İlk aldığınız albümün adı neydi? :)

Benim ilk aldığım albüm Tokio Hotel diye bir grubun Scream adlı albümüydü arkadaşlar :D

link

peki sizin ilk aldığınız albümün adı neydi ve hangi sanatçının/grubun albümüydü?

0|0
11|8

En İyi Erkek Görüşü

• burak kut 10 yaşındaydım sanırım vaybee :D ne günlerdi bütün paramı kasetlere verirdim çocukkan her hafta 5 albüm alıyordum en az internet yok birşey yok mtv ve kral tv yi izlerdik bütün gün

1|0
    0|0
    • her hafta 5 albüm almana bişey demiyor muydu sizinkiler? bütün paranı onlara harcamışsın :)

• demiyorlardı başka birşeye para vermezdimki şimdi cd ler 18 20 lira o zaman o kadar pahalı değildi, kaset vardı o zamanlar 5 6 liraydı şimdiki parayla bir şarkı için albüm alırdık ne kadar saçma birşey şimdi indir gitsin tarkanın albümü çıkmıştı hiç unutmam aynı albümü 3 kere almıştı teyp bozuktu sürekli sarıyordu sardıkça kaset bozuluyordu :D şarkılar kıymetliydi şimdi dinliyoruz 2 günde sıkılıyoruz yenisi çıksın diyoruz.

Erkekler Ne Diyor 7

• Tupac Shakur - Me Against The World

1|0
    0|0
  • ayna'nın ilk albümünü almıştım yanlış hatırlamıyorsam. bir gittiğin yağmurla gel vardı ki, ki alayınız bilirsiniz. ulan o ne gitar solosuydu be. çok manyak şarkıydı.. belki de yaşar'ın bir albümünü aldım ilk olarak ama tam emin değilim :)

1|0
    0|0
    • link güzel şarkıdır gerçekten, vay be hatırlamış oldum sayende o şarkıyı :))

• çok güzel bir gitar solosu var değil mi. o solo 15 yıldır beynimde çalıyor :) hiç unutmam

• vay be para biriktirip şebonun kasetini almıştım

1|0
    0|0
  • Zamanın da emoydum diyorsun yani. :) gülşenin albümüydü.Daha sonra sılanın almıştım.

1|0
    0|0
    • emo değildim ya :D sadece severdim onları, o zamanlar tokio hotel vardı genç kızların sevdiği :D

cevabın için de teşekkür ederim :)

• Ne hikmetse sadece emo olanlar severdi her neyse. rica ederim :)

• izel bebek

1|0
    0|0
  • Barış Akarsu - Islak Islak

1|0
    0|0
  • hiç almaddım hep korsandan faydalandım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Tokio Otel, onlar daha yaşıyor mu yahu? Almandılar sanırım.

İlki hatırlamıyorum (Cem Adrian olabilir) en son buydu link

1|0
    0|0
    • tokio hotel bilmiyorum yaşıyordurlar heralde :D ilgim kalmadı artık onlara ama biriktirdiğim posterlerini atmaya kıyamadım hala saklarım :)

cevabın için de teşekkür ederim :)

• Bir heves işte Cher'in kasetini almıştım...

1|0
    0|0
  • ben ilk halil sezai almıstım

1|0
    0|0
  • Tarkan-Karma.

1|0
    0|0
  • h.i.m - Dark light

1|0
    0|0
  • Hic album almadim

1|0
    0|0
  • Bir zamanlar tokio hotel diye bir grup vardı dimi. iiiyyyy

1|0
    0|0
  • yanlış hatırlamıyosam Teoman Gönülçelen albümüydü ...

1|0
    0|0
  • sezen aksu

1|0
    0|0
  • Ergenlik dönemimde amerikalı bi' pop şarkıcısının albümünü almıstım. Birde 13 tl idi. :/

1|0
    0|0
  • Sertab erener almıştım

1|0
    0|0
Yükleniyor...