Aşık olduğunuz ve red yediğiniz kişinin sevgilisiyle fotoğraflarını görseniz ne yaparsınız?

Evet o kız güzel,uzun bacaklı,zayıf.Bu özelliklere sahip bütün kızlardan nefret ediyorum,çukura atıp benzin döküp yakmak istiyorum.

Umarım bir gün tamamen unuturum ya neredeyse 1 sene olucak

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat böyle işteee.insanoğlunun zaafı çookk .Aşık oldugun kişi sana bakmıyorsa bu senin değil onun ayıbı .bu arada sana bakmıcak erkegin ben neyse :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sonuçta reddetmiş yapacak bir şey varmı?Oralı olmaya bile gerek yok,düşünüp dert edecek hiç bir şey yok.Yani bunda kıskanacak bir şeyde yok,çünkü bir insanın karşılıklı olarak bir sevgiyi paylaşmadığı bir insanı kıskanmasıda mantıksızca.Bence o kıza kızmanızda çok yanlış,çünkü tercih yapan o değil ki,onun ne suçu var?Hayatınıza devam edin,kafanıza takmayın.

0|0
    1|0
  • kafaya takmam :) daha iyi pozları ben veririm o çıldırsın ;)

1|1
    0|0
  • uzun bacakların yoksa bu kadere razı olacaksın

0|0
    0|0
  • uzun bacakların olaydı iyidi

0|0
    0|0
  • Ilk ask 2 sene suruyor unutmasi bilimsel olarak gercekte de genelde oyle sonrasi icinse 2-3 ay yani tabi birden bir gun kalkar kalkmaz unutamazsin tabi ama zamanla fark edersin artik onu fazla dusunmedigini sonra zaten hic düşünmezsin olur biter

0|0
    0|0
    • Bu arada icimde galiba bir canavar var bazi kizlara karsi.Mesela ben kasli 1.90 boyunda yakisikli erkeklere hic kotu bir dusuncede degilim.Biraz sakinlesmekte yarar var diye dusunuyorum

• Icinde olacak orası

Kızlar Ne Diyor 2

• deli gibi sevdiğim erkeği benden yaşça büyük minicik boylu koca götlü kezbana kaptırmış biri olarak söylüyorum kızın güzel olup olmamasının bir önemi yok .

1|0
    0|0
  • gider vururum net

1|1
    0|0
Yükleniyor...