten kalmayacak.

Erkekler Ne Diyor 6

• :D :D hep deriz eşeğe diken insan s.ken yarar diye :) olur olur m.etme sen adımı senden bekliyor

0|1
    0|0
  • adam sanaldan almış alacağını real dende yoluna bakıyo amk :D üstelik bugün pazar otu böceği çiçeği asdfdadf

0|0
    0|0
  • ay sonu yıl sonu bahanemi yok önemli işler için :D

0|0
    0|0
  • önemli bir işi vardır :D

0|0
    0|0
  • internete güvenme ben sana o kadarını diim.

0|0
    0|0
  • kabuğunu kırmayı başarmış :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sende guvenme

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasınız

0|0
    0|0
    • ben 19 o 23

• İnternet aşklarına güven olmaz demek isterdim ama erkek arkadaşımla böyle tanışmıştık o yüzden bişey diyemicem :D

Yükleniyor...