Bir erkeğin kız arkadaşlarının sayısının fazla olmasına nasıl bakıyorsunuz?

Vardır öyle benim çevremde de mevcut. Özellikle erkek arkadaşlarıyla çok fazla konuşmayıp, 3 4 kızın arasında tek erkek olan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz? kız muhabbetleri mi sarıyordur sizce?

0|0
19|15

En İyi Kız Görüşü

• genellikle eğlenceli tipler oluyorlar, başta bende hoş bir izlenim bırakıyorlar, sonra erkek arkadaşlarıyla öyle olmadıklarını gördüğümde itiyorlar. bu tiplerden kimi gördüysem böyle oldu.

1|0
    0|0
    • Evet çeneleri sağlam oluyor:):) sen whatsapı kullanmıyo musun artık?

Erkekler Ne Diyor 15

• Liseyi 20 kiz tek erkek biri okumus biri olarak.Insaninabagli bir durum ilk etapta niyet onemlidir.Ne amacla arkadaslik yaptigi.Oyle kizlar tanidim ki algilayis olarak dengi erkek gormedigim.Arkadaslik ediyorsam kisiligi ve fikirleriyle ediyorumdur.Kiz ya da erkek olmasiyla degil.Tabi bu benim sahsi durumum ve gorusum.

1|0
    0|0
  • Normal Karşılıyorum.

1|0
    0|0
  • lisede böyle bir arkadaşımız vardı.Okulda tanımadığı,sohbet etmediği kız yoktu.

Babası psikoloğa götürdü bir yıl falan anca düzeldi.

if(kızarkadas<=erkekarkadas)

{

messagebox.showdialog="Normal karşılarım"

}

else

{

messagebox.showdialog="Bir terslik var"

}

1|0
    0|0
  • Kız arkadaşı sayısı fazla olabilir ama erkek arkadaşlarının sayısından fazla ise o zaman bir ön yargı oluşmuyor değil.

1|0
    0|0
  • Bir kızın erkek arkadaşları sayısının çok olmasıyla eş değer olarak bakıyorum. Ben kadın olsam, çok erkek arkadaşı olmuş birisiyle evlenmezdim büyük konuşmak gibi olmasın.

2|0
    0|0
    • Nasıl yani çok erkek arkadaşı olmuş birisiyle evlenmezdim derken? Yani çevresinde kız arkadaşları olan biriyle mi evlenmeyi tercih ederdin kadın olmuş olsan?

• Hee tamam oldu şimdi :D

• Biraz cacık etmişim. :|

• yanındaki kızlar eger kız gibi kız ise kezban değil yani o halde o erkek kızların dilinden anlıyordur ve muhabbet gerçekten de çok eğleneceli oluyor

1|0
    0|0
  • Sayısının fazla olmasından ziyade arkadaşları ile olan ilişkisi ve tavırları önemlidir.Benimde bayan arkadaşım çoktur ama hepsi akıl danışmak için güvenilir bulduğundan severler beni.Lakin sosyal aktivitelerim genelde erkeklerle olur.Laçka hareketleri olan bir vatandasın kız çevresinin fazla olmasını tabii ki daha farklı yorumlamak gerek.

1|0
    0|0
  • Benim bir arkadasim oyle, yakin diyebelecegi pek erkek arkadaşı yok, ben varim, ama her ortamda kizlarla muhabbete girmeye calisir. Yavsaktir kendisi, kendiside oyle soyluor zaten, yavsagim diyor

Ama cok sinirimi bozdugunu söylemem gerek

1|0
    0|0
  • Sevgili matiz, hoşgeldiniz;

Kesinlikle doğru bulmuyorum. Ama tabi benim sınıftaki gibi 20 kız 5 erkek varsa, yapacak bir şey yok. Mecburen ortalarında kalıyor insan.

Fazla samimi olmak doğru değil tabi. Sonra gönül akıyor.. Cıvık cıvık muhabbetler başlıyor...

Aşk maşk işi araya giriyor..

Sakat iş...

Kızlar kızlar bebelere yem olmayın

1|0
    0|3
  • Haa Meriç diyorsun sen, link

1|0
    0|0
  • Kızlarla iyi anlaşıyor derim.artıları kadar eksileri de vardır ama.

1|0
    0|0
    • Artıları eksileri nedir sence?

• artıları kızları iyi anlamasıdır.kızlar üstünde ki analiz yeteneği gelişmiştir.Muhabbeti iyidir .

eksileri sevgilisi olursa kıskançlık olur dedikodu yapmaya alışır .kıyafet tercihinde zorlaşır bazı durumlar tercih değişmesi bile olabilir.diğer erkekler tarafından gay damgası bile yiyebilir. :)

• hahaha gay damgası :D anladım teşekkürler

• ne erkeğin nede kızların böyle yapmalarına hoş bakmıyorum

2|0
    0|1
  • seçmece yapıyor demek ki.

1|0
    0|0
  • Doyumsuzluk bazılarıda görmemişlikten bence hayatında hiç kız arkadaşı olmamıştır ama Nette çeşitli yollardan ( Yalan dolan v.s gibi ) kızları kandırıyorlar her ilden birer kız arkadaşları oluyor işim düşerse misafirin olurum hesabı yapıyorlar ... Malesef bizim saf kızlarımzda olayın farkında değiller ama şöyleki birşey var eğerki bir kız biriyle birşey yapıyorsa başka bir erkeklede yapıyordur kızlarda aynı bence. EEE Devir değişti Allah yardım etsin herkese

0|0
    0|0
  • top olabilir bızım okulda bı cocuk vardı hep 3 lü kız grbuyka takılıyodu ozel bı grubu vardı asdafg

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Gözümde eksisini alir. Öyle fazla kizin arasinde ne isi var? Gitsin adam gibi erkek arkadaslariyla PES falan oynasin!

2|2
    0|0
  • Kız arkadaş deyince ilkin sevgili manasında sandım.Öyle erkekten nefret ederim.

Ama normal arkadaşlarının çoğu kız olabilir.Bu gayet doğal bence.

0|0
    0|0
  • Kızlarla iyi anlaşıyodur kötü düşünmemek lazım

1|0
    0|0
  • tabi arkadaşın fazla olabilir ama belli bir sınırın olacak o sınırı aştırmayacaksın kimseye sonrası malum :/

1|0
    0|0
  • benim erkek arkadaşımda böyle erkek arkadaştan fazla kız arkadaşa sahip=)) bence cinsiyetine değil de aklına fikrine bakıyor=))

1|0
    0|1
  • tarafımızca sevilmedikleri kesin.

2|0
    0|0
  • salçalıktan yavşaklığa geçmiş er kişidir kanımca...

1|1
    0|0
  • Hic normal bakmiyorum. Hemcinsleriyle takilmasini uygun goruyorum.

1|0
    0|0
  • herkesle muabbet eden biriyle muabbet etmem sevmemde.

1|0
    0|0
  • erkekler kızlarla içli dışlı olsun ki bir kızla sevgili olunca nasıl davranacağını öğrensin odun gibi kalmasın kızlar hakkında bir fikri olur en azından

1|0
    0|0
  • ılınmışşşşşşşşş

1|1
    0|0
  • Gay dir belki ya da okuduğubölümden dolayı mecbur kalmıştır buna

1|1
    0|0
  • beni alakadar etmez.

1|0
    0|0
  • dozunda iyidir herşey ya öyle kız grubu içinde tek kalıca erkek, sırıtıyor.

1|0
    0|0
  • Benimde erkek arkadaslarim çoktur. .sagolsunlar..

1|0
    0|1
    • Neden öyle peki?

• soruyu yanlış mı anladım die düşündüm açıkçası.karşı cins olunca hemen bir olumsuzluk doğurması muhtemel sanırım.ama çocukluktan kalma bişydir bugüne dek süregelen.daha iyi anlaştığımızı düşünürüm hep.anlayş meselesi.gerek babam gerek kardeşlerim gerek patronum ve arkadaşlarım..kadınların duygusal boyutundan çok erkeklerin mantıksal yönleri daha dikkatimi çekmiş sanırım hep.her zaman da mesafelerim bellidir.ben kötülüklerini göremedim.

• Bazıları varki kızlarla çok iyi anlaşır bazıları da kanka ayağına gruptaki tüm kızları götürür

0|0
    0|0
  • ilgilenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Demek ki erkeklerle değil de kızlarla daha iyi anlaşıyor derim. Ama böyle bir insanla sevgili olmazdım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...