Olmuyorsa Olmuyordur. !

Hayatın her kesiminden birilerinin bulunuduğu şu ortamda,neden anlamadığınız insaların cevaplarına gereksiz yorumlarda bulunursunuz ? adam yazmış döşemiş cevabı iyide yazmış güzelde yazmış mantıklı azcık okuyup irdelesen ama o kapasite yok,tamam olmaya bilir anlamak zorunda değilsin ya da bilmediğin hakim olmadığın bir konudur bunu bilebilirsin dimi ? ya da bundan da mı acizsin kendini bilmeyecek kadar ?

Benim rahatsızlığım bu konudan ibaret.Sizlerinde var mı bu şekilde rahatsız olduklarınız ?

Bir de belirtiyim nick olayına bakıp yorumlarımın altına nickin gibisin yazmak marifet değildir.yanlış neyse sana göre onu belirt sadece tartışalım :) ama olmuyacak bir durum biliyorumda belirtiyim istedim sadece.O şekilde yazarak aslında karşı tarafa atıfta bulunduğumu anlıyacak kapasitede olanlarda vardır ki eminim bu son cümleyi anlamayanda çok olucaktır.! :)

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Nickin gibisin esprisi bana da yapılmıştı. Hiç mütevazi olamayacağım. Geri zekalı, beyinsiz sayısı çok sitede. Yerinde olsam kafaya takmazdım.

0|0
    0|0
    • takmıyorumda.olay kimin ne olduğunu yüzlerine söylemek gibi bir düşüncem vardı

Kızlar Ne Diyor 1

• evet haklısın zeka sıfır işte :) bide şu cool takılan baloncuklu balonlar hiç olmasınlar. çok şişirilmişler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...