Tatile gittiğiniz oteli beğenmediniz ne yapardınız?

Sevgili KS. sakinleri ve sakineleri, efenim bu sıcaklarda çalışma masamda ceylan derisi kırmızı koltuğum kçma yapışmışken başka ne sormamı bekliyorsunuz? TATİL ! elbette ki..

Diyelim ki erkenden rezervasyonunuzu yaptırdınız paranızı ödediniz ve şöyle 5 yıldızından bir sahil oteline yaydınız maçayı...

E tabiki deniz ,kum, güneş olsa yeter diyen de olacaktır ama.. Bir baktınız otel konumuna ve fiyatına göre değil...

Çalışanları kaba, hizmet kötü, genel temizlik çok iyi değil, yemekler umduğunuz kadar iyi değil (insan bir kuzu olsun çevirir değil mi)

Merak ediyorum nasıl bir tepki gösterirdiniz.. Yahut tepki gösterir miydiniz..?

• Tatili bulduk da beğenmediğimiz kaldı!!
    54% (74)42% (40)49% (114)Oy Ver
  • Tatil boyunca moralimi bozmam, çıkışta mutlaka şikayet formu doldururum.
    28% (38)14% (13)22% (51)Oy Ver
  • Atara atar bize her yer KATAR..
    8% (11)12% (11)9% (22)Oy Ver
  • Ruslar var mı?! Kopük var mı kopük??
    2% (3)29% (28)13% (31)Oy Ver
  • Sizin seçtikleriniz..
    8% (11)3% (3)7% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
28|19

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 28

• Tatil boyunca moralimi bozmam, çıkışta mutlaka şikayet formu doldururum. bunu yaptım. hatta tatil bitmeden yaptım gittim oda şefine mutfak şefine vs heryere şikayet ettim.sonuç işe yaradı :D

0|1
    0|0
  • Keyif almaya bakarım ,çıkışta klimasını söker götürürüm <3 asdfjkl

2|3
    0|0
  • asdfgh a dedim hatta gülerek birdaha diyorum. tatil bulduk da...

0|1
    0|0
  • A: Tatili bulduk da beğenmediğimiz kaldı!

0|1
    0|0
  • tatildeyken satış yapan elemanı aradım durumu anlattım acentadan bir yetkili gönderdiler.Yetkili dediysem yetkileri sınırlı biriydi:) Başka otele geçmemizi tavsiye etti.Tabi bütün fiyat farkları cepten +%30luk kesinti.Yani memnun kalmazsan da suç müşterinin demek ki:) Sonra dönüşte merkeze mail attım.Sözde ilgilendiler onlarda.Bir kaç ay sonra da tur şirketi battı.:) Ahımı aldılar :))

0|1
    0|0
    • Aynen öyle oluyor azizim, bir kaç arkadaş söke söke alırım paramı demiş ama sanırım türkiyeden değiller yahut öyle bir durumla karşılaşmamışlar.Hani bir şekilde cebe yansıyor kurtuluş yok:)

• Heleki sezonda aynen alman gibi bir durum söz konusu değil xaten rezervasyon koşullarina da aykırı

• Çalışanlarına laf söylerim ayrıca müdürüne de gider laf sokarım daha sonra otelde kavga çıkartırım bu nasıl otel gibisinden bağırırım sonrada çıkar giderim oh hıncımı almış olurum:D

1|2
    0|0
  • Personel müdürüyle konuşurdum. ya da görevli başka bir kişiyle... Zaten şikayet varsa bunu düzeltebileceklerini umuyorum. Ama hala düzelmemişse başka otele gitmek çok zor değil.

0|2
    0|0
    • Para yansın diyorsunuz yani mühim değil.. senelik tatilimi böyle geçiremem?

• Para yanmaz. Böyle durumlarda parayı iade ediyorlar. Etmek zorundalar.

• Oradaki herkesi paylar , müdüre şikayetlerimi sunar , tatilime de mecbur devam ederim :)

0|1
    0|0
  • Tatili bulduk da beğenmediğimiz kaldı!

0|1
    0|0
  • D diyorum .

0|1
    0|0
  • Yatağımdan memnunum -_-

0|1
    0|0
  • : Tatil boyunca moralimi bozmam, çıkışta mutlaka şikayet formu doldururum.

1|1
    0|0
  • Sonuçların açıklanmasıydı,Ramazan ayıydı, tercihlerdi derken de bu sene tatil işi yatıyor :/

0|1
    0|0
  • Otel bulmuşum da beğenmediğim kaldı :D

0|2
    0|0
  • :DDDDDDDd tabiki A :DDdd:D

0|1
    0|0
  • daha önce bşıma gelmişti otel değiştirmiştim :)

0|1
    0|0
  • İyimser biriyim mutlaka bulurum avutacak şeyler. B dedim.

0|1
    0|0
  • Tatili bulduk da beğenmediğimiz kaldı!

:)

0|1
    0|0
  • Ben bu sartlar altinda devam edemem deyip yonetime atar yaparim

0|1
    0|0
  • cıngar çıkartırım :D

1|0
    0|0
  • Herkese iğrenç bir yer olduğunu söylerdim sonra müdürün ağzına s*çardım sonra ortalığı birbirine katardım :( :D:D

0|0
    0|0
  • Ağızlarına ederim acımam, tatile bin yılın bir başı gidiyoum zaten

1|0
    0|0
  • Ruslar var mı? Kopük var mı kopük?

0|0
    0|0
  • Eğer tatile çıkacak olursam bu deniz kum ve güneş olmazdı, daha çok macera türündeki gezileri, tatilleri severim, mesela, kamp ve kayak gibi...

0|1
    0|0
  • babam direkt gidip adamlara atarlanıyor :D önceden para ödemedik hiç rezervasyon yaptırıp gidip görüp öyle giriş yapıyoruz bir keresinde beğenmedik 2gece kalıp yeni otel bulup oraya geçiş yaptık :D

0|1
    0|0
  • yapıcak bir şey yok katlanmak en mantıklısı

0|1
    0|0
  • a şıkkı her türlü memnun kalırım

0|1
    0|0
  • otelle çok sıkı kavga ederdim valla

0|2
    0|0
    • ya hani öyle olunca da mimleniyorsunuz.. Bu sefer çorbanıza tükürmesinler:)

Erkekler Ne Diyor 18

• şimdi arkadaşlar otelci olarak konuşuyorum 1. si kiminle görüşürseniz görüşün kurallar değişmez kavga çıkarttığınız an kapı önünde bulursunuz kendinizi merak etmeyin kuzu çevirmede var :D yaklaşık 30 çeşitten fazla yemek 30 çeşit çivarı soğuk meze çıkıyor yemeklerde beğenmeyen anasının evinde ne yiyor merak ediyorum :D paranızı otel değil tur karşılar eğer tur şirketiyle gelmediyseniz unutun o parayı :D

1|1
    0|0
  • paranı alma şansın yoksa kadere boyun eğersin bir dahaki tatilin için çaktırmadan güzel otelde bakarsın :)

0|1
    0|0
  • Parasını ödediğim otelin davasını yapmam.

Tadını çıkarırım. :)

0|1
    0|0
  • genelde 2 gülük peşin veririm oteli begenmezsen bahane uydurur hemen civardaki başka otele giderim.turla gitmem arar rezerve yaptırırım.böylece param yanmaz kötüyse 7 gün katlanmak zorunda kalmam.

0|1
    0|0
  • müdüre gidipp müdür ben senin oteli beğenmedim sen bana bir 10 milyar ver ben başka otele gidiyim derdim .. not : burası türkiye değil tabi .D

0|1
    0|0
  • En az 10 yıldır tatile hep kafa dengi arkadaşlarla kaçarım..

Anlattığınız durumla karşılaştığımızda hepsi kendi çapında bir yerlerde olan 5-6 müşterinin cıngar çıkarmasından korkar otel tayfası..

Genelin sorunu çözülmese de bizim sorunlarımız düzelir.. (Oda, hizmet, servis, restoran-yemek vs..)

Tek tabanca tepki verdiğinde alacağın reaksiyon en kibarı "beğenmiyorsan ahanda kapı" şeklinde olabilir :)

0|0
    0|0
  • erkeklerin oylamasıda guzelmis :D

0|1
    0|0
  • denize girerim

0|1
    0|0
  • Eğlenmeye bakarım para sıkıntısı yoksa rahatsızlığın durumuna göre değiştiririm.. hiç böyle bir sorunum olmadı otel puan siteleri bu konuda çok faydalı

0|0
    0|0
  • Zaten otellerde en fazla bıdı bıdı yapan Türkler oluyor. ''Biz para verdikte geldik kardeşim'' ne demek yok. Ötekiler g*t vermedi heralde mk. Herkesi memnun etmek imkansız lakin Türkleri memnun etmek hiç kolay değil. Doğan parasına ferrariye binmek istiyorlar.

0|0
    0|0
  • ahahahahaha... A :)))

0|0
    0|0
  • Tatili bulduk

fazla takmam

0|0
    0|0
  • FETHİYE ye gittim resmen rezil oteller 2 gün kalıp marmaris turunç a gittim süper bir yerdi hakkaten

0|0
    0|0
  • Ayrılırdım zaten yılda bir gidiyoruz.

0|0
    0|0
  • acenta aracılığı gidilmiş ise acentadan otel değişikliği talep edilebilir.

0|0
    0|0
  • tatıl bulmusuun daha neyını begenmıyon be adam tabıkı A :D

0|0
    0|0
  • Ruslar var mı?! Kopük var mı kopük?

0|0
    0|0
  • istemsiz D dedim ya la:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...