Saat sabah 9 da maçmı olur? 😡?

Yani be. Kaleciyim ve benim hata yapmam demem takımın yenilmesi demek bu saatte hava yeni yeni aydınlanıyo kesin bide ayaz vardır ben nasıl bu havada kalecilik yapayım? 😕

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok erken saate almışlar. Zor da elinden gelenin en ıyisin yap

0|1
    0|0
    • Elimden gelenin en iyisini yapıcam elbette ama yani bu ne şimdi zaten bide deplasman maçıymış 2 saat yolumuz var filan saat 6 da tesislerde olucam çok saçma 😞

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende aktif bir şekilde kalecilik yaptım biliyorum nasıl bişey olduğunu. Bütün yük bizim üstümüzde maç başında ne kadar ısınsanda fayda yok deli gibi üşüyosun kalenin orda saçma sapan ısınıcam diye hareketler falan sıkıntı

0|1
    0|0
    • Ayn haklısın ama maça kendini odaklarsan üşümezsin yani ısınmanı yap ileri geri koş ama atak gelirken pozisyona odaklanırsan titremezsin

• Öyle erken olmamalı

0|1
    0|0
  • Yapilir niye yapilmasin bende cok ciktim sabah maclarina

0|0
    0|0
    • Ben kağıthane sk nın kalecisiyim süper amatör 1. ligdeyiz ve bu kadar profesyonel bir takımın bu saate maç yapması çok saçma artı bide kendimi sevdirmem lazım takımın genç as kalecisiyim diğer kaleci kaptanmış beni idmanda filan boğazlayacak gibi bakıyo 🙂

Erkekler Ne Diyor 2

• Kale direğinden yardımla barfiks çek ısınırsın 😄

0|1
    0|0
    • Çok mantıklı ya kale direğini kırılırsa beni naparlar acaba 😀

• Hayır shakajajja gerçek saha kalesii sjjfsmsm kağıthanespor as kalecisiyim ben bu sene lig atlıyıcaz inşallah sjdjsj

• O zaman hiç birşey olmaz o direğe

• O kadar erken olmaz.

0|1
    0|0
    • Yalanmı söyliyicem bu saatte işte 😀

Yükleniyor...