Bayanlara sorum; aileniz istemedi diye 2.ci defa ayrıldığınız erkek arkadaşınız tekrar arasa devam edermsiniz

bayanlara sorum; aileniz istemedi diye 2.ci defa ayrıldığınız erkek arkadaşınız tekrar arasa devam edermsiniz

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• seviyorsam zaten bastan ailem istemedi diye ayrilmam. Eger ayrildiysam demek ki deger vermiyomusum cok fazla o yuzden hayir devam etmem

1|0
    0|0
    • ama çok seviyordu fakat ailesini tercih etti...ailesi onu red etmekle tehdit ediyordu...

• helal sana gerçekten aşksın sen ..teşekkürler

• onemli degil :)

Kızlar Ne Diyor 6

• etmem

.

1|0
    0|0
  • Dunya bile istemese 2.defada baristiysam seviyorum demek dir. Ve kiz seviyorsa asla vazgecmez

0|0
    0|0
  • böyle bir olay oldu devam ettim 2 yıldırda sürüyo bakalımm işte hayırlısı rabbim en kısa sürede evliligide nasip eder insallah :)

0|0
    0|0
    • peki sen kararlımıydın ayrılmaya...erkek arkadaşının hangi söylemi tavrı seni geri döndürdü

• ben ayrılmak istemiyodum oda istemiyodu sürekli aradı mesaj attı kim ne derse desin bırakmıcam seni o hayallerimiz var ne olur vazgecme beni bırakma filan dedi agladı zaten seviyordum ailemden izinsiz halada. ama simdilerde ögrenseler ayırmaya çalışmazlar biliyolar çünkü bizim birbirimizden kopamayacagımızı :)

• inan bende 2 defa ayrılmamızda aynı şeyi yaptım ağladım yalvardım resmen... ama 2 ay oldu hiç arayıp sormadı tamamen ayrıldık...ve oda çok seviyodu... ilerde evlenrisek ailemiz hep bize soğuk davranır diye bıraktı.ailesini tercih etti... hiç bitmesini istemedim.. en son çiçek yolladım yine fayda etmedi.. şimdi yine aramak istiyorum ama korkuyorum

• ederim, ettim bile

0|0
    0|0
    • nasıl ettin peki...sende kararlmıydın...nesi seni yine bağladı..

• çoookk çoook saçma sebepten dolayı istemiyor yani çok komik ...boşver.. ama kız ailesine bişiy olur diye korkuyor...anneside babasda kesinlikle olmaz diyor

• neden istemiyorlar peki ailesi kızın yası mı küçük ?

• seviyorsam evet

0|0
    0|0
  • Olmuyorsa olmuyordur zorlamanın alemi yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• dostum bırebır aynı durumdayım bende senınle.dedım acaba benmı yazdım dıye :D

valla acıkcası ıkı ucu boklu degnek ben gıdıp zorlasam elde edecegımı bılıyorum..cebren ve hıle ılede olsa fakat onemlı olan onun farkına varıpta gelmesı..ah bı gelse bı kokusunu ıcıne ceksem..ama sessız kalıyorum malesef.zaman gecıyo..ve sunu cok ıyı bılıyorum bır kadın sevdıgı erkegın yokluguna alısırsa bır daha varlıgı ıle ugrasmak ıstemez..o şimdi umrede bekliyorum gelince sesi cıkarmı dıye..sanmıyorum cıkacagını..araya ramazan gırıyo dahada unutacaktır benı..beklemekte sessız kalmada karar kıldım...onunla degıl bu saatten sonra ısım..aılesıyle aramdakı problemı cozmek asıl amacım..ondan sonrada zaten yanasmassa koy g.tune dıcem yapcak bıse yok...

0|0
    0|0
Yükleniyor...