Arkadaşlarınıza facebook veya twitter'dan birşey paylaşacaksınız, nasıl bir paylaşım yapardınız ?

Tatildesiniz her şey çok güzel. Deniz, kum, güneş. Arkadaşlarınıza facebook veya twitterden birşey paylaşacaksınız , nasıl bir paylaşım yapardınız ?

Yaratıcı olun ;)

Güncellemeler:
Özelden konusun.

0|0
711

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• ben takıpcın olsam bıkınılı foto ısterdım tabı senın ne paylaşacağın onemlı bızım ne ıstedığımız değil

1|2
    0|1
  • Denizin içinde sandalyeye oturup güneş gözlülerini takmış bir şekilde elimdeki bira şişesini dikmiş bir vaziyette poz verir bunu paylaşırdım

1|2
    0|0
  • herkes artistlik peşinde be.. tuvalette yer bildirimi yaparım falan. bu mevzuları hep tiiye alırım. alaturka tuvalette sıçar pozisyonda çekilip koyacam bir tane ama toplum buna hazır değil. biri kopyalar bir yerlere yükler falan rezil olurum ama kafamda yeni bir şey var. bok dereleri olur ya. gidecem birinin kenarında fotoğraf çekileceğim. şu yakın zamanda yapacağım :)

1|1
    1|1
  • Lusi, şunu paylaşırdım

youtube.com/watch?v=OpjwcC4AXjs

Görüntü ve ses harika..

Çarra Piço şarkısı

Fanfçi foncu panço

Vara çiki çiki çiita

1|1
    0|1
    • Lusi, bir iki tane zırtapoz üyelere ve soruya eksi verip geçmiş

İnadına soruya 5 yıldız her üyeye de benden artı

• tesekkurler sem bende farkettim heralde tatile cıkamayacak kıskanc uyeler onlar sdfsdgsd

• tatile gittiğimi kimse bilmez

1|2
    0|0
  • Yine hükümete laf sokarım... Son zamanlardaki tek eğlencem :A

1|0
    0|0
  • güneşlenen kız bulurum resmin üzerine espirili veya kizdiran bir söz yazarım onuda paylaşım :)

2|1
    0|1
  • denizde yüzerqene xd

1|2
    0|1
  • denizin üstünden geneşin batışı iyidir

1|0
    0|0
  • bi ecnebi bebe bul koluna gir ve cool bir poz ver, altına da tatil keyfi yaz.

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Deniz kum günes keyfi yazardim

1|3
    0|0
  • Ayaklarımı uzatmış güneşlenirken sadece ayaklarımın ve denizin olduğu fotoğraf paylaşırım yapmışlığım var..Tatile gidip bunu yapmayan yok sanırım.

1|2
    0|1
  • aklıma böyle bir şey geldi buna benzer bir fotoğraf link ve eğlendiğine dair bir iki kelime ?

2|2
    0|0
  • siz yokken buralar hep tarlaydı.

1|2
    0|0
  • Duvara cizdigim sirinleri paylastim ben tatile gittigim yerde, bir de bir kiz iskelede kopegini gezdiriyordu onu flortume atmistim ahahaha

1|0
    0|0
  • deniz kum güneş fotoğrafları paylaşırım. çok yaratıcıyımdır

1|2
    0|2
Yükleniyor...