Hayatınız boyuncaa yaptığınızz en çılgın şey neydi??

Arkadaşlar cidden böyle çılgın cesaret korku hepsi dahi yani en beteri neydi ?

0|1
6|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Gecen yil sahip oldugum herseyi satarak dunya turuna ciktim. Yolculugun buyuk kismini otostopla gecirdim. Tum Avrupa ve Asya yi dolastim. Yolculuk boyunca ormanda kamp yaptigim zamanlar da oldu, couchsurfer uzerinden tanistigim insanlarin evlerinde de konakladigim. -30 derece Rusya sogugunda gunlerce yurudugum zamanlarda, elinde silahla terorist mi yoksa guvenlik gorevlisi mi anlayamadigim Pakistan bolgesinde otostop cektigim de. . Nerdeyse hergun farkli maceralar yasadim bu sure icinde, detaylara girersem onlarca sayfa yazman gerekir :) Motorsikletimle tum avruyayi dolastim, Ulkemi karis karis gezdim. Kambocya da yuzlerce kilometre yurudum, Rambo filmlerinin cekildigi yerde guneslenip denize girdim. Kisacasi istedigim yerde ait olmak istedigim kadar kaldim, ayrilmak istedigimde bir saniye bile dusunmedim. Finalde de krallarin tapinagi dunyanin en yuksek dagi Everest dagina tirmandim.

1|0
    0|0
    • sonuc olarak ne ogrendin? hayatin amaci falan ? hayat felsefemiz ne olmali gibi ...:DD

• Hayatin amaci, hayat felsefesi bu konulara girersen kaybettigin zamanla kalir sonunda da eline hicbirsey gecmez. Yola cikarken benim bir amacim yoktu sadece dunyanin diger ucundaki insanlar nasil yasiyor, insanlarla ve doga ile etkilesimleri nasil diye ogrenmek icin ciktim. Cok sey ogrendim, cok dostum oldu, insanlarin %99 un hala iyi insanlar oldugunu ve dunyanin neresinde olursan ol, basina hangi durum gelmis olursa olsun sana yardim etmek icin cirpindiklarini gordum.

• Saçlarımı uzatmak

Mahalle baskısına

insanların düşüncelerine

kısacası herşeyiyle karşı cıkmak

Saçları uzatırsın

İnsanları karşına alırsın.

bu dönemde kaybettigim ile kazandıgım insanlar oldu

hayata bakış acım değişti

daha değişik bir insan oldum.

Açıkcası iyiki yapmışım.:)

1|0
    0|0
    • Bende keçi sakalı bıraktığım için herkesten tepki almıştım :) link bu kadar vardı

• Bu lanet dünyaya içindeki kokuşmuş insanlara rağmen yaşamaya devam ediyorum, bundan daha çılgınca birşey var mı :)

1|0
    0|0
  • Yunanistan da Türkiye Milli Takım Poları ile dolaşmak.

Çok ilgi çekmiştim.

1|0
    0|0
  • Senin profil fotona büyüterek bakmak !

1|1
    1|0
  • Sahile gösteriş amaçlı konulmuş orta derece bir yolcu uçağının denize dik duran kanadından koşup denize cuppa :)) Güzel bir anı uçağın üstünden atlamak kaç kişiye nasip olur ki? :)

1|0
    0|0
  • Amuda şsdlfkş

töbe töbe o burda anlatılmaz ki olum :(

1000 parçalık puzzle yaptım O.O

1|0
    0|0
  • bundan birkaç yıl önce bungee-jumping yapmıştım yüreğim yerinden çıkacak gibiydi bu sayılır mı :)

1|0
    0|0
  • bi kere çorapsız ayakkabı giymiştim, düşündükçe tebessüm ederim eheh

geçen yine çılgınlık yapıyorum...

1|0
    0|0
  • gayet sakin bir hayat yaşıyorum

1|0
    0|0
  • 230 Kiloyu kaldırmayı Denemiştim denemeseydim keşke

1|0
    0|0
  • Yamaç paraşütü ;)

1|0
    0|0
  • Feribottan atlamak :D çok zevkliydi :D

1|0
    0|0
  • cami duvarına işemek

0|0
    0|0
  • balkondan atlamistim. eglencesine ama allaha sukur hic bisey olmadi.

1|0
    0|0
  • parasutle yuksek bir ucurumdan asagi atladim

1|0
    0|0
  • ne sen sor ne ben söyleyeyim ya :)

1|0
    0|0
  • lisede kızlar soyunma odasına daldım :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hangi cesaretledir bilinmez balkondan aşağı atlamıştım(3.kat), kaval kemiği ve 2 kaburgada çatlak da hediyesi oldu :D

1|0
    0|0
  • Sevdim. Çilgincaydi bir başkasini kendin gibi düşünmek.

1|1
    0|0
  • bungee-jumping

1|0
    0|0
  • Fazla uzun bir hikaye.

1|0
    0|0
  • Yamaç paraşütü

1|0
    0|0
  • yok öyle bişey