Demirörenin açıklamalarından sonra Fenerbahcenin yükselişi tesadüf mü?

Demirörenin açıklamalarından sonra Fenerbahcenin yükselişi tesadüf mü?Federasyon başkanı , Fenerbahçe’nin iyi kadrosu var, toparlanır. Yeni bir hoca geldi, muhakkak yarışın içerisinde olurlar diye düşünüyorum" dedikten sonra Fenerbahçe üst üste kazanarak yükselişe geçti. Hatta Alanya Konya ve Karabük maçlarında hakemin bariz hatalarıyla kazandılar

• Tesadüf
    57%(4)48%(16)Oy Ver46%(12)
  • Tesadüf değil
    43%(3)52%(17)Oy Ver54%(14)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tesadüf değil

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçemiz diyen federasyon başkanı konuştuktan sonra fenerbahçe yarışa dahil oldu bu adam değil mi şike sürecinde feneri küme düşürmekten kurtaran

0|2
    0|2
    • Farkındayım ama kurulan tezgah çok çirkin madem böyle niyetleri var baştan söylesinler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Hahaha :D Federasyon bize destek verse şu an 1. bizdik. Geçensene ki gibi hakemlerle kollanan kim acaba :D Kendi takımız BJK tabi :D Asıl hakemler tarafından ezilen biziz bariz gollerimizi vermiyorlar.
    Sezona kötü başlamaya gelirsek Vitor yüzünden kötü başladı o gönderilince Advocaat getirildi fakat adam istediği transferleri yapmadı sezon öncesi hazırlığı o yapmadı, lige yabancı, oyuncuları tanımıyor, ilk 11 ini belirlemedi, taktiği dizilişi belirlemedi. Bu yüzden çok puan kaybettik seneye açık ara şampiyon oluruz Advocaat kalırsa eğer.

0|2
    0|2
    • Dick kötü giderken demirören konuşur konuşmaz birden takım oturdu Alanya konya ve Karabük maçlarında seçilmiş hakemler verildi büyük tesadüf yahu

• 1- Aziz haksızlığa gelemez.
      2- Bizim oynadığımız takım dünya devi olan Manchester United kaç katı kadro değeri var arada :D 4 yiyorsak 1 tane de atıyoruz yine şeref golümüz oluyor. Bide o maçı iyi izle hakem bizi yaktı penaltı olmayan pozisyona penaltı verip penaltılarla fişi çekilmiş bir maç oldu. Hadi hakem faktörü olmasın vardı gerçi de hadi olmadığını var sayalım biz en azından Manchester'dan 4 yiyoruz adamların sahasında. Siz Kiev gibi bir takımdan 6 yiyorsunuz hangisi daha utanç verici acaba :D? 5 maç iyi mi oynadınız? Kaç kere Benfica'dan son anda yırttınız adamlar 3 ten sonra rehavete geçtiler.
      3- Hakem düzgün olunca Manchester United'ı biz yenmesini biliriz sahamızda yaptığımız gibi. Doğru düzgün şut bile çekemediler hakem tarafsız olunca :D
      4- Demirören beşiktaşın başındamıydı? Evet daha neyi tartışıyon :D? Adama borcunuz var adam borcunuzu ödeyin diye şampiyon yapıyor sizi baktı bunlar kaç senedir 3. oluyorlar kendi devreye girdi :D

• İlk cümleye baktığım an sana cevap verilmeyeceğine karar verdim aziz haksızlığı sevmezmiş :)
      Tek maçla değerlendiriyorsan siz zor ya deplasmanında son dakika beraberliği kurtardın biz napoli gibi takımı sahasında yendik adamlar 20 maçtır sahasında yenilmiyordu. Sen manchesterdan 4 yerken hakem diyorsun ama avrupa basının bile hakemi yerden yere vurduğu kiev maçının hakeminden bahsetmiyorsun ondan sonra gelip burada objektif yorum yapıyorum dersin

• Bak onu dedi de neoldu. Maçları gününü ayarlıyan Bjkli bbiliyormusun kaç maç Fenerbahçe Pazartesi oynamış bir bak bu arada hakem hatası Bjk lehine. Burdan bakabilirsin.
    http ://www. kizlarsoruyor. com/spor/a81970-ligde-yapilan-hakem-hatalari

0|2
    0|2
    • Perşembeden uefa oynadığı için fenerbahce çok dinlensin diye pazartesiye aldı teşekkür edin

• Hmm sende haklısın kaç maç hakem ile kazandık iki maç sayamazsın ben sana on iki maç sayarım Bjk hakem ile kazanfığını. Avrupada rezil oldunuz biz lider olduk ordada mı kim yardım etti.

• Sampiyonlar liginden 6 maçın 6 sında da 0 puan alarak rezil olan takımdır Fenerbahçe. Ligde hakemlerle kazandığı maç sayısı o kadar çoktur ki kimse bilmez

• Konuya bak :)
    Karabük 5-0 ve hata :)
    Lig de federasyon yüzünden kaybettikleri maç sayısı daha fazla. Hatra lig TV iptali bayağı tutuşturdu etekleri. Çok uğraşıyorlar fenerle. Ama boyun eğmedi daha bakalım yıldıracaklar mı?

0|0
    0|1
    • Bir kımızı ve penaltıyı verdiğin zaman 5 te olur 6 da

• Fenerle uğraşanın çocuğu olmaz tertemiz FENERBAHÇE :)

0|0
    0|1
    • O sözü de mi çaldınız len :D

• saçmalamayin yaa

0|1
    0|2
  • Feneri kurtarma operasyonu

0|1
    0|0
  • Şikenin patronları yine boy göstermeye başladılar maalesef

0|0
    0|0
  • Boşuna federasyona fenerasyon demedik

0|1
    0|0
  • demek ki beşiktaşın eski başkanı satın alınabilen bir başkanmış burdan bunu çıkarıyorum :)))) nasıl bjklisin sen tüü sana eskibaşakanını düşürdügün konuma bak

0|1
    0|3
Yükleniyor...