En iyi cevabı seçilmiş konulara yorum yapar mısınız?

en iyi cevabı seçilmiş sorularda yorum yaparmısınız yoksa seçilmiş soru kapanmış gibini düşünürsünüz?

0|0
18|39

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 38

• Öhöhöm.

Benim bakın..

(Bakıyorum da gizliye izin verilmiyor artık. Neyse bana hava hos)

`En iyi Cevap` secilmis mi diye bakmam genelde sorulara. Secilmis ise de, yazarım yine soruyu begenmissem..

Genelde bakıyorum da `En iyi Cevap` secilmis sorulara.. Lan adam ne nokta koymus cümlelerinin arasına, ne de virgül..Bodoslama girmis konuya yazmısta yazmıs anasını satayım.

Dediklerinden bir b** anlasılmıyor. O derece..

Diyorum ki " Lağğğğnnn bir fak of, fakını faklattıgım" deyip. cekip gidiyorum.

Su sitede `En iyi Cevap` almak icin k*cını yırtan insanlar görüyorum. Yazdıkları yorum da su; "En iyi cevap alma umuduyla geldim, bence de soruna katılıyorum"

Hahahah.. Lan deli mi ***** seni de böyle kafayla en iyi cevap alacagını zannediyorsun?

Gercekten yazık!

Insanların cogu 1 2 cümleyle en iyi cevapları alabileceklerini düsünüyorlar. Hadi öz ve net yazsalar birsey demeyecegim. Ama o kadar sacma sapan seyler yazıyorlar ki..

Sırf yorum yapmak icin yorum yaptıkları belli oluyor yani. Sonra da en iyi cevabı bekliyorlar. B*k alırsınız anasını satayım.

En iyi cevap istiyorlar ama bunun icin de hicbir özen göstermiyorlar..

Sahsen eger en oktan b*ktan bir cevap `En iyi Cevap` secilmisse, daha da yazasım gelir.. Sırf asıl yorum nasıl olurmus diye milleti g*t etmek icin.. Daha dogrusu soru soranı..

Neyse, lafı fazla uzatmanın manası yok.

`En iyi Cevap` %`lık dilimleri konusuyor zaten..

Hadi bakalım gencler, acılın geri..

1|0
    0|0
  • En iyi cevap seçilmişse genelde cevap yazmam.

Benim cevabım seçilsin diye değil zira benim cevabımı en iyi seçenlere ettiğim hakaretler örnek olsun seçmesin hiç kimse.

E peki neden yazmıyorsun be adam! Derdin ne?

Diye soranlar olacaktır ve hatta soranların çoğunlukta olması da tabidir.

iki cevap gelmiş en iyi cevap seçilmiş bir soru görünce bu kadar sığ kafalı insanlara cevap yazmaya tenezzül etsem mi? etmesem mi? diye 2 saniye düşünüp yazmamaya karar veriyorum.

Mesele budur.

1|1
    0|1
  • soruya bir cevabım varsa, ne zaman sorulduğuyla, en iyi cevapla, bayanmı erkekmi, hpşuna gidermi gitmezmi, dolayısıyla en iyi cevap var mıyokmu diyede bakmam...

1|0
    0|0
  • Yorum yapmamağa çalışırım. Kapanmış gibi görürüm.

Ama tepkimi dile getirmek için en iyi cevap seçilmiş yoruma yazarım bazan. Çünkü çok saçma cevaplar en iyi seçilebiliyor...

1|0
    0|0
  • Benim amacım puan değil insanlara yardım etmek sorunlarını çözmek en iyi cevabı seçilmişse bile yine de o sorununu çözmeye çalışırım

1|0
    0|0
  • Bu soruyu ben soracaktım ya la... :D

Yaparım, amaç yardımcı olmak,

en iyi cevap seçilmiş seçilmemiş farketmez,

egolarımın kurbanı değilim. :)

1|0
    0|0
  • yaparım

1|0
    0|0

• Ne soruyu sorana bakarım, nede sorunun nasıl ve ne halde olduğuna bakarım. Sadece yardım çığlığına cevap veriyorum.

1|0
    0|0
  • Benim söyleyeceklerime yakın bir cevap verilmişse +1 basıp çıkarım. Ama yazacaklarımın tam tersi bile en iyi cevap seçilmiş olsa yorum bırakıyorum. Siteye girme amacım o, sorulan soru hakkında kendi görüşümü söylerim.

1|0
    0|0
  • ilgimi çeken bütün soruları ayırt etmeden cevaplarım.

en iyisi seçilecek diye uğraşmam.maksat burada paylaşım olsun.

1|0
    0|0
  • Merhaba sevgili böcek

Evet yaparım...

Ama tabi arkadaşların En İyi Cevabı hemen değil de sorusuna artık yazan kalmadığını gördüğünde seçmeli.

Adam soruyu açıyor zırt 2-3 dk sonra En İyi cevap diye seçiyor

Dur ula bekle, ben yazacağım daha.

Ne bu acele

1|0
    2|0
  • hevesim kaçar yorum yaparım :D

1|0
    0|0
  • Maksat yardımcı olmaktır puan konusu sırf ego gibi geliyor bana sitenin maksadı srulara en iyi cevabı bulmaktır...

1|0
    0|0
  • en iyi cevap seçilmek gibi gayem olmadığı için yaparım.

1|0
    0|0
  • soruya baglı

1|0
    0|0
  • eğper öyle bir durum varsa en iyi cvbı okurum benim içinde iyibir cevap ise cevaplamam ama farklı düşünüyorsam cevap veririm :))

1|0
    0|0
  • Yaparım aştım bunları :) ama seçerken zorlanıyorum bazen

1|0
    0|0
  • en iyi cevap değiştirilebildiğinden dolayı en iyi cevabımı vermeye çalışırım. rekabet benim işim :D

1|0
    0|0
  • Dikkatimi çekmiştir

yaparım

cut.

1|0
    0|0
  • seçilsin

bende diyem bişeyler

1|0
    0|0
  • Yapmam, fakat puan için değil, soran kişi istediği cevabı çoktan almış olduğu için.

1|0
    0|0
  • Mazmıyım :)

1|0
    0|0
  • yaparım. hatta en iyi cevabını cevabım olarak değiştirenlerde olmadı değil.

1|0
    0|0
  • Yaparım tabiki :) fikrim varsa beyan ediyorum. Neticede derdimiz en iyi cevap seçilmesi değil. Soruya cevap vermek. Belki benim fikrim ona farklı bir yol gösterir belli mi olur.

1|0
    0|0
  • Yok yapmam. allahtan secmemişsin :D

1|0
    0|0
  • Amacim bilgi sahibi oldugum konuda yorum yapmak..

1|0
    0|0
  • fark etmez yeni soru olsunda ben yazarım eski soruya yazarım

en iyi seçilen kisilerde yazmam o bana yazmadica

1|0
    0|0
  • Yaparız. Yaptık. Yapıyoruz :))

1|0
    0|0
  • Faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak

1|0
    0|0
  • ben hiç en iyi cevabı seçmiyorum gereksiz diğerlerine saygısızlık :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 18

• ilgimi çekmişse soru yazarım

1|0
    0|0
  • Tabi ki yorum yaparım.

En iyi cevap seçilmiş mi ona bile bakmıyorum.

1|0
    0|0
  • Yapiyorum tabi :)

En iyi cevabi bana ver

1|1
    0|0
  • derdim bu degil yaparm

1|0
    0|0
  • soruda en iyi cevabı görmek iyi bişey aynı zamanda..soruyu soran kişinin nasıl düşündüğünü de ele verir..tamamlayıcı olmuyor mu..insanları tanıyoruz:)

1|0
    0|0
  • Yorumumu yaparım xperimi alır çıkarım :D

1|0
    0|0
  • yoo en iyi cevap seçilmek için cevap vermiyorum ki

her ne olursa olsun fikrimi paylaşırım :)

1|0
    0|0
  • En iyi cevap falan..Dikkat etmem bile ,yaparım.

1|0
    0|0
  • yaparm balım neden yapmayayım :)

1|0
    0|0
  • Pek dikkat etmem seçilip seçilmediğine.

1|0
    0|0
  • Yaparım , zaten cevaplamaya değer bi'kaç soru var , en iyi cevap ayrımına girersek süs maymunu vaziyetinden öteye gidemeyiz .

1|0
    0|0
  • düşüncemi söylemek için yorum yapıyorum en iyi cevap seçilmiş seçilmemiş banane hiç dikkat bile etmem

1|0
    0|0
  • cevaplara hiç bakmam soru ilgimi çekmişse cevabımı verdikten sonra bakınırım. en iyi cevabı seçilmiş soru görürsem yine cevaplarım.

1|0
    0|0
  • %90 önceki cavaplara bakmadığım için evet

1|0
    0|0
  • Hiç dikkat etmem o tür şeylere..

1|0
    0|0
  • Durmak yok yola devam!

1|0
    0|0
  • yaparım önemli olan yardımcı olmak