Bir baba evladına böyle der mi?

kavga ettik deminden ve babamın bana parasını geçmesini istemiyor bana ne bişi almak nede elime para veriyor al kızım buda senin harçlığın diye benmi abartıyorum desem yok normal şeyler değil ki bunlar bir baba nie evladından parasını sakınır ya ödü kopuyor bana parası geçicek diye hiçbi hastalığımı söylediğimi istemiyor başına iş çıkcak cebinden para çıkcak oldu olası annanem yardım ediyor bana oda nereye kadar sürekli nişanlından al para diyor ya var mı böyle bişi babam bana para vermiyor senmi ver dicem diyorum de n'olcakmış nişanlın diyor iyi o zaman evleneyim hemen nikahı kıyalım madem senin paran yerine onu parası geçicek gidiyim ben onun yanına alsın beni dedim köpürüyor. Bir baba erkek çocuğuna bulup buluşturup veripte kızından sakınır mı ? napabilirim

Güncellemeler:
1 tl 100 takla atarak alıyorum çalışma imkanım yok küçük yerde yaşıyorum ayrıca dışardan okuyorum tam günde çalışabilirim ama küçük yerde ne iş bulupta çalışçam çok zor

0|0
14|12

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Çok tuhaf bir durum yorumsuz kaldım .

0|0
    0|0
  • Senin için en hayırlısı bir an önce evlenip o evden ayrılman olacaktır..

0|0
    0|0
    • yani en mantıklısı o ztn zamanı olmadığı halde evlenmeye zorla oraya itiyor beni ztn

• Tamam durumun gerçekten iç açıcı değilde, sırf çaresizlikten de evlenip hem kendi hem karşındaki adamın hayatını yakma. Kafanda evlenmeliyim düşüncesini sil, eğer gerçekten karşındaki kişiyi kendine uygun görürsen ve mutlu olacağına inanırsan evlen. Sonuçta bu sakız değil ki, çiğneyip atasın.

• yok bana gerçekten değer verip sonuna kdr destek çıkçağını biliyorum birbirmize aşığız sevmediğim bir insanla babam yüzüne evleniyorum die bişi yok yanlış anlaşılmasın

• babanın kefeninde cep varmı diye sor o paraları ne yapıcakmıs :D benim babam pilot adam babalık yaptıgını soyleyemem ben hep yyatılıydım ama haftada bir alıskanlıgıdır arar nasılsın bisiye ihtiyacın varmı diye sorar bende saglıgın derim baba parası yiyemedim ama :)

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum aklından ne geçiyor ancak şu durumda ekonomik özgürlüğün olmadığı için sineye çekmekten başka yapacak birşey yok. Hiç bir şey olmamış gibi davranmaya çalış ve @çaresizimyardımedin 'ın dediği gibi bir anca önce bir işe girmeye çalış. Emin ol bu sana burada atılan yorumların hepsinden daha iyi gelecek.

0|0
    0|0
    • küçük yerdeyiz iş imkanı kısıtlı iş bulman imkansız gibi bişi iş bulsam ztn 1 dk dahi ona tahammül etmiycem

• yaa hakkaten işin zor ama bazı babaları anlamak zor biraz sabret kuzu idare et babandır senin ama evlat ayrımı yapmasa iyi olur yinede saygında kusur etme hiç sevmediğim bi insan tiplemesi ama yinede atandır

0|0
    0|0
    • öylle ztn yapçak bişi yok atsan atamazsın satsan satamazsın

• ben bu olaylar başına geldi diye sırf burda biriyle kanka oldum elimden geldiği kadar yanında olmaya çalıştım işte maddi olarak onuda nişanladık şükür

• bunca yıl beklemişsin biraz daha bekle,evlenecekmişsin zaten. bide hatayı kendinde aradın mı hiç. belki bi hata yapmışsındır babanın gözünden düşmüşsündür ?

0|0
    0|0
    • ya ne olursa olsun evlat bu evlat bi hata bile yapsam büyük olarak affetmesi lazımki ben hata yapmadım

• aşağıdaki yorumuda okudum.. maddi durum pek iyi değil galiba. birazda ağzı bozukmuş nasıl biri olduğunu tahmin edebiliyorum. sabret işte evlenecekmişsin.

• demekki horsunuyor

0|0
    0|0
  • iş bulmak zor olabilir ama denemeden bilemezsin

0|0
    0|0
  • Herweyde vardir bir hayir...Sabretmek lazim...

0|0
    0|0
  • kıza kötü muamele var esklerde kalmış senn babn

0|0
    0|0
  • Benim babama çok benziyor...

Bizimkinin varı yogu TSM.

0|0
    0|0
  • Nefret ettim babandan şu anda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Kayırıyor demek ki.Böylelerine kızmamak içten bile değilsin.Ancak yaşın 18-24 yaş arası gözüküyor ve yazdıklarında "nişanlın" ile ilgili bir şeyler okudum. Oku bence, üniversiteye git mutlaka. Evlenmek yerine oku, evlenmeyi nihayetinde yaparsın zaten.Yarın bir gün güvendiğin nişanlından da aynı davranışı görmeyeceğinin garantisi var mı?

Üniversite oku

0|0
    0|0
  • çok zor bir durum Allah kolaylık versin en kısa zamanda babanın hatasını anlaması dileğiyle. en kısa zamanda okulunu bitirip kendi paranı kazanırsın kimseye el açmak zorunda kalmazsın. umarım nişanlınla çok güzel bir evliliğiniz geleceğiniz olur bugün çektiğin sıkıntıları yaşatmaz sana.

0|0
    0|0
    • inşallah en büyük tesellim o ztn nişanlım

• En kısa sürede iş bulmayı denemelisin ...zor diye vazgeçme ..

0|0
    0|0
  • cinayet sebebi. evlenirken ne yapacaksın? sonuçta evin eşyaları alınacak. nişanlının ailesi bunu kabul edecek mi? onların maddi durumu nasıl ?

0|0
    0|0
    • kredi çekmeyi düşünüyor nişanlım

• neyse bakalım o gidip gelene kadar sen de bi iş bulursun belki. küçük bi yer demiştin ya köy falan mı?

• yok merkez ama köy sayılır o kdrd büyük değil

• Nerede yasiyorsun ve aslen nerelisin? Cok tuhafima geldi anlattiklarin ve cok uzuldum. Sonuçta biz kizlarin daha çok seye ihtiyaci oluyor genelde. Benim erkek kardesim var ve ailem bana daha cok harcama yapar ve babam arada takilir sana harcadigimla ev alirdim diye. Senin durumuna çok uzuldum cidden ve halime sukr ettim...

0|0
    0|0
    • kastamonu bozkurt

• Sana bi onerim sirf baba evinde maddi manevi zorluk çekiyorsun diye evlenme. Bence kendi ayakalrinin uzerinde durmadan evlenme. Cunku sirf baba evinden kurtulmak isteyenler evlenince kopruyu geçtikçten sonra daha zor bi yasam çekiliyorlar ve daha çok eziliyorlar. Baban bunu mu yapiyordu gibilerinden bir cok soruya magruz kalirsin. Kendi ayakalrinin uzerinde dur sonra evlilik dusun derim. Bu herkes için geçerli benim içinde.Ben yokluk gormedm ama ayakalrimin uzerinde durmadan evllenmem açikcasi

• alttakı yorumlarınıda okudum ve senin için gerçekten çok üzüldüm, her zaman dedıgım sey ben babamın annemın hakkını odeyemeyecegım, cunkı gercekten hiç bir sıkıntı yasamadım sımdı kendı babama sukrettım ve onun degerını bır kere daha anladım.

Sana tavsıyem sakın baba evınden kurtulmak ıcın evlılık derdıne dusme, acele edip baska bi belaya rastgelirsin elin oglu daha zoruna gıder. İnşallah allah babanı islah eder. Sanada sabır verir..

0|0
    0|0
  • part time çalışmayı denesen?

0|1
    0|0
    • küçük yerdeyizz ve dışardan okuyorum çalışabilceğim bi yer yokki olsa tahammül etmiycem ztn

• askerliği var :( ah ahhh

• hımm o zaman babandır atmaz satmaz seni biraz daha sabret. yapcak bişey yok.

• hayretler içinde okudum allah yardımcın olsun ne diyim biraz daha sabır ... babamı başımın tacı yapmam gerek son kuruşuna kadar benim için harcar ..

0|0
    0|0
  • birincisi valla ben babamla kavga edecek hadde sahip değilim.ikincisi tek derdin para olsun baban var diye şükret.olsa da dövse bağırsa diyen çok insan var.

0|0
    0|0
    • bir baba evladına küfür etçek hadde sahipse bende konuşma hakkını sahibim bu bir ikincisi hiç bir baba evlatlarını birbirinden ayırma hakkı sahip değil üçüncüsü para olmayınca hiçbirşey olmuyor ped alcak paran olmuyor kaşını oranı buranı aldırcak paran olmuyor bi ortama arkadaşlarınla gittiğin zmn paran olmuyor utançla o masadan kalkıyorsun ben kaç senedir beri şükrediyorum onunda evladının sağ olduğuna şükretmesi lazım bu vatanda evlatları ölen sakat doğan çok aile var ön yargılısın...

• ben biliyorum babamın sağ olduğunada şükrediyorum nolursa olsun babam ama bende bir insanım bende bir evlatım sonuçtaa

• canım inan senide anlıorum.ama düşün ya baban yatalak hasta olsaydı onun altını temzlemek zorunda kalsaydn.öyle insanlar tanıyorum. artık ondan uzaklaşacaksın nişanlısın az kalmş zaten bunu düşün.sabret.bu da senin sınavın.

• babalar kızlarına düşkün olur aslında aranızda başka bişey geçmediğine emin misin ?

0|0
    0|0
    • kardeşim doğduğu andan itibaren bitirdi beni anneme erkek doğurasaya kdr doğurtçaktım seni diyor erkek olsun die dualar ediyordu gözüme perde indi kör olıcam ameliyat olmasam para yok götümümü s*kt*rcem diyordu ama araba aldlı parası olmayan adam bulup buluşturup.Kardeşimin dişi ağrıdı özel dişçiyi açtırdı benim 2 haftadır beri dişim ağrıo kızım neyin var demedi

• çok ilginç :S üzüldüm ..

• benim babamda öyleydi benden para kıskanırdı doktora götürmeyi bırak hasta olduğumda kızar köpürürdü

0|0
    0|0
    • aynen kesinlikle benim babamda aynı

• anladım... seni seviyor ama kıymetini ve ihtiyaclarının olabileceğini bilmiyor kısacası düşünsesiz ve bencil..

• evet malesef

• baba seni sevmiyorum de senden nefret ediyorum de çok etkili bir yöntem

0|0
    0|0
    • her zaman suratına vuruyorum söylüyorum ama o beni sevmediğinide her zmaan suratıma vuruyor yığınla param olsa gene vermem gene vermem diyor

• çok afedersin bir sebebi var mı üvey olma durumu filan?

• yok özmü öz çocuğuyum kopyasıyım resmen benzerlik olmasa şüphe edicem üüveyler bile böyle davranmaz bi yerden falan alınsam bilinir bulunduğum ortam küçük yer kimsenin ağzında sır durmuyor.

• benim bildiğim asıl kız çocuk parasız kalmamalıdır.

0|0
    0|0
    • sonuçta gelmişim 18 19 yaşına 1 tl almak için 100 takla atmam gerekiyor

Yükleniyor...