Kapat

Böyle Vücuda Sahip olan varmı? :(Birçok kızın hayali :)?

Böyle Vücuda Sahip olan varmı? Varsa yardımcı olurmusunuz?

0|1
12|14

En İyi Erkek Görüşü

• bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 - 2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben de spor severim ve fitnessa da birkaç sene sonra başlamak istiyorum ama böyle vücutların sadece çıplakken ya da tek parça elbiselerle güzel durduğunu düşünüyorum. O taytların ve kot pantolonların içinde beğenmiyorum. Bunlar bu işten para kazandıkları için ya da böyle istedikleri için onları anlayabilirim ve emek harcadıkları için de saygı duyuyorum ama kendimde tercih edeceğim bir vücut tipi değil. Ben de kastan hoşlanıyorum ama Victoria's Secret mankenlerinin vücutlarındaki gibi. Adriana Lima'nın vücudu da gayet kaslı mesela ama bunun kadar kaslı olmamasına rağmen bundan daha iyi duruyor bence. Bu bir tercih tabii, dolgun kalça sıkı vücut iyidir ama Kim Kardashian kalçası gibi kalça bence hem bacak boyunu kısa gösteriyor hem de tayt ve pantolon gibi şeylerde hoş durmuyor. Dediğim gibi çıplakken ya da tek parça elbisede hoş durabilir-dar değil bol ve mini elbiselerde-ama benim için vücudumun her şekilde iyi durması önemli ve ben bu tarz vücutları taytın içinde pantolonun içinde beğenmiyorum.
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|0
    • Sen de mini, kısa giyinirsin

• Üst bacağı çok kalın zaten o kadar olmamalı ama onun dışında güzel ve kimseyi takma biliyorum size rahat yok bazı erkekler tarafından ama onları sizsiz bırakmak en büyük ceza zaten

• Kadının vücudu güzel zaten ama "hayalimdeki vücut" değil.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 13

• Hayaller ve hayatlar diyorsun :)

0|0
    0|0
  • Türkiyede böyle vücudu olan kadınların neredeyse hepsi cono ve cahil. keşke daha fazla kadın sporla ilgilense de biz de onlarla sır vücudu iyi diye uğraşmak zorunda kalmasak

0|0
    0|0
  • Subanallah estağfurullah. Tayt farkı.

0|0
    0|0
  • İtici bir bu kadar kas yakışmıyor

0|0
    0|0
  • hee var

0|0
    0|0
  • balıketlisi en iyisi

0|0
    0|0
  • oh my god... ama poposu fazla büyük

0|0
    0|0
  • İğrenç, orjinalini bozmayın kızlar.

0|0
    0|0
  • 4 set 12 tekrar maşallah 😂

0|0
    0|0
  • @candygirl34 senin hayalini yaşıyorlar

0|0
    0|0
  • Tr bundan çok:)

0|0
    0|0
  • Spor salonunda git çok var inş ilerde böyle sporcu kızla evlenirim

0|0
    0|0
  • Böyle bir kız varsa alırım bir dal 🌿

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben nedense hiç sevmiyorum böyle vücutları aşırı kaslı duruyo ve itici geliyor bana. Adriana Lima gibi vücudu olan şanslı bence 😂😂

0|0
    0|0
  • Vizdansızın kızı o nasıl vücut

1|0
    0|0
  • var :)

0|0
    0|0
  • Bu kadar buyuk popo hayalim degil

0|0
    0|0
  • O kadar kaslı olmamalı.

0|0
    0|0
  • Bacakları kalın bu kadının ya, benim için modeller gibi fiziğin var diyorlar ama ben aynısını düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Bu vücudun aynısı bende de var, çok da şeyime gelmedi oyuzden

0|1
    0|0
  • ben halimden memnunun ya bunun bacaklari bence guzel degil

0|0
    0|0
  • Böyle vucudumuz olsa burda isimiz ne 😂

0|0
    0|0
  • Benim hayalim bu vücut değil.