Zeynep Çamcı'nın inanılmaz itici yapmacıklığı.. sizce nasıl?

şimdi kendi fikirlerimi söyliyim, bu kız doğal ve şirin bulunuyorya işte öyle değil. kızın içini bilemem ama doğal olmadığına eminim. fransız ve diğer filmleri izleyen ve gözlem yeteneği son derece gelişmiş olan ben, şu kanıya vardım ki, bu kız tam bir taklitçi. özellikle fransız oyuncularının takliti. şirinliğe gelince sesini o şekil bilerek ayarlaması ve tavırlarıyla fazlasıyla itici. ve adım gibi eminim biseksüel. neyse o onun cinsel tercihidir olabilirde olmayabilirde(az ihtimal) ben karışamam çünkü bende biseksüelim. neyse sonuca geliyim beni kıskançlıkla yaftalayabilirsiniz fakat gerçekten alakası yok. bu kızın psikolojisini çok merak ediyorum bir insan neden olmadığı gibi davranır? ve nasıl bu kadar iyi oyunculukla herkese kendini sevdirir? bence önceden sevilmeyen bir insandı ve sevilmek için yapıyor bunu. sizce?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• bencede kız sevimli rolü oynuyor sanki

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yok be çok tatlı kız.

1|1
    0|0
  • Kızlarda neden bu kadar salakça kıskançlıklar oluyor? Hiçbir oyuncuya ya şu ne denyo herif demedim daha önce. Biz erkeklerin pek mikinde değil böyle şeyler:D

1|0
    0|0
    • benimde şeyimde değil merak etme. sadece psikolojisini merak ettim.

• saçmaladın tatlım

1|0
    0|0
  • hatun on numara bence kişiliğini bilemem ama valla aşık olunacak güzellik ve sevimlilik var

1|0
    0|0
  • leyla ile mecnundaki hatun değil mi bu

1|0
    0|0
  • kız o filmde saf bir kızı oynuyo ve gayet başarılı bence

1|0
    0|0
  • bize ne ilin

o rus bu çocuğu ndan

0|0
    1|0
    • saçmalama.

• uzatan yok. sen eleştirdin ben de cevap verdim sktir git.

• terbiyesiz ukala

bana cevap vermek zorundamısın

hakaret etme

Kızlar Ne Diyor 6

• O kim ola ki acaba?

Baktım da tanıdık gelmedi.

0|0
    1|0
    • bu kız link beni böyle sevde oynuyo bir de leyla ile mecnunda oynamıştı

• Ben hiç izlemedim o yüzden yorum yapmayayım.

Dışarıdan sevimli duruyor sadece.

• Recep ivedik 3 de oynamıştı .Bencede sevimli kız. Bu kızların kıskançlığını anlamakta zorlanıyorum :)

• Şeyinde olmayan bir kız için neden bu kadar uzun uzun yazılar yazıp kendini yordun ?

0|0
    1|0
    • yorulmadım merak etme. psikolojiyle ilgilendiğim için bu kızı gözlemledim ve psikolojik analiz yapıyorum.

• Soruya soruyla karşılık veriyorsun, yaşını, seviyesini bilmeden karşındakine küfür ediyorsun çirkinleşiyorsun.Küfür etmene rağmen sana küfür etmiyorlar hala devam ediyorsun. ..İnsanlarla nasıl iletişim kurabileceğini bile bilmiyorsun psikolog birinin bir kişiliği tavrı olur. İticisin başkada bir şey demiyorum.

• ben zaten psikoloğum demiştim evet. neyse hadi by.

• o kim yahu?..

0|0
    2|0
    • bak bebeğim çiçeğim canım küfür edip senin seviyene inmek istemiyorum şekerim. nereden biliyorsun psikoloji okumadığımı? ayrıca benim sevdiğim bir şey(psikoloji) hakkında nasıl bu kadar basitçe konuşursun? dansı da sadece dansçılar yapmıyor, ya da annen aslında aşçı değil tamam mı anladın mı balım. çok güldüm yorumuna eğlendim baya ha ha ha.

• hıhı. evet öyleyim. sen harikasın.

• ha şunu bileydin.

• bundan bizene dostum

0|0
    0|0
  • çok güzel tatlı doğal ve şeker bir kız. yanlış psikanaliz yapmışsın cicim.

0|0
    0|0
  • Hiç hoşlanmıyorum bu kızdan tipte yok nası oyuncu yapmışlar bilmem

0|0
    1|0
Yükleniyor...