Meraba arkadaşlar bu işlerle ilgili bilgisi olan biri cevaplarsa sevinirim

Meraba arkadaşlar bu işlerle ilgili bilgisi olan biri cevaplarsa sevinirim, ben 5 yıldır tekstilde çalışyorum artık sıkıldım salak gibi sabah 8 aksam 7 istanbulun zevkini tadını çıkaramıyorum bütün parayı aileme veriyorum fakat artık sıkıldım bu aynı monoton hayattan insanların arasında zaman geçirerek zevkle yapabilceğim garsonluk gibi bir iş arıyorum ne önerirsiniz

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bu işlerin içinde değilim ama bizimde işimiz var, bazı şeylere dikkat etmen lazım. Bir iş yerine girerken oranın kalitesine göre personel alımı yaparlar mesela çok iyi bir yerde garson olarak çalışmak istesen bile o kadar kolay olmaz, herhangi bir yerde garsonluk yapmak istiyorsan aç gazete ilanlarını istemediğin kadar ilan var bir yere girip çalışırsın, orada biraz tecrübe yaptıktan sonra eğer diksiyonunda sorun yoksa ve temizliğine önem verirsen çok daha kaliteli yerlerde işe girme şansın artar, tabi parası da kalitesine göre iyi olur. Garson olursan devamlı müşterilere bakacağın için biraz daha fazla iletişim halinde olursun, benim arkadaş barmen olarak çalıştı kasanın yanında durup akşama kadar sarhoş olmamak şartıyla içiyordu bence garsonluktan daha iyi. Sana ne kadar uygun bilmem ama eğlence yerlerinde yaptığın işe göre lokantalardan daha fazla para alırsın hemde devamlı bir eğlencenin içinde olursun.

0|0
    0|0
    • ya işte hani bir yol gösteren olsa illa garsonluk degıl barmen olabilir lokanta her tturlu ne varsa tekstılden baska zor kesınlıkle yoktur

• Haklısın, her insan daha sosyal bir ortamda bulunmak ister. Ama iş konusu hayatın en önemli parçalarından birisi, o yüzden iyice düşünerek hareket et, bir anlık düşünceler ile hareket etme derim sana.

• Yok ya yaşım daha genç her hata tecrübe olmuş olur bana

Kızlar Ne Diyor 1

• garsonların calısma saatlerışu ancalıstıgın ısten daha fazla ama..yıne ıstanbulun tadını cıkartamayacaksın kı,calıstıgın mekanla sınırlı kalacaksın.

0|0
    0|0
    • planları var ya şu an barmen veya başka bir iş bulursam

Erkekler Ne Diyor 1

• Kariyer.nete felan bak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...