Iç görünüş bu kadar önemliyse niye herkes dış görünüşe bakarak sevgili olmaya karar veriyor?

iç görünüş bu kadar önemliyse niye herkez dış görünüşe bakarak sevgili olmaya karar veriolar.dış ve iç güzellik hakkında fikirlerinizi alabirlmiyim:))

0|0
7|22

En İyi Erkek Görüşü

• Benim için iç görünüş diyen yalan söyler bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Dış Güzellik İlk Sözü

İç Güzellik Son Sözü Söyletir.

0|0
    0|0
  • ben adriana limamı bekliyorum..

0|0
    0|0
  • içi seni yakar dışı beni..

0|0
    0|0
  • Sen yüzünü umursamadan sırf içi güzel diye biriyle çıktınmı doruyu söyle ya da öyle biri senle çıkmak istese :)

0|0
    0|0
  • İc guzellige bakmaz olmus kimse herkes gosterislinin pesinde. Ama gel lafa soze disin bir onemi yok ici guzel olsun falan. Arkadas kimse kimseyi yemesin ya hepimiz insaniz yaradan yaratmis sizide bizide farkimiz yok nedir bu secicilik anlam veremiyorum. Sukredelim ki sagligimiz yerinde etrafimizda bircok engelli hasta bireyler var sukredelim lutfen biz mal degiliz herkez secer olmus:)

0|0
    0|0
  • bence insanın içindeki düşünceler yüzün yapısını ortaya koyuyor mesela gülümsemeyen fesat fesat bakan kızın içide kötüdür.

0|0
    0|0
  • iç güzellik zamanımızda karakter kişilik değilde başka özellikleri kapsıyor dış güzelliğe bakarak içini öngürüyorlarsa demekki :D

0|0
    0|0
  • Birazda güzel olacak yahu o kadar da değil

0|0
    0|0
  • sadece sevgili olmaya kaar veriyorlar evlenmeye değil.sizin dediğiniz evlilik için geçerli ki sevgili yapan erkeklerin çoğu sevgililerini eğlenilecek kız olarak görüyor bazı tarışmalar onlar için kurtarıcı olyor bir daha görüşmüyorlar

0|0
    0|0
  • İçlerinde dış güzelliğe karşı doymamış bir açlık var bundan olabilir mi? Saygılar...

0|0
    0|0
  • iç güzellik önemlidir çünkü dış güzellik göreceli bir kavram iken iç güzellik evrensel bir kavramdır

0|0
    0|0
  • dış görünüşü güzel olup da bir odunla mı evlenmek istersin iç güzelliği güzel olup tipi eşek gibi ile mi evlenmek istersin önce bu soruyu kendine sor canımm :D

0|0
    0|0
  • bu çirkin olan insanların uydurduğu bir yalan

0|0
    0|0
  • "Önemli olan iç güzelliktir", istisnaları olmakla birlikte en büyük yalanlardan biridir bence...

0|0
    0|0
  • İç güzellik fayda etseydi şu an angelina jolie ile evliydim.

0|0
    0|0
  • Bilmem, hiç düşünmedim.

0|0
    0|0
  • ya hep lafta bu dış güzelliğe önem vermiyorum diyenler :)

0|0
    0|0
  • Vucutu güzel olup kafası çirkin kadınları bile severler.

0|0
    0|0
  • her insanın bir göz zevki vardır kimisi maviyi sever kimisi sarı

illaki insan kendine uyanı arar gözüne hoş görüneni

fakat kız olsun erkek olsun güzellik boş bir şey

insan olmak hoşgörü sahibi olmak herşey

oturup kalkmasını bilmek çatal kaşık yemek boş şeyler

karakter sahibi şerefli olmak mühim ıolan

çok paralı olmak lüks içinde yaşamak hiçbirşey

helalinedn yemek herşey için alın teri dökmek mühim olan

kolayca sevip sevilmek kimin umurunda

güzel olan imkansızı zoru sevebilmek

0|0
    0|0
  • Kavun değilki K'çını koklayıp karar verebilesin,insanların iç güzelliği bilinmez ki hemen...

0|0
    0|0
  • bence dış çok daha önemli

0|0
    0|0
    • güzel ama anlayıssız bir insanla çıkmak... ne kadar mantıklı olabilriki?

• idare edeceksin artık.Birinden biri olmuyo malesef:D

Kızlar Ne Diyor 7

• dış görünüşe önem vermem masalına inanmam..

dış görünüşünü beğenmediğin birinin içini merak etmezsin, önce dış görünüşü ile ilgini çeker tanımak istersin sonra iç güzelliğini keşfedersin ve sevgili olursun veya tam tersi içinin güzel olmadığını anlarsın ve olmazsın..

0|0
    0|0
  • Eğer olgun bir insansa sadece dış güzelliğe bakıpta bunla olur bunla olmaz demez.bu olgun olmayan bir insanın yapacağı iş.Tmam dış güzellik önemli biri senle konuşmak istiyosa ilk tipine bakarsın snra knuşursun aslında hoştur ama bakarsın konuşması hareketleri davranışları dışı kadar güzel değilldir bırakırsın konuşmayı olgun bir insan böyle yapar.

0|0
    0|0
  • Sadece dış görünüşe bakarak sevgili bulmak isteyenler bunu kendileri için değil, çevredekilerine, arkadaşlarına hava için yapmaktadırlar.

0|0
    0|0
  • benim sevgilimin dışı güzel değil içi güzel

yani herkes dış güzelliğe bakmıyor, mesela ben

0|0
    0|0
  • görsel şöleni kim sevmez ki?! Önce dışı beğenirsin sonra laflar, jestler, davranışlar. Çünkü dıştan çekici olmak her zaman avantajlı. İstersen iş yerinde, özel hayatta. Sonra da seçim yapasın ne kadar sana bu güzeliik gerekli.

0|0
    0|0
  • Ama ilk dikkat çeken dış.

0|0
    0|0
  • bence herkes dış görünüşe bakıyor ona göre evlenmek istiyor ya da sevgili olmak istiyor o iç görünüş diyenler lafta kalıyor kimse dışı çirkin iyi niyetli birini aramıyor bu bir yalan keşke gerçekten iç güzelliğe önem verilse ama bu bir yalan

0|0
    0|0
Yükleniyor...