Ölçülerde orantııyı nasıl sağlarım

Ölçülerim orantısız geliyor kalça ve belim aynı oranda gibi duruyor kalça 97 bel 71 göğüslerim çok küçük 75 sütyen kullanıyorum ama onu bile zor dolduruyorr egzersizle nasıl orantılayabilirim kaç olması lazım ?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Bence oranları iyi. Ideal kalça bel oranı 0.70 oluyor. Seninki de buna çok yakın. Sadece 2-3 santim fark var. Kilon fazlaysa egzersizle bu oranı koruyarak zayıflayabilirsin. Abartılacak bir durumun yok.

0|0
    0|0
    • Kilom ideal ama ölçülerimi beğenmiyorum.

• Ölçülerin gayet iyi. Bel kalça oranında ideali 100'e 70 olabilir, seninki buna çok yakın. Erkekler için en önemlisi bel kalça oranıdır. Göğüslerin boyutu o kadar önemli değil. Hatta küçük göğüsler daha diri durduğundan beğenen de cok olur. Yani kendini kötü hissedecek bir durumun yok.

• galiba kalcalar biraz yaglı ...yag yakımı idmanları yapmalısın gogusleri sisirmen mumkun degil bayan genetiginden dolayı...ancak diklestirebilirsin eger kalcalarındaki yagları yakarsan daha orantılı gozukecektir..

0|0
    0|0
    • Gögüslerim zaten dik ama kalçaları nasıl eriticem

• Yemek hiç yemiyorum ki diyebileck kadar az yiyorum iştahım 0 bu aralar

• o daha buyuk hata yemek yemelisin gunde 6 defa kucuk ogunlerle vucudumuz yemek yemedigimizde yag depolamaya baslar...cunku vucut s.o.s verir...biliyorsunki yaglar temel enerji kaynagıdır...o yuzden yemelisin ama kucuk kucuk guzel bir diyet uygulayarak ve mumkunse 2 litre uzerinde su ic ama bu isin en guzel cozumu bir diyetisyene gorunmen olacaktır...sadece spor cozum degildir...diyet dinlenme ve spor kısa zamanda istedigin sonuca ulasacaksın...

• bi yerde okumuştum bel /kalça oranı 7/10 gibi olunca erkeklerin bilinç altına "iyi" şeyler yolluyormuş

0|0
    0|0
  • kilo al

0|0
    0|0
  • Hayal ettimde gerçekten orantısızmış

0|0
    0|0
  • 50 şınav

100 mekik

200 barfiks

3000 metre koşu hergün yap olursun...:)

0|0
    0|0
  • bel 65 olsun gerisi tamam

0|0
    0|0
  • yürüyüşle.

0|0
    0|0
  • Şansına küs, göğüslerin zaten küçük.

0|0
    1|0
  • Klça oranın çok iyi,ama belini biraz inceltmelisin. Göğüslerinin küçük olması önemli değil yeterki diri olsun. Sadece belini inceltecek eğzersizler yapsan yeterli. Örneğin 66 olsa harika olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...