Fitness'dan anlayanlar?

2 aydır fitness yapıyorum , her gün mü gitsem yoksa şu an ki yaptıgım gibi mi? , pazartesi - gögüs - çarşamba - sırt - omuz - cuma - kol - pazar bacak bu şekil mi devam ediyim yoksa - haftanın her günü mü gitsem?

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• Fitnessta haftanın hergünü gideceksen az ağırlık çalış. Ama az gün gideceksen ağırlığı zamanla arttır. Fitness ara verince faydalı olan bir spor değil

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sacmaliyosun. haftada 3 4 gun git ve böyle ayri ayri degil fullbody calis

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• herkes Hoca olmuş. böyle başlangıç programı vereni si... yim 👎

0|0
    0|0
    • nasıl yapmalıyım? 1 günde tüm vucudu mu çalıştırıyım? ayrı ayrı yaparsam gelişme olmaz mı?

• bide benım gittigim yerde adamın resmı var altında Türkiyenın ilk master hocası yazıyor sallıyorlarmıdır yoksa gerçekmidir adamın adı Gökhan Öcal

• bilmem tanımıyorum

• Boy ve kilo kaç?

0|0
    0|0
    • 177 boy , 63 kilo ama zayıf durmuyorum , yani dışardan gören birisi 68-70 der

• Pazartesi carsamba cuma olarak devam et ilk 6 ay. Kardio yapmana gerek yok. 6 aydan sonra haftada 6 gün, günde 1 bölge olmak üzere calismaya başlayabilirsin.

• Dinlenerek git ili günde bir ama gitmedigin günler kardio yap

0|0
    0|0
    • peki sagolasın yani bu şekil ama bu şekilde cuma kol çalıştın dıyelım bir daha ki kol egzerisi 1 hafta sonra kaslar gelişir mi ki öyle?

• Abi sen hic arastırmadın galiba okadar kolay degil gelismek.. sen en iyisi hergün git birgün kol bacak omuz calıs diger gün sırt gögüs calıs hergün aynısına calısma. Spora baslamadan once kardio yap haftada bir gün dinlen eger gelismek istiyorsan spora girmeden tam iki saat once karbonhidrat yani makarna yulaf ozellikle pilav ye spordan cıktıktan 40 dakika sonra ise kırmızı veye beyaz et tavuk karışık salata ye ama kesin yemen lazım. Agırlık kaldırdıgında kolundaki kaslar parcalanıyor ondan şişiyor kas yenilenince yani iki gün icinde tekrar kaslar iniyor sen agırlık kaldırdıktan sonra protein yani et alacaksın ki kasları sen doldur dolgun olsun birader anlayacagın iyice arastır kolay gelsin simdiden

Yükleniyor...