Kapat

Nasıl gidiyor beyler bayanlar sorularınız varsa alabilirim?

Vücut geliştirme veya ilgili konularda sorularınız varsa alabilirim.
Özel görüş olarak belirtebilirsiniz özel konuları Nasıl gidiyor beyler bayanlar sorularınız varsa alabilirim?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• nasıl gidiyorsa sanane :-(

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayat çok boş vücut geliştirme işini falan bıraktım, saldım yakında 100 kilo olucam soracak sorum da yok byby 😂😂😂😂😂

0|0
    1|0
  • Fitness bana neden kilo aldırıyor ya😂
    4ay yaptım baktım kendimi iyi hissetmiyorum bıraktım

0|1
    1|0
    • Fitness amaca yönelik götürür kilo almak ister beslenmeni ona göre ayarlar ve antrenmanı hafif yaparsan evet kilo alırsın. Ancak tam tersi durumunda tabi aldığın kaloriye ve yaktığına bağlı bu hesap işi diyebiliriz

• Egomunan ölecegim bir gün. Tesekkurler😊

• Önemli değil ben teşekkür ederim 😎

• Ne demeliyim bilemedim 😌😌😌

0|0
    1|0
    • Sen sus gözlerin konuşsun

• Yok ne şişirmesi teşekkürler 😂 ama dışarıya çıkıp insanların gözünün sende olması çok farklı ve güzel bişey verilen emeğin karşılığı

• 🐝🐝🐝🐝🐝

• Soyle sorayim ben fitness a gidiyorumda 1 ay oldu zayifim ama sıkı degilim istedigim kadar asagi yukari kac ayimi alir?

0|0
    1|0
    • Beslenmen ve sporda gösterdiğin azime bağlı. Sen kendini sporda yeterince zorlamazsan biraz zor o dediğimiz. Eğer 4/4lük bir çalışma beslenme ile devam edersen 4 5 ayda istediğine ulaşırsın. Tabi bu ortalamadır genetiğin ne kadar elverişli bilemem ancak kısa vadede çok büyük sonuçlar bekleme sabır işi bu 1 senede taş gibi olursun

• Tesekkurlerr 1 sene cok pahalliya mal olcak

• Maalesef bu spor paraya bakıyor. Beslenme düzenli olarak yapınca Türkiye şartlarında çok pahalı

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• s. a. abi 3hafta oldu netten bir program buldum evde dumbellerle şınav falan bstler yapiyorum ama kollarm resmen inceldi yumuşadı ve gücüm kalmadı gibi hissedoyorum başlarda böyle olurmu yoksa yanls yaprgm bseyler var mı

0|0
    1|0
    • Yanlış program olabilir ancak beslenmen yetersizdir güçsüz hissediyorsan

• Kardeşim günlük senin 110 gr protein Alman gerek en az

• anladm abi saolsn

• Steroide bir sorum olucak

0|0
    1|0
  • Abi bu kadar gelistirmekteki amac ne? Bu goruntu sizin hosunuza gidiyor mu?

0|0
    1|0
  • soldakinin o kol kac cm ya maasallah

0|0
    1|0
  • sorum yok ama dostum maşallah diyorum

0|0
    1|0
  • barfiks ve şınav cekerek ne kadar vucudumuzu gelistirebiliriz.

0|0
    1|0
  • askerdeyim Şu an ve yaklasik 3 aydir fitness calisiyorum tabi daha oncede yaptigim icin biliyorum yani programli calisuyorum , simdi ic pazu var ama ben yetersiz buluyorum dis pazularim gayet iyi yani bence bide iki gunde bir giduyorum ve cift bolge calisiyorum hocam ne diyorsunuz bu ise?

0|0
    1|0
    • İki günde bir biraz az değil mi imkan mı yok yoksa keyfi olarak mı? Eğer imkan yokta tüm vücut çalışıyorsan mantıklı

• Anladım hocam eğer verim alabiliyor veya formunu koruyabiliyorsan böyle devam et derim. Askerlik bitince sağlam şekilde devam edersin

• aynen hocam oylr dusunuyorum simdilik vucudum erimesin askerden sonrada protein destekli sporuma devam edecegim insallah

Yükleniyor...