Hiç unutamadığınız iyi ya da kötü anılarınız..?

Soruya gizli de cevap verebilirsiniz kasmayınn lütfen ve hiç unutamadığınız iyi ya da kötü anılarınız nedir?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• okuldaki öğretmenle ilk tanıştığım gün

0|0
    0|0
    • Anlamsız bir tutulmaydı ozaman. Pekte önemi yokmuş yanii :)

• değil

Kızlar Ne Diyor 7

• Kucukken babamin bana dogdugum gun aldigi bir kopek vardi. Onunla buyudum tabi ben daha kucucuk boyluyum o kocaman oldu surekli ustune at gibi binerdim mahallede ustunde gezerdim. O benim atimdi resmen. Bi gun boyle geziyoduk bir teyze bize host falan dedi tekme atar gibi oldu. Kopegimde beni ustunden atti kadinin bacagini isirmisti o gunu hic unutmam cok kotuydu

0|0
    0|0
  • burda bir kız beni yanına gelicem diye korkutmuştu sözde vampirmiş öyle korktuğumu hiç hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • küçükken gudubet babaannemin yaptıklarını hiç unutmam :(

0|0
    0|0
  • bu cumartesi hayatmn en güzel günüydü asla unutamam

0|0
    0|0
  • aksiyon filmlerindeki adamlara özenip yokuşta giden arabadan atladım :D:D:D:D:

0|0
    0|0
  • Köyde tuvalette üstüme kurbağa zıplamıştı bir korktum anlatamam.Hala da kurbağadan nefret ederim böyle ıslak ıslak sırtıma çıkmıştı.Ay of ya rezillik ama :(

0|0
    0|0
    • ben kurbağadan çok o esnada iş görüyordun sıçramışsındır sende doğal olarak gelecek olan çiş te gitmiştir. :)

• Korkunçtu ya :S

• sevdiym erkek çıkmak teklif etiyi gun hic unutmuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çocukken köyde tuvalete cıkmıstım o zamanlar tuvaletler dısardaydı köpeğin kuyruguna basmıstım tuvalete ıhtıyacım kalmamıstı :D

0|0
    0|0
  • Aşık olduğum insanın hayatından endişe edip yollara düştüğümde şans eseri onu sevgilisiyle görmüştüm. [Sevgilisi olduğundan haberim yoktu] O gece benim için hayatımdaki en uzun geceydi diyebilirim. Ama geçti nihayetinde iz bırakanlara her zaman saygım vardır. Çünkü taşıdığım her izin bir öğretisi vardır saygılar...

0|0
    0|0
  • 2 kız arkadaşım vardı. LYSye girceğimiz okul aynı çıktı. Şans işte.

0|0
    1|0
  • sevdiceğimle geçirdiğimiz günleri

0|0
    0|0
  • 5 bin kişi önünde saçmaladım ... konuları karıştırdım yaaa offfffff.. herkez güldü yala

0|0
    0|0
Yükleniyor...