Sezonun ilk yarısında kırmızı kart görmeyen tek takım galatasaray. Ne düşünüyorsunuz?

16 maç boyunca kırmızı kart görmesi gereken pozisyon olmadı mı? Eğer olduysa hangi pozisyonlar?

• Doğru karar
    60%(3)39%(7)Oy Ver31%(4)
  • Yanlış karar
    40%(2)61%(11)Oy Ver69%(9)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ts maçında brumaya
    Başakşehir maçında muslera ve de jonga
    Fb derbisinde son adami düşüren serdar azize
    Adana maçında son adamı düşüren semihe kırmızı yerine sari verildi (En komiği bu bence , son adama sari vermek nedir )
    Alanya maçında kasıtlı olarak topsuz alanda dirsekle vuran brumaya verilmeyen kırmızılar var

Gerçi çok şaşırmamak lazim kadrosunda Melonun bulunduğu sezon 2014/15 şampiyon olduklari sezon 34 . Haftanın son dakikalarına kadar kırmızı kart gormemişlerdi

1|1
    0|0
    • Tek tek örnekler güzel başka var mı

• Beşiktaş derbisinde bruma köşe bayrağına tekme atmıştı sanırım cezası sarıyken es geçildi o mac çift sarıdan atılabilirdi

• Peki

Kızlar Ne Diyor 2

• Anlamam

0|0
    0|0
  • Kırmızı tayt diye okudum😂😂

0|0
    0|0
    • Hehe şakacı bebek

• Ya kicidden öyle okudum sonra tekrar okudum yanlış okuduuğumu anladım hahah pardon

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok normal çünkü malesef yumuşak futbol oynuyoruz agresiflik De Jong hariç yok denecek düzeyde zaten belli adamlarda elini kolunu sallayarak gol atıyor. Fb maçında kırmızı çıkabilirdi ama o maçta zaten nler olabilirdi ona varana kadar yani.

0|0
    0|1
    • Brumanın dirseği ve son adamı düşürenler normalmi sana göre

• Dolu var. Mesela Bruma boks maçı yapmıştı.

0|1
    0|0
  • fetullah gülen yok ama başka güçler var gs yi destekleyen

0|1
    0|0
    • Nasıl bir güçki 16 maç koruyor

• Galatasaraya kırmızı kart vermek haram gibi bazı hakemler için

0|0
    0|0
    • Aynen bro adamın cebi arka cebine gitmiyor

Yükleniyor...