Hayalinizde tasarladığınız aşık olacağınız bir kişi var mı?

Hayalinizde aşık olacağınız birini tasarlıyor musunuz? Tasarlıyorsanız o nasıl biri? Sizce bu biraz da tehlikeli bir durum değil mi psikolojik açıdan?

• Var
    73% (8)62% (10)67% (18)Oy Ver
  • Yok
    27% (3)38% (6)33% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• Benim var ama bu kafamda kurgulayıp yarattığım bir ideal değil. Kendimi tanıdıkça gerçekte ne istediğimi, nelerin bana cazip geldiğini, nelerden mutlu olduğumu anlıyorum ve beni etkileyecek kişinin nasıl biri olduğunu tahmin edebiliyorum :) ama aşık olabileceğim kişi bana aşık olur mu ondan emin değilim :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• yorma böle şelerle kendini büyük ihtimalle o tasarladığın kişi seni hiiç beğenmicek :D

1|1
    0|0
  • tasarlamak istersen yıllar gelir geçeeerrrr yine yalnız kalırsın. aşk planlı gelmez. hiç ummadığın bir an da hayatındaki herşey normal bir seyir de giderken geliir ve herşeyi tepetaklak eder.

1|0
    0|0
  • Benimkisi tekil olmaya iten bir hayal. Dilediğim insan fabrikasyon dahi olsa nafile çünkü bipolarım şimdi böyle sonra şöyle. Bu duruma kendim dahi ayak uyduramazken karşı taraftan beklemek bencillik olur saygılar...

1|1
    0|0
  • yok valla o beni tasarlasın

1|1
    0|0
  • Mavi gözlü, beyaz tenli, siyah ve düz saçlı, ne uzun ne kısa orta boylu, ne zayıf ne şişman ne de balık etli; yeteri kadar olsun ...

1|1
    0|0
  • bir yerde okumuştum. İnsanın aşık olacağı kişiyi kafasında yazmıştır, biçmiştir, tasarlamıştır ve o kişiyi gördüğünde aşık olur. bu soruyu gördüğünüzde çizmedim diyebilirsiniz ama halbü ki çoktaan çizilmiştir.

1|1
    0|0
  • her zaman içine eden birisi çıkıyor , gerek yok hayal etmeye :)

1|1
    0|0
  • ERROR veriyor :)

1|1
    0|0
  • Bana güvensin başka bişey istemiyorum

1|1
    0|0
  • Var. Sadık,dürüst,saygılı ve sarılmayı seven biri.

1|1
    0|0
  • Kafamda her zaman bir plan vardı ama tam aksine vuruldum. :/

1|1
    0|0
  • Bir tahminim var.

1|1
    0|0
  • Yalansız olmasını isterim bana karşı.

1|1
    0|0
  • var link böyle masum ve bakışlarıyla delip geçen bir sevgilim olsun isterdim :)

0|1
    0|0
  • yok öyle tasarı falan gerçek insanları tanımaya çalışırım hep

1|1
    0|0
  • tabiki var evet çok tehlikeli zira kimseye aşık olamıyosun hal böyle olunca. ya zaten doğru kişiyi bulamazsın asla ya zaman yanlı olur genelde ya da insan. gerçek aşk arama bu yüzden..

0|0
    1|0
  • Aşkın tasarımı olamaz. Bilim kurgu filmi değil bu aşk bacım aşk.

0|1
    0|0
  • varrrr jennıfer lopez her turlu her yerıneasık olurum...

0|1
    1|1
  • Sen aski arama tanri tasarlar sana gonderir ve o seni bulurr.

0|0
    1|0
  • Var olmaz mı inş nasip olur.

0|1
    0|0
  • evet tasarladım

ama benim karşıma hep kazuletler çıkıyor :(

artist

kendini beğenmiş

lale

essahtan birşey sanan

ukala

mal

embesiller karşıma geliyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hayalimde aşık olacağım birini yıllardır tasarlıyorum delilikle akıllık arasındaki o ince çizgiyi aşmamak gerek.

2|3
    0|1
  • kafandaki gercege uymayınca uzaklaşıyorsun yalnızlık bir tehlike midir bilmem ama var herkesin vardır

2|1
    0|0
  • kesinlikle tehlikeli mesela benim hayalimdeki insan herhalde dünyada yok o kadar özelliğin olduğu birini görmedim :)

1|0
    0|0
  • komik ve eğlenceliiiii :D:D:

2|1
    0|0
  • Tasarladık ama öyle biri çıkacağını sanmıyorum :P

1|1
    0|0
  • link

link

link

Tipsiz mipsizim ama bana bakacak sarışın anca böyle olur,bir kaç yıl sonra görüşmek üzere,saygılar

0|0
    0|0
  • Adam gibi adam hayalimdeki. Cik gel beyaz onluklu prensim. :(

1|1
    0|0
  • henüz öyle bir tasarım harikası dünyaya gelmemiş olabilir:D

0|1
    0|0
  • Yok henüz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...