Fitness yapan arkadaşlar ne gibi faydalarını gördüler?

Özellikle psikolojik olarak?

0|2
551

En İyi Erkek Görüşü

• ooo sivaslı hemşo... valla hem sivaslısın hem turancı.. Allahına gurban... soruna gelecek olursak kardeşim... fitness insana öz güven katıyor emin ol... spor yapan adam zaten 1 km ötede belli oluyor... ama sen çok zayıfsın... bence protein tozu kullanıp fitness yaparsan sana çok faydası olur

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Vücudunu iyi hissettiğinde ruh halinde iyi oluyor doğal olarak. Özgüven, rahatlama aynı zamanda yorgunluk gibi..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 50

• Günlük yaşamda stres sevinç yaşanan olaylar kişide fazlasıyla enerji birikimi yapar. Biriktikçe o enerjiyi atmak için vücut seni uyarır.. Fitness'a gittiğinde yaptığın hareketler hem seni sağlıklı tutar hem stres atarsın hem de fazla enerjiyi boşaltırsın. Huzur verir..

1|0
    0|0
  • Benim ozguvenim yerimdeydi ama bir cok kisi icin ozguven patlamasi , ayrica spor yaparken bir suru video , dergi falan karistiriyorsun biseyler ogreniyorsun , saglikli besleniyorsun , insanlarin icinde farkediliyorsun , en onemlisi ise vucudunu taniyorsun

1|1
    0|0
  • En başta stres atıyosun bir ortam da biri bişey söylerken iki kere düşünüyo özgüven veriyo millet ne zamandır yapıyosun ne yiyosun diye soruyo ilgi çekiyosun kızlar durmadan bakıyo kötü alışkanlıklar gidiyo hayatın düzene giriyo en başta da beni mutlu ediyo

1|0
    0|0
  • Özgüven.

1|0
    0|0
  • Planlı gitmeyi öğreniyorsun. Çok yoğun bir tempoda iken bile spora zaman ayırmayı öğreniyorsun. Ozguvenin artıyor. Kendini bitmiş tükenmiş hissettiğinde bile spor yaptığında bu sana ekstra kondisyon katıyor. Çabuk pes etmemeyi öğreniyorsun.

1|0
    0|0
  • vücudundaki gelişime bağlı olarak özgüvenin artar, sağlıklı , dinç ve güçlü hissedersin, daha mutlu ve keyifli olursun, birde sosyal çevrende yeni insanlar tanıma şansın yükselir

1|0
    0|0
  • piskolojik olarak en az vücuda faydası olduğu kadar faydası var

1|0
    0|0
  • Motive moral yüksek olur her zmaan.

1|0
    0|0
  • Kilo alıyorsun, özgüven artıyor. Erkeksen kızlar pervane oluyor etrafında ) girdiğin her mekanda dikkatleri üzerine çekiyorsun. Beslenmen ve uyku düzenin normale dönüyor, kötü alışkanlıklardan arınıyorsun.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim 😊

• Rica ederim. Fitness bir yaşam tarzıdır bana göre :) insan boş zaman geçireceğine kendiyle ilgileniyor, vücuduna şekil verirken psikolijik olarakta iyileşiyor. Ve kendisine olan saygısıda artıyor.

• Ben gitmedim amcam gittoydi baya bir kas yapmisti degismisti

1|0
    0|0
  • Özgüven veriyor

1|0
    0|0
  • taekwondo yapıyorum fistness boş iş

1|0
    0|0
  • oo yolda giderken boyle 10 kisiyi dovebilecek gibi hissediyorsun ama 10 kisi gelse çok iyi kacabileceginin de farkindasin

1|0
    0|0
  • Valla ben gittim ama işten dolayı düzenli gidemeyince vücuda faydası olmadı. Ama kesinlikle eneji attığından dolayı kafa olarak rahatlıyorsun.-Lütfen Beğeni Yapar Mısın 4Xper Lazım-

1|0
    1|0
  • Zaman icinde gelistigini gorunce emeginin karsiligini alinca ki o mutluluk tarif edilemez kiinin durusu yuruyusu degisiyor ozguveni arttiriyor

1|0
    0|0
  • özguven

1|0
    0|0
  • Her zaman güçlü sert iri daha güçlü daha fit ;)

1|0
    0|0
  • zayıfladım kas kütlesine sahip oldum vs vs

1|0
    0|0
  • Kilo verdim, özgüvenim geldi stres attım.

1|0
    0|0
  • Aynaya baktiginda inanilmaz bir özgüven oluyor, insan gurur duyuyor kendisiyle.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    30

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...