Kapat

Ukraynalıların türk bayrağı yakması?

beşiktaş bayrağı yakarsın anlarımda turk bayragı yakmak ne birde izin veriyolar bunlara ben bunları müttefik olarak bilirdim iki gram öyle düşünmüyorum artık sizin düşünceleriniz neler?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• saygisizlik.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Koca bir milleti tek bir grupla değerlendireceksek, eloğlu 'Türkler barbar' dediğinde laf edemeyiz çünkü içimizde çok barbar var.

Ukrayna'nın milliyetçi, fakir taifesinde de nazi zihniyetli, sadece türklere değil, daha bir sürü memleketin insanına düşman çok o çocuğu var.

Böyle iki video görünce koca bir millet konusunda görüşleri değişen tipler de zaten şu videoda gördüklerinin bir farklı versiyonudur.

Ukrayna'da türklerle iyi anlaşan, hakkaten seven insanlar da var, ölümüne nefret eden de.

Sakat ülkedir Ukrayna, böyle manyaklar çoktur.

0|0
    0|0
    • hayır abi dangalagın teki olur anlarım fakat adam bir uyarı bile olmadan orada oturabiliyosa bunu anlamam işte ülke izin veriyo demektir

• La Ukrayna'da adam gibi devlet mi var? Ne yapacaklar çıkıp stadın ortasında müdahale falan mı edecekler? Kamera sistemleriyle herkesi takip etmiyorlar ya.

Dünya'nın hiçbir yerinde o noktada gidip müdahale edemezler kolay kolay, zaten kavga falan çıkardı.

Ki maç içinde Türkiye'den gelip şerefsizlik yapan, sevgilisiyle falan gelip insan gibi maç izlemeye gelmiş insanların üzerine yanan meşale atan tipler de vardı.

Ki 6 senedir Ukrayna'dayım, ilk defa Türkiye'den gelen bir taraftar grubunun içinde bayağı bildiğin magandalık yapmaya gelenlerinin bol olduğunu gördüm.

Bunları ne yapacaz? Sanki kendimiz çok düzgün ve her millete saygılıymışız gibi davranmayı keselim bir zahmet.

• Böyle saçma sapan olaylardan gaza gelmeyin, hıncınızı anca konuyla alakası almayan insanlara yöneiltirsiniz.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Bizim bazı hainler de Beşiktaş düşmanlığı yapayım derken Türk düşmanlığı yapıyor iyiki yakmışlar diyeni gördüm

0|0
    0|0
  • Rusyayla yakınlaştık diye yapıyorlar. Bizim vereceğimiz en güzel cevap nedir biliyor musun? Aynı şekilde ukrayna bayrağı yakıp ayrıcana tuvalet kağıtlarına ukrayna bayrağı basıp sosyal medyada paylaşmak :)

0|1
    0|0
  • şöyle dusun dusmanımın dostu dusmanımdır 🤔

0|1
    0|1
Yükleniyor...