Hic spor yapmadim onceden ve yaptigimda da hel sakatlaniyorum napicam?

Plank egzerisizi denilen hareketten en fazla 5 tane yaptim ve karin kaslarim agriyor şaka gibi sporcu olamiyorum bari su agri gecsin ya napmaliyim nasil gecer :(

Güncellemeler:
Herkese tesekkurler

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Karın kaslarını ağrıması vücudunun hamlıgından bir kaç gün için de sayı artar ve hamlık ağrısı 1 hafta içinde kaybolur ama eğer ağrı hafiflesin biraz istiyorsan şok etkisi dediğimiz önce sıcak havlu ile o kısma masaj yapıp sonra soğuk suyla yıkanmış havluyla silin o kısmı iyi gelecektir

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederim aslinda asil sorum ben uzerimden bu hamligi nasil atabilirim? Spor yaomak istiyorum fakat kendimi sakatliyorum hep isinma harekwti de yapmadim

• Ben spor salonuna gittigimde once kosu bandi bisiklet surdum sonra 15 20 kg la agirlik calistim ve sakatladim kendimi ve doktorun dedgine gore kemiklerim esnekmis bana o tarz spor yapma yuzme pilates vs yap dedi ama dediklerinizde haklisiniz yorumlarinizi dikkate alicam tesekkurler

• Doktor kısa zamanlı düşünmüş eğer bir anda yüklemmeyip kasları geliştirerek ağırlık artırırsan kemiğine zarar gelmez eğer bir gün sert spora olgi duyarsan ben antronörlük yapıyorum eğitmenlik daha doğrusu box ana branşım olsa dahi sana da yardımcı olurum

En İyi Kız Görüşü

• Kuzum karın kaslarının ağrıması iyi bişey spor yapıyorsan şunu unutma bir yerin antremandan sonra ağrıyorsa gelişiyordur. dinlen geçer 1 2 güne rahat rahat devam et sporuna 😚

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• olaya yataktakı pskıkolojıyı ele alarak bakman lazım acı ve zevk kadınların kemıklerı ve eklemlerı erkeklere oranla bes kat dha kırılmaya musaıt vucuttakı ostrojen hormobuylada alakalı bı durum bu yapmaya devam etmelısın ama edersen bu agrılar son bulacak emın ol

1|0
    0|0
  • barfiks cek

1|0
    0|0
  • Aman sakatlanırsn ;) ısınma olmadan olmaz yat dinlen

1|0
    0|0
    • Beslenme programı olmadan spor işe yaramaz ki

• Cok tesekkur ederim tekrar dediklerinize dikkat edecegim

• Mutlu yıllar...

• Ağrıyorsa işe yarıyor demektir bişey yapamazsın

1|0
    0|0
  • d vitamini al. bol bol

1|0
    0|0
  • Geçmez kaslar çalişiyor 2 gün çekersin sonra agrı falan kalmaz istedigin kadar yap

1|0
    0|0
    • Kaslara veya vucuduma bir zarar gelmez degil mi? Sakatkanmaktan korkuyorum yazin da dizimi sakataladim :(

• Ya rutin hareketleri yapmişsin karin egzersizi orda ki ham kaslar çalişiyor o yuzden agrin korkmana gerek yok ^•^

• Peki tesekkurler :)

• Sporsuz bir hayat nasıl olur anlamıyorum

1|0
    0|0
  • No pain no gain

0|0
    0|0
  • acı yok rockyyy

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...