Vazgeçtiğin topraklar senindir... Katılıyor musunuz ?

birini çok seviyorsunuz istiyorsunuz ama olmuyor araya başkaları giriyor . seviyorsunuz ölürcesine ama o sizi bırakıp başka birinle evleniyor . ağlıyorsunuz yalvarıyorsunuz allaha unutyaım acısı geçsin diye günlerce aylarca hatta yıllarca . sonra başka biri çıkıyor karşınıza . sizi seviyor değer veriyor onu sevmeye başlıyorsunuz . bir bakıyorsunuz aşk aslında emek vermekmiş . aynı türkan şorayın filmindeki gibi . yıllar sonra bir telefon karşındaki ses çok uzaktan geçmişteb gelen bir yabancı .çok pişmanım diyor ettiğin ahların acısını çekiyorum . bu ne demek şimdi ?bu seferde bir zamanlar deli gibi sevdiğiniz ama kavuşamadığınız ağlayıp helak olduğunuz adamın bu hali içinizi buruyor . ama yapılcak birşey yok . sıcak bir yuvanız var sizi seven sevgi dolu bir kocanız ve bir çocğunuz şükürler olsun . ama yinede onun için üzülüyorsunuz . belki eskilerin hatrına belkide aşkın ...

0|0
21

En İyi Erkek Görüşü

• aşk dediğin şey insan beyninin kendine oynamış oldugu oyundur zaten erkekler veya kadınlar baglanmak isterler ne demiş şair alışmak sevmekten daha zor geliyorr...yoktur boyle birşey seni terkedip gideni değil seni sen edeni sevebilmelisin...diğeri için vijdan azabı çekmen bile senin zor zamanlarında yanında olan adama manevi olarak ihanettir... neyse umarım dogru yolu bulursun

0|0
    0|0
    • ben kocamı çok seviyorum asla öyle biri işin eşimden ve çocuğumdan vazgeçmem ama o halide dokundu ihanet etmedim beynende olsa . sadece çok şaşırdım hiç beklemiyordum böle birşeyi meğer faceden falan hep fotolarıma bakıyormuş herşeyimi takip etmiş

• hımm 80 ler turk sineması moduna giren erkek tripleri ...en guzelini yapmısın...emin ol bir kac defa deniycek ama her denediginde kaleni en iyi şekilde savunmalısın Allah eşinle ve cocugunla mutlu etsin...

• yok ya birdaha muhattab olmam ne olcam banane . yine çok vicdanlı biriyim ki üzüldüm başkası olsa oh iyi olmuş der

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 2

• beni vazgeçtiğimde sevecek.çünkü telefonum hep kapalıyken arar beni :)

0|0
    0|0
  • bence geçmişten kaynaklı yani onu unutmayı başarabilmişsin ama iyi niyetle ona insan olarak değer veriyorsun bunun için üzülüyorsun

0|0
    0|0
    • haklısın aynen öyle ... aslında o değeride vermemem gerek . ama yinede üzüldüm onun için . mutlu olmasını dilerdim .

• valla aslında iyi niyetli olmamak lazım ama yinede üzüldüm oh olsun diyemedim . zamanında beni düşürdükleri durum neyse birşey demiyorum belasını bulmuş zaten

• iyi niyet bazen kötü oluyor ama ne olursa olsun var olması çok güzel birşey bak dediğin gibi acısı yine çıkıyor bir şekilde

Yükleniyor...