25 milyon dolarınız olsa ne yaparsınız?

kısacası hayat boyu çalişmicak kadar çok paranız var, nasıl bir yaşamınız olurdu neler yapardınız, tüm ayrıntılarıyla anlatabilirsiniz atış serbest.

Güncellemeler:
ben 20milyon dolarını bağışlardım allah rızası için. 3milyon dolarıyla araba alırdım. 2milyon dolarınıda yerdim 10 yıl sonra da intihar ederdim fazla yaşlanmadan.

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• 25milyon dolarim olsa once istanbuldayim bogaz manzarali büyük villa.alirim sonra kendime spor arabalar alirim jip alirim sonra kendime farkli sehirlerden villa alirim yurtdisindan villa alirim kendime otel alirim market zinciri kurarim gece kulubu devir alirim otopark oto yikama isi alirim cesitli gelecege yonelik arsalar alirim ticari plakalar alirim hem parama para katarim hem bn hemde cocuklarim icin ii bir yasam surdururum simdiki zenginlere bakiyorsun 20 30 yasindaki biri holdingi bilmem ne var kendimi zengin hyr babadan kalma isde bnde ole yapardim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Şu an burada sana bu cevabı yazıyor olmazdım.

0|1
    1|0
    • 2 milyon dolarla ne araba alacaksın pardon? Avendator bugattiler bile 1 milyon dolar? Sen sorduğunuda ne dediğinide bilmiyorsun laf ola sordun geyik yapıyorsun.

• niye 25 milyon ? dağıtırdım çoğunu 10 bin lira sabit gelirim olsun yeter bana fazla bile :D yapacağım özel birşeyde olmazdı dünyayı gezerdim.

0|0
    0|0
  • Seni alırdım hayrıma

0|0
    1|0
    • terbiyesiz. hem sen neden durmadan banlanıyorsun anlamadım?

• hem sen neden durmadan banlanıyorsun anlamadım?

• Şikayet ettikleri için , sen kimdin

• Hepsine sakız alırdım amk

0|0
    1|0
  • Hayat bir yerden sonra çok sıkıcı olurdu. Ama yatırım yapardım yinede çarçur etmem

0|0
    0|0
  • ABD'ye yerleşirdim... Geri kalan hayatımı dengeli ve rahat yaşamaya bakardım... Hayır yapacağım insanları unutmazdım... Ve hesaplaşacağım insanlarıda...

0|0
    0|0
  • harem kurarım kendime dünyanın bütün ırklarından seçmeler ile :)))

0|0
    0|0
  • Şu an yaşamıyor olurdum muhtemelen...

cut.

0|0
    0|0
  • yastık yapar kafamı üzeirne koyardım

0|0
    0|0
  • kalp krizi geçirirdim o parayla tedavi olurdum heralde

ama bir arkadaşımın gözleri kör onun tedavisi için kullanırdım

onada yeter banada ne olucak ki

0|0
    0|0
  • Türkiye genelinde modern bir öğrenci yurdu veya bir üniversite açardım.

0|0
    0|0
  • 100 tane araba alırdım

0|0
    0|0
  • bir tane ferrari alırdım. bir de ev yeterli ... gerisi gelir zaten...

0|0
    0|0
  • 25 milyon dolarin olsa sen sen olmazsin zaten kimse kendi olmaz :)

0|0
    0|0
  • hayatımın sonuna kadar rahat yaşardım eglence deniz güneş kızlar

0|0
    0|0
  • çalışmadan yaşamak istemem

0|0
    0|0
  • bir anime(japon çizgi filmi) şirketi kurardım

bahçeli küçük bir ev,araba alırdım

kişisel araç ve gereçler ile kişisel donanımlar(telefon vb) alırdım

165 lik boyumu büyüttürürdüm

sinema filmi çeker ve yazdığım kitapları çoğalttırarak milletin beğenisine sunardım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayallerimin tamamını tasarım atölyesi oluşturuyor şimdilik küçük bir atölyemiz var onu büyütüp daha iyi imkanlarla daha öğrenciye ders verirdim.

0|0
    0|0
  • burdan taşınırdım tek başıma yerdim paraları. Kimseyi tanımamazlıktan gelirdim :D

0|0
    0|0
  • hiç.

0|0
    1|0
  • Tuvalet kağıdı olarak kullanırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...