Arkadaşlar bir bakarmısınız. Bendemi bişeylik var acaba.

Sevgilim ile 1 senedir çıkıyoruz. Ailesinden gizli çıkıyoruz. Rhat değiliz. Hep gizli gizli buluştk. Haftada 1 defa yarım saat falan. Rahat rahat konuşamadık hiç. Kaç aydan beri 1 pazar günü annenlerden bir bahane bulup izin alda buluşalım güzel bir gün geçirelim dedim. Kaç aydan beri 1 defa buluşamadık. Üstelik aynı şehirdeyiz. Neyse bugun sevgilim ben denize gitcem dedi. Kimle dedim. Kardeşim ( Erkek ) bir akrabanın kızı ve ben dedi. Giitme demedim. Neyse bunlar gittiler falan. Sonra bende gelcem ama girmicem uzaktan sana bakcam dedim. Olmaz ben rahatsız olrm gelme dedi. Rahat edemem öyle dedi. Ben dinlemedim. Evim onların gittiği denize yakın. Atladım motora gittim. Saat 7i çeyrek geçiyodu anca kalktılar. Sorun o kadar kalması değil. Sorun bana sormadan oraya gitmesi. Ve geç saatlere kadar orda durması. Çünkü tekin yer değil sarhoşlar falan geliyo. Kardeşi olsa nolcak alırlar paçasını aşa. İçim rahat etmedi tabi uzaktan bakıyorm falan. Git diyo bana. Sonra erkekler geldi 3 tane falan onlara baktı gördm bak. Ben önceden kızlara bakınca nerdeyse ayrılığın eşine geliyoduk. Arkadaşlar siz olsanız ne düşünürdünüz ne yapardınız. Bana bir akıl verin kardeşlerim. :(

Güncellemeler:
Bana gelince rrahat değiliz. Ama yanında kardeşi olunca arkadaşları olunca istediği her yere gidebiliyor.

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• bence abartıyosun bazı aileler gercekten cok baskıcı olabiiyor ev işleri falanda olyor yapmayın ca birsürü fırça yiyosun dışarı çıkacak olsa mutlaka peşine birini takalar erkek kardes akraba vs kıza bu konuda yuklenme ama erkeklere bakam konusunda haklısın..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Gayet normal bisey yani. Yanliz farkindaysan sen kizlara bakiyosun , ama o bakmiyo ona bakiyolar. Yani karsilastirman tuhaf olmus

0|1
    0|0
  • sen resmen kızı rahatsız etmişsin yok uzaktan bakıcam ne demektir ya :)

0|0
    0|0
  • buluşmamak için bahane üretiyo altnda bişey var bnce moralini bzmak gbi olmasn ama aldatıyo olblr

0|0
    0|0
  • bu kız seni sevmiyor bence

0|0
    0|0
  • ailesinden gizli dedin ama denize kardeşiyle gidiyo ve haliyle haberleri vardır yani kızlara bakmayan erkek kaldımı bakarlar tabi sende gidiyrsun bır yerlere gayet normal kuruntu yapmıssın tamamen

0|0
    0|0
  • haha ne kadar fantazi var senden ne var denize girdiyse ? ayrica ne olabilir ki senin sevgiline?boyle sacma sapan seylerle kendinizi uzmeyin, herkesin isi gucu var kim ne yapsin senin sevgilini .. emin ol ki senin sevgilinden 100 kere daha guzel kizlar var senin sevgiline kalmadi kimse .. ayrica sevgilinin gelme demesine ragman gitmen cok ayip

0|0
    0|0
    • Ayıpmı. Kötü bişeymi yaptım? İçkicilerin gittiği uğradığı yere gittim uzaktan göz kulak olmak için. Açta bir haberlere bak.

• Evet ayip ettin, istemedigini soylemis. Simdi baska zaman gittigi zaman sana asla haber vermeyecek bundan eminim. Sende hanim hanim evde oturuyor zannedeceksin. O haberlerde gordugun insanlarin hepsi katilleriyle daha onceden tanisiyorlardi ;) .

• ne varki bunda

0|0
    0|0
    • Birincisi ben ondan izin almadan hiç bir yere gitmiyorm. İkincisi kaç aydan beri 1 pazar buluşalım dedim. Olmaz dedi ailemle geçircem dedi ev temizliği cart curt bişeyler dedi buluşmadık. Üçüncüsü o gittikleri deniz kenarına sarhoşlar geliyor. Kimsede yok. Bu saate kadar ordalar. Dördüncüsü ben ona uzaktan bakınca rahatsız oluyormuş. Rahat edemiyormuş. Ben kimim burda ?

Erkekler Ne Diyor 4

• Kardeşim Senin Derdin Ne İnanmayın Bunun Yazdıklarına BEYLER Hep Aynı Kişi Bu Biliyorum. Hep Böyle Saçma Sapan Seyler Paylaşıyor Daha Geçen Bir Kızdan Ayrılmıştın hangi ara yeni bir ilişkiye başladında 1 ay geçti. ? exper kasmaya çalışma. profil resmindeki keko arabasınında resmini değiştir bir zahmet .

0|0
    0|0
  • böyle şeylerin altında hiç ezilme derim. resti çek gerekirse ayrıl gitsin. durumda bir gariplik var çünkü.

0|0
    0|0
    • kardeş kendi rahatlığına gelince pazar günleri çıkıyor kardeşiyle veya arkadaşlarıyla. Ama benle buluşmaya geldinmi olmaz diyor. Ailemle geçircem diyor ev temizliği var diyor falan filan. Bide bir insan bu kadarmı sorumsuz olur ya. Sarhoşlar falan geliyor bide oraya kardeşini alcaklar bir kenara töbe yarabbi ya. Olabilcek şeyler bunlar yani.

• yani. bence seninle vakit geçirmek istemiyor. sıkılmış olabilir. böyle ilişki yürümez ilerde mutlaka ayrılırsınız. bana kalırsa sen resti çek ayrıl birazda o çaba göstersin. göstermezse de sana değer vermediği kesinleşmiş olur.

• Kardeşim bence kız senden soğumuştur. Yani moralini bozmak istemiyorum ama aynı şeyi bende yaşamıştım ..

0|0
    0|0
  • benim anlamadığım sevgilin var hala kızlara bakıyorsun başkası bakınca da kızıyorsun:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...