Yaz geldi yüzmeyi bilen kimlerrr?

Kimler yüzme bilior arkadaşlar ...sahil beldemizde atile gidip yüzme bilmeyenlerden misiniz...(bunu yapan benimle gelen kuzenimmmm)...:D

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzme bilmemek ayıptır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Biliriz de yüzme bilmiyor diye kuzenini aşağılayıp yere vurmanın anlamı ne? Her yüzme bilmeyen tatil beldesine gidemez diye bir kural mı var? Siz biliyorsunuz denize o bilmiyor dağa mı çıksın?

Sen nasıl bir akrabasın ki kuzenini aşağılıyor burada eğlence sorusu yapıyorsun. Yazık sana yazık. Karakterin oturmamış henüz.

0|0
    1|0
    • Bendeki mütevazilik kimsede yok :D

• alay ediyosun galiba ölmek istemiyorum ben :)

denizi hiç sev mem ama gittim bugün orda ayaklarım bastığı yerden ileri gidemedim ben neyim anlam veremedim kendime

• tanımadığım birnin sözüne güvenipte kendimiş salamam :)150 az gelir yarım ton:D

• Bende bilmiyorum. Okulda yüzmeye çalıştım boyumu geçmeyen havuzda boğuluyordum :)

0|0
    0|0
  • çok pis yüzerim. yüzme öğretmeyide severim yüzme öğretmek hayat kurtarmak kadar önemli bir şeydir bence.

0|0
    0|0
  • Eski günler geldi aklıma tatile giderdik yüzme bilmediğim için keyif alamazdım :D

0|0
    0|0
  • Biliyorum ama yüzmeye bir yerlere gitmeyeceğim.

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Tek rakibim Phelps

1|0
    0|0
  • Her hafta sonu denizdeyizzz + mangal şaşmazz :)

0|0
    0|0
  • suya girince herkes yüzüyorda ayağı yerden kesilince suda yüzen insanlar sınırlı oluyor. :)

0|0
    0|0
  • biliyorum heyooooo

0|0
    0|0
  • Yuzmeyi cok iyi biliyorum Derin yerlerde yuzuyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• yüzme bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Biliyorum.

0|0
    0|0
  • biliyorum yüzme <3

0|1
    0|0
  • Eski yüzücülerden bir ben kaldim :)

0|0
    0|0
  • ben öyle bir yüzücüyümki:)

boy 1,59 girdiğim havuz 1,75 yüzüyorum

ama 1,90 da yüzemiyuorum:)

psikolojik galiba

0|0
    0|0
    • hahaha süpersin ya. bişi değişmez ki iki kısımda da yüzersin. Ayakların yere değmesi sana güven veriyor derin olunca batıcam diye korkuyorsun :DDD

• Birirnin yanında olup sana cesaret vermesi lazım yalnızsan korkarsın ama ayaklarını sokup çıkarmakta abartma yani :D

at kendini suya ya korkma batmazsın deniz suyu havuzdan daha iyidir. Kaldırır seni zaten 150 kilosun :DDDDD

• yabancı olmasın zaten ya tanıdık olacakki güvenesin.

1 ton sa iyimiş ya :DD

• Biliyorum.

0|0
    0|0
  • Bugün iyi yüzdügümün farkina vardim. Ödül kazandim yahu. Altina batirilmiş a4 kagidi diye sahneye çagirdilar. Ahahaha çok güzeldi.

0|0
    0|0
  • çok iyi olmasa da biliyorum

0|0
    0|0
  • ben de bilmiyorum , kolluksuz boyumu geçen yere gidemiyorum.

0|0
    0|0
  • Ben bilmiyorum sanırsam,emin değilim yıllar önce yüzmüştüm en son.

0|0
    0|0
Yükleniyor...