Kızlar kaşlarınızı ve bıyıklarınızı alıyor musunuz?

Kaşları bir kere alınca herzaman almak gerekiyor en az 1 haftaya cıkıyor her hafta almak ugraştırmıyormu ? aldıgına pişman olanlar var mı? birde bıyıklarını alanlar var mı? oda alınca her hafta cıkar her hafta almak ugraştırmıyormu ben hep ugraşıyorum uğraşmak istemeyenler var mımerak ediyorum ..

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

• ben aldırmıyorum bıyığım çıkmıyor kaşım da kalın değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kadın olmak zor zanaat.. kolaylıklar dilerim..

0|0
    0|0
  • bazı kadınlar var dikkat ediyorum hep pürüssüz oluyor kaşları bazılarıda var iğrenç iğrenç 15 20 günde bir alıyorlar :D yaşını başını almış kadınlar neysede genç kızlara hiç yakışmıyor.o sürekli temiz olan bayanlar kaşlarını nasıl alıyorlar çok merak ederim yani belli bir uzunluğa gelmeden alamıyorsun sonuçta bildiğim kadarıyla alamıyorsun daha doğrusu nasıl oluyor bu yazarmısınız

0|0
    0|0
    • Benim kaşlarım düzenli duruyor onun için almıyorum alanlardan duydum 1 haftaya cıkıyor bir alınca sürekli almak gerektigini söylüyolar düzenli durdugu için almayı düşünmüyorum ama bıyıkları alıyorum tabi ki kötü duruyor ugraştırıcı ama ugraşıyorum :) :) mecbur

• lütfen alsınlar :)

0|0
    0|0
  • Ben bile alıyorum bazen kaşlarımı kızlar alır heralde...

0|0
    0|0
  • link Bi incele bence.

0|0
    0|0
  • kaşlar tamamda bıyıkları almıyorlar yaz sıcaklarında biz bile kesiyoruz onlar almıyorlar :(((

0|0
    0|0
    • hahahah ben alıyorum kötü duruyor ya kısa kısa tüyler olmazz kızlarda bıyık iyi degil

• geçen metroda bir hatun kişi gördüm gençte bişeydi benden çok bıyığı vardı yaa onunla sevişen kendini gay hissediyordur

• aynen bende kötü hissediyorum bıyıkları almayınca :)))

• alsalar harun abıler gezer mı? hiç

0|0
    0|0
    • gömlek nerden cıktı ceket ceket dicektim d.d.d.d.

• denemek ıcın dı bu senı tamam bıyıklılardan degılsın sınavı gectın :D

Kızlar Ne Diyor 14

• Alıyoz napalım yaw :\

0|1
    0|0
  • bıyık değilde kaş aldırmak şart :D rakun gibi gezenler var hala yıl 2013 olmuş :D

0|0
    0|0
  • kız dediğin kendisine bakmak için uğraşıcak tabiki.

0|0
    0|0
  • kaşlarında bir fazlalık yok gbi bnce çok bozma ortayı alman yeterli bnde öyle yapıyorum ztn azıcık bide alıyımı :D e bıyıkları tabiki alıcaz .d

0|0
    0|0
    • aynen kaşlarım düzenli bir ortasını alıyorum :) :) bıyıkları mecbur ugraşıyorumm :)

• aynen bir bıyıklarla ugraşıyorum zaten :)))))))))))))))99

• neyse en azından kaşımız yok bunada şükür :D

• alıyom mecbur

0|0
    0|0
  • 2 haftada bir kaş bıyık yolunuyorum :P

0|0
    0|0
  • e heralde alıyoruz ama ben pisman oldum.

0|0
    0|0
    • Benim kaşlarım düzenli oldugu için almıyorum pişman olurum diye ama bıyıkları mecbur alıyorum

• o zaman alma sadece dağınıklığını toplayabilirsin

• bıyık kaş iyi yine acısız katlanıp uğraşıyoruz da ağda yaptırma kısmı en zoru bence biz bu kadar acıya zahmete girerken erkeklerin mağra adamı gibi dolaşması en kötüsü

0|0
    0|0
    • aynen yaa bıyık alıozdaa agda ne olacak :((((((((((((( epilatör .ss.

• evet alıyorum

0|0
    0|0
  • Ben her gun veya iki gunde bir aliyorum uzamasin diye.

0|0
    0|0
  • Kaşlarımı ördüğümde Türkan Şoray'a.

Bıyıklarımı burduğumda Kadir İnanır'a benziyorum.

Kısaca kendimi arıyorum:D

0|0
    0|0
  • E heralde alıyoruz.

0|0
    0|1
  • Evet kaşlar bıyık hepsi çok uğraştırıcı ama lamak zorundasın çok nadir insanın kaşlar düzenlidir sarışınların mesela bazılarının.Bende her gün kontrol ederek dışarı çıkarım anlıycağın uğraşmak zorundayız :)))))

0|0
    0|1
  • Kaş+Bıyık 10 TL bizim burdaki kuaförde.

0|0
    0|1
Yükleniyor...