Kadınların lens kullanmasına bakış açınız nedir ?

Erkekler özellikle sorum sizlere . Kadınların çok cart iddalı renkler ve bombeli balık gözü gibi olan lensler dışında , Lens olduğu çok belli olmayan kaliteli bombesiz lens ve daha doğal renklerde lens kullanmasına nasıl bakıyorsunuz ?

Misal ben kahverengi gözlüyüm . Kahverengi göze gidipte masmavi bir lens takmıyorum bunu ben de ho karşılamıyorum . Ama elamsı renklerde lensleri doğal buluyorum ve yakıştırıyorum da . Hep elamsı tonlarda kullandım zaten , ve bırakamıyorum alışkanlık oldu . Siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Her halükarda belli oluyor aslında. Bir arkadaşımın gözleri kahverengiydi ve mavi lens takıyormuş ki ben bunu anlamamıştım ilk tanıştığımızda ama o aklıma geldiğindehep yüzünde bir tuhaflık var diyordum. Meğersem lensmiş işte bombeli durmuyordu ve gözünün kahverengiliği belli olmuyordu ama ne bileyim hiç hoş bir görüntü değil.

1|0
    0|0
    • Ben de mavı renk lensleri hoş bulmuyorum açıkcası . yani gerçekten yapay oluyor . çünkü pupilden kahverengi görünüyor . ama mesela kahverengi göz de yeşil ela tonları yapay olmuyor , o pupılden görünen kahverengilikte gözü yormuyor , çünkü yeşil orjınal gözlere dikkat ettiysen direkt yeşil renk değildir , ela kahverengi karışımlıdır . Bu arada solatica lensi tavsiye ederim , cidden çok doğal yaa , mümkün değil anlamak yani .

• Benim lens kullanma amacım ; gözlerime canlılık katsın daha iri bakayım ve makyajımı canlandırıp renklendirmesi için kullanırım . Yoksa mavı göze özeniyorum gideyim mavı lens takayım meselesi değil . Mavı gozu cok severım ama gidipte mavı lens takıp yapaylıkta son noktayı yaşamak istemem . Ben herkesin lensini orijinal göz rengine göre seçmesi taraftarıyım ki bu kişinin orijinal göz rengini çok bozup yapaylık katmasın diye . benim kahverengi ela gibi gözlerim . bu renkte göze ocre ve mel rengi

• tam oluyor . Bu renkler benim göz rengimi 1-2 ton açıyor dolayısıyla öyle çok da yapay olmuyor . ya da evrim geçirmişe uğramıyorum en azından öyle diyim sana :) Bence lensin bizlere bu kadar itici gelmesinin sebebi , orijinal göz renginden tamamen alakasız olan cart curt renklerde ki lensleri takıp cıkan insanlar yüzünden . yoksa göz rengiyle uyumlu olan renkte lens takanlar kesinlikle bence itici durmuyor . bayagı uzun uzun açıkladım :D

Erkekler Ne Diyor 11

• renkli lens hoş birşey değil tabı ama sağlık için görme bozukluğundan dolayı takanlara ıtırazımız yok. Onlarda orjinal goz rengı harıcınde lens takmasın çok yapmacık birşey. Zaten göz rengi kimsenin siklediği birşey değil oraya kadar ne detaylar var

0|0
    0|0
    • dimi yaa :D Ama ben lensi inan renginden dolayı değil renginden dolayı olsa mavi lens takarım mavi göze bayılıyorum çünkü . Ama benim lens takmada ki amacım sanki daha canlı gösteriyor insanı , yani böyle bir şeye inanıyorum :D Lens takmadığım zaman cansız gibi hissediyorum kendimi . Lafın özü ben bayağı alışmışım vazgeçemıyorum :)

• beğenmiyorum sütün doğalını peynirin doğalını domatesin biberin doğalını meyvenin doğalını içeçeklerin doğalını seçiyorsak bence kadınında doğalı olmalı. bir şeyi almak için güzel boyalı ya da cafcaflı olması gerekmiyor aşırı şekilde doğalında özünde ne var ona bakarım. sabah uyandığımda lenssiz görecem makyajsız saçları dağınık pıjamalarla felan süslenmenin püslenmenin bir anlamı yok bence doğallık her zaman iyidir.

0|0
    0|0
    • Sabah uyandığında makyajsız sac baş dağınık göreceksin diye de bakımsız mı dolaşalım yani :D O zaman senin mantığına göre , saçımızı taramayacağız şekillendirmeyeceğiz , makyaj yapmayacağız :D

• uzun yorum yapdım gelmemiş :D şimdi bidaha yazamıcam :S

• hee evet karakter sınırı var :/

• gereksiz gibi

0|0
    0|0
  • Doğallığı severim. Yapmacığa karşıyım.

Sevgilimin gözlerine bir gün kahverengi, bir gün ela , bir gün mavi olarak bakmak acayip olur :)

0|0
    0|0
    • büyük konuşmaaa bak büyük konuşanın başına gelirmiş :) sevgilinin lens kullandığını düşünsene :D

• ben kullanmasın demıyorım :). şeffaf kulansın :)

• Ben güzel kızların lens takmasına karşıyım gözlük çok yakışıyor onlara

0|0
    0|0
    • Gözluk neden ? Gözlerim bozuk olduğundan değil, lensin makyaja renk katmasını beğendiğim için alışkanlık olduğu için kullanıyorum .

• gözlük daha zeki ve çekici gösteriyor

• dogal gozler daha guzeldir bence lens taktiginiz zaman sadece kendinizi kandiriyorsunuz yapmaciklik guzel degil bana gore

0|0
    0|0
    • peki abi sen öyle diyorsan öyle olsun seni mi kıracam :)

• kendi gözlerim de çok dönek benim yaa :D bazen ela oluyor bazen kahverengi , lens taka taka göz rengimde değişti :D

• nekadar guzel gozlerin var iste niye gidip lense para veriyorsun bide cikartip taktigin zaman gozlerin yasariyor yazik dogal gozlerine ya

• Doğallıktan yanayım.

0|0
    0|0
  • renkli gözler herzaman çekici olur. Ama sonra öğrenirsinki gözler lensmiş :) kötü oluyor insan :D

0|0
    0|0
  • Güzel görünmek adına doğallıktan uzaklaştıkları her an bana çok itici geliyorlar.

0|1
    0|0
  • her türlüsü itici geliyor bana. anlarsam tabi.

0|0
    0|0
  • Cok seksi bence:)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben de kullanıyorum keyif benim göz benim kimene

1|0
    0|0
  • Bende lens takıyorum ama şefaf gözlerım bozuk oldugu ıcın ama yeşıl renk lens kullanmak isterdım

1|0
    0|0
    • kullan canım istiyorsan , numaralı renkli lenslerde var . bu arada şeffaf lensin bir farkı oluyor mu gözde ? yani mesela ben lens takmayı en çok canlı görüntü açımından seviyorum , lens takınca daha canlı goründüğüme inanırım . şeffaf lensin o havası var mı ?

• gozlerın daha parlak oluyor hanı aglarsn gözlerın yaslı olur ya cok hafıf öyle oluyor bnım gzlerım ela zaten

• hee anladım yani bir canlılık yine katıyor , o zaman ben de seffaf lense geçeyim ama numarasız şeffaf lens satılıyor mu ?

• benim gözüm yeşil ama bazen karamel lens taktığım oluyor. onların ne dusundugunu neden onemsıyorsun ki.

1|0
    0|0
    • Haklısın canım . Sadece merak ettim ne düşünüyorlar diye , dediğin gibi şimdi hemen herkes makyaja renk katması için lens kullanıyorlar .

• canım nasıl isterse valla hiç umursamam yeşil göze lens mi takılır dıyenler de var. umrumda değil değişiklik iyidir :=)

• En iyisi öyle zaten canım :)

Yükleniyor...