Hasta olabilir ama niye arayıp şu an durumum şöyle böyle demiyor?

Sevgilimle o gün yanı cuma günü görüştüğümüzde rahatsızdı ve doktora gideceğini söyledi. Ben de cumartesi hem nasıl oldun diye sürüp hemde yeni yılını kutlamak için aradım. Neyse konuştuk ama soğuktu konuşması.. Pazar günü de akşamı mesaj çektim nasıl oldun diye.. cevap verdi hastalığının devam ettiğini söyledi..

Geldik pazartesiye yani bugüne şimdi aradım napiyon diyip yüzüne kapattım..

Bir insan hasta olabilir ama niye arayıp şu an durumum şöyle böyle demiyor.. Niye cumadan beri hep ilk arayan ben oldum.

ben bugün aradımğıda yüzüne kapatınca mesaj yollamış "ebediyen bitmiştir çocuk musun sen numarana engel koyuyorum" diye yazmış

Sizce neden böyle yapiyor? bu adi adam!

Güncellemeler:
benim hatam varsa söyleyin...

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kafasını meşgul eden şeyler varmış demek ki , belki başka biri yada sizde gördüğü bir şeyler .

Zamana bırakın biraz kafanızı dinleyin .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• normalde hastalık zamanlarında diğer eşin bu tür şeyler düşünmemesi daha iyidir ama seninki şıp diye bitirdiğine göre durum farklı

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın kusura bakma sana senin haberin bile olmadan terketmiş..

Malın tekiymiş.. Ama kabahat sende.. Adam gibi adamları bırakıp böyle puştlarla takılan kızların hepsine müstehak..

0|0
    0|0
    • Aha benim kız arkadaşımda aynısını yaptı bana, hiç haberim yokken bitti dedi. Ben on gün dil döktüm ama yok belli ki o yoluna çoktan birini almış. En iyisi boş ver giden ditmiştir. Gittiği gün bitmiştir. Pişman olup dönerse yüz verme,

• Hastadan bile köftelik isteyen var. Haybinkunduz sayın seyirciler..

1|0
    0|0
  • işte adi adam deidn ya ondandır

0|0
    0|0
  • ıkınızde çocukmssun yapalım onu. boncuk nerde acaba?

0|0
    0|0
  • bunu öğrenmek için adama srman lazım en garanti cevap onda

0|0
    0|0
  • hastaymış zaten bu kadar üstüne gitme.

0|0
    0|0
  • kendi kendine yapmış yapacağını

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Rengini belli etmiş işte boşver ... kabahat onda verdiği kararı sana bildirmeden uygulamaya geçmiş ..

0|0
    0|0
  • çocukmusun derken arayıp sormanı mı kasdediyormuş

0|0
    0|0
  • Bahanesini bulmus

0|0
    0|0
  • Haklıymşsn,üzülme

0|0
    0|0
  • adam hastayken neden seni arasın ki rapor vermek için. merak ediyosan arayıp sorarsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...