Sizin en yakın arkadaşınız sevgilinizle sizden gizli konuşsa ve mesajlaşsa bu aldatmaya girer mi?

Bu olay 6 ay önce olmuştu ama açıyım dedi.Benim haberim olmadan en yakın arkadaşım ve eski sevgilim mesajlaşıp,konuşmuşlar bu olaydan da benim 2 hafta sonra haberim olmuştu.Sonunda tabi kabüllnmedi her iki tarfta bn konuşmadım o aradı,yok o aradı dedi ve suçu birbirlerine attılar.bnde afftmedim.sizce bu aldatmaya girer mi?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 5

• orada bir haltlar dönmüş belli ki. ve aldatmadır.

0|0
    0|0
  • Madem normal konuşmuşlar niçin ben aramadım o aradı gibi konuşmuşlar demekki var bir zıkkım ,ben olsam ikisinide döverim.

0|0
    0|0
    • İkisi ile konuştum.O lanet arkadaşım özür dilerim tekrar arkadaş olalım dedi.eski sevgilimde 3 kere gelid ama kabul etmedim.Dilerim ki bn ne yaşadıysam onlarda o zevk şarabndan tatsın :)

• Boş ver.İkisini de hayatından çıkarman doğru olmuş.Dürüst değillermiş zaten.Dilerim mutlu oluruz:D

• Girer . Çünkü birbirlerine attıklarına göre korktukları çekindikleri bir şey var. Korkacakları bir şey olmasa gizlemezler. Öbür türlü sana söyler kim aradı kim etti, bak konuşuyoruz der amenna.

0|0
    0|0
  • normal bir konuşmaysa aldatmaya girmez demek isterdim ama konuşmalarına rağmen kabul etmemeleri altında masum bir olayın olmadığını gösteriyor ve bence bu şartlarda girer

0|0
    0|0
  • Ikiside suçu birbirine attığına göre demek ki saklanacak şeyleri var. Aldatılmış gibisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...