Beni spor yapmaya ikna edebilcek birisi varmı?

Aşırı kiloluyum beni spor yapmaya ikna edebilcrk birisi varmı?

0|0
623

En İyi Erkek Görüşü

• Yapma. Ben de seni sevmem. Yılda görürsem dikkatimi çekmezsin. Benim gibi sezon sonu ucuza kaliteli giyinemezsin, çünkü bedeni kalmaz. İlla sezonunda pahalı pahalı alacan sen. Motorsiklete binemezsin, ağır gider. Koşamazsın. Hastasın şu an. Kilo hastalıktır biraz da.
    O göz alan elbiseler sana olmaz. Çuval giysen daha şık olursun.
    Sen spor yapma. Böyle kal. Başkaları yaşıyor nasılsa hayatı. Senin yerine de salına salına gezer fit kızlar. Ve biz de onlarla ilgilenir seni hep görmezden geliriz
    (ağır gitmedi umarım)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aklına çok isteyip de sırf kilo yüzünden giyemediğin kıyafetleri getir düşün, bugün ben gördüm mağzanın önünden geçerken ve nasılsa bu bana olmaz dedim üzülerek geçtim gittim ama sırf Üşengeçlikten gidemedim spora, geçenler de yazılmaya gittim ama daha yazılmadım bugün karar verdim hava düzelsin gidicem diye oturdum hayırlısını bekliyorum 😀

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• Kendi bedenini begenmiyorsun ve onun içinde yaşıyorsun sevdiğin beğendiğin şeyleri giyemeyiyorsun bunun gibi binlerce şey spor ve diyet zor değil düzgün bir haftada 3 günlük antreman ve diyetle rahatlıkla kilo verilebilir. Bunu bir antrenör söylüyor :) Soruma bakarsan cok sevinirimmmmm :)

0|0
    0|0
  • lenn yumak 😂😂 git zayifla len spor yap azcuh kolestrolden ölcen bak he 😂😂 gibisinden rencide edici yaklasimlar ters teper yapmayin olum şöyle şeyler yaaa.

0|0
    0|0
  • boy kilon ne durumde günlük beslenme şeklin aktivitelerin hepsi önemli yan gelip yatıyorsan işin zor

0|0
    0|0
  • spor yapma ama sonra trigliserid den dolayı damarların tıkanıp kriz geçirdiğin zaman sadece kendini suçla ölümün kıyısından dönebilirsen tabiki

0|0
    0|0
  • Hedefin varsa bahanelere yer yok

0|0
    0|0
  • Tek bir kişi var o da kendin. şu an halinden memnunsan başkasının söyledikleri zaten umrunda olmaz. Ama birgün bu durumdan sıkılır ve bunalırsan seve seve yaparsın :)

0|0
    0|0
  • spor yaparak da kilo verilir anck en iyi kilo verme şeklini söyliyeyim sana ekmeği kes yani hiç yeme ve günde 30 dk yürü 2 yıla fitsin :)

0|0
    0|0
  • Düşünsene o hoşlantıyla baktıgın çocuk senle dalga geçmek yerine sana aşık olucak herkes sana imrenecek eğer böyle kalırsan hayatı sağlıksız ve eksik yaşıcaksın

0|0
    0|0
  • Edebilirim

0|0
    0|0
  • nasıl mutluysan öyle yap bence

0|0
    0|0
  • kilo verirsen motive olursun ama önce spora başlalsısın

0|0
    0|0
  • nerdesınnnn hangı ıl hangı semttt

0|0
    0|0
  • Yok Öleceksin kabirde yanliz kalicagina ikna edebilirim

0|0
    0|0
    • onu bilyrm. zten herkes tek kalck

• O yüzden bir bayan ardas adam gibi ibadetlerini yapsa squattan arka kol harektlerine kadar aradan çıkarmış olur caktinmi derler ya muminin sporu namazdir

• ulan ayi gibi olmusun desem destek degil kostek mi olurum

0|0
    0|0
    • yok destek olrsun ikna olmak istiyorum

• bak ben sana duzgunce soyluy sen sisman olursan kocan cirkin olur. ama sen sporcu bir kiz olrsan sevgilin de senin yanina yakisir.

• Kilo intihardır

0|0
    0|0
  • yok...

0|0
    0|0
  • bizim mahallede bı kadın vardı şişmanlıktan öldü

0|0
    0|0
  • kac kilosun mesela canım

0|0
    0|0
  • Kendinle barisiksan salla yapma spor falannn:)

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 5

• Güzel olmak zayif olmak degildir. Halinden memnunsan öyle kal. Medya bize güzel kiz zayif kizdir diye yutturuyor. Özgüvensizlik yaratiyorlar. Bos isler.

0|0
    0|1
    • Bunu söyleyen zayıf bir kız.

• motive önemli bana göre

• Birine acımakla ona en büyük kötülüğü etmiş olursun. Gerçekler acıtır. Kötü biri olmak iyi biri olmaktan daha kötü değil inan.

• spor yap

0|0
    0|0
  • Bosver yapma :D

0|0
    0|0
  • Kilolusun ve spor yapmalısın. Bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • Zayıf halini hayal et en mükemmel giysiler filan gaza geliyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...