Sevgilimden ayrıldım,onun bana aldıklarını giymem doğru olur mu ?

2,5 yıllık bir ilişkim vardı ve 5 gün önce ayrıldık,iş yerlerimiz aynı handa dolayısıyla birbirimizi hergün görüyoruz,onun bana aldıklarını giymem doğru olur mu ? Siz bu durumda ne yapardınız,gerçi benim ona aldığım kıyafetler onun aldıklarından çok daha fazla o giyer mi sizce yoksa atar mı ?

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• atıcağını pek sanmıyorum ama senin giymen doğru olmaz ona karşııı ona bişeyle ima ettiğini düşünebilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Giymemen Hatırlatmama Açısından Daha Doğru. Gerçi İnsanına Göre Değişiyor. Eski Sevgilim Benim Aldığım Elbiseyle Poz Vermiş daha yeni facebook a profil resmi yapmış birde :)

1|0
    0|0
  • tabiki de onalr senin kendi malın neden giymeyeceksin ki he bana onu hatırlatıyo üzülüyom dersen giyme tabi ama diger türlü acıma istedigin gibi kullan zaten erkeklr ilişki bitince sana aldıklarımı geri ver diyecek kadar küçülmezler hatta düşünmezzler bile :)

0|0
    0|0
    • yok öyle bişey düşünmez zaten ama hala seviyo vs.gibi bişey çıkarmaz mı :(

• onu çıkarabilir o normal bişi eger çıkarmasın dersen bir süre giyme daha sonbra giyersin ne olcak

• 2,5 yılda kaç kez ayrıldınız ?

0|0
    0|0
    • bu 3. :)

• daha önceki ikisinde kapıma dayanıp ağlamıştı affet diye dayanamamıştım :) ama bu sefer arayıp sormuyo sanırım gerçekten bitti,ahahahah bende Gitti Gidiyor'da satışa çıkarmayı düşünmüştüm 1 tlden :D

• hayır işle biraz git fakire fukaraya ver 1tl lik değer yerine manevi değer kazan :)

• Ben olsam giymezdim.aanırım o da giymez.

0|0
    0|0
  • Ayrılmış olsak ve benim sana aldığımı giydiğinde beni hala kafanda öldüremediğini düşünürüm

0|0
    0|0
    • açıkçası bende öyle düşünürüm :(

• e tabi giyme ikiniz için de atlatması böyle zor olur, ha 2.5 senelik bir ilişki 5 günde biter mi o da ayrı konu

0|0
    0|0
    • tıpkı filmlerdeki gibi ben yaramaz adamım,evlendiğimizde seni üzerim en iyisi ayrılmak dedi ve gitti küçükbey

• birisini sevmediğinde en küçük şeyleri bahane edersin

birisini sevdiğinde en küçük şeylerde cenneti bulursun

seni sevmiyor,sakın tekrar başlama bu ilişkiye

• giyer niye giymesin eski sevgililerimin aldıklarını eskitene kadar atmamki ben

0|0
    0|0
  • gururlu bir adamım ben asla giymezdim. seni bilemem senin gururuna kalmış artık

1|0
    1|0
  • Giymen yanlış çünkü beni hala seviyodur diye dusundurursun kendisini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Giyme sakın :\

0|0
    0|0
  • aynı han da olmasaydınız amaaan giy gitsin nolcak derdim de aynı hanmış olmaz :D

0|0
    0|0
    • ahahah evet öyle olmasa bende giyerdim muhtemelen de her Allah'ın günü 5-10 dakikada olsa aynı ortamda bulunuyoruz mecburen dolayısıyla her şekilde görücek zaten

• giy kız giy 5 gün küs kaldınız diye biter mi ilişki giyersen barısma ihtimaliniz olabilir onun atıcagını sanmıyorumm

0|0
    0|0
  • giymene ne gerek var.gerek yok diye düşünüyorum bırak evde bir yerde dursun ama giyme.

0|0
    0|0
    • içlerinde çok sevdiğim giyisiler var ama giyersem bundan bişey çıkarabilir diye düşünüyorum :(

• giymen hiç doğru birşey değil.kendini değerli sanabilir bırak onlar güzel anılar olarak kalsın

• Saçmalama canım at onları

0|0
    0|0
  • gıyme

0|0
    0|0
  • belki barışcaksınız atma dursun.

0|0
    0|0
  • Hayır at gitsin ona muhtaç değilsin sonuçta bırak :D

0|0
    0|0
  • giy belki barışırsınız

0|0
    0|0
    • daha önce 2 kez ayrılıp hemen ertesi gün barışmıştık bu sefer 5 gün oldu sanırım barışmayız artık

• kıyafetleri giyersen ona bir mesaj vermek istiyormuşsun gibi düşünebilir

1|0
    0|0
  • Bence giyme onun kıyafetlerinemi kaldın umursamaz davran ona dair hiçbişey yapma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...